Bir kızın dolgun dudakları ve üstünde beni olması cekici mi?

Bi kızın dolgun dudakları ve dudağının üstünde beni olması cekici mi itici mi? Böyle bir kız gördüğünüzde ne düşünürsünüz?

Küçük yüzü var,şişman diil 55 kilo 1.65 boyunda ve kıvırcık sacları var.

Bide iri gözleri

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• aslında benim sevdiğim kızlardada ben varmış..ben bunu çok farketmiyorum...kimilerine yakışıyor ama kimilerinin güzelliğini bozuyor..

0|0
    0|0
  • Ya resmini göndersen görür millet ona göre karar verir, robot resim mi çizecek insanlar?

Gönder korkma şu an henüz yüz tanıma teknolojisi o kadar halka inmedi, resminden ismini cismini kimse çıkaramaz tanıdıkların varsa onlar tanır tabi ama onlar zaten seni gördükleri için sorduğun soruya ilk gördüklerinde kendi kafalarında cevap vermişlerdir...

0|0
    0|0
  • Güzellik ve çekicilik farklı kavramlardır ve bu algı erkekten erkeğe göre değişir, ancak en güzel kadın kendisine güvenen, kendisiyle barışık olan sosyal kadındır. Bir insanın kendisine olan güveni mutlaka çekiciliğine yansır ...

0|0
    0|0
  • benimde çok hoşuma gidiyor :) göğüsler de iyiyse diyecek birşey yok :)

0|0
    0|0
  • iri gözler güzeldir kıvırcık saçlarda.benim hoşuma gider.benlerde iyidir.tabi vücudun,bedenin yerine göre.

0|0
    0|0
  • dudaklar evet ama ben değil

0|0
    0|0
  • ben olması iğrenç bir erkeğe göre diyom hiç güsl değil ıyyyyyyyyyyk

0|0
    0|0
  • Eva Mendes gibi olursa evet çekici :)

0|0
    0|0
  • kulağa güzel geliyo

0|0
    0|0
  • çekici

0|0
    0|0
  • Boydan kaybediyor.

0|0
    0|0
  • Bu kız sadece bunlardan ibaretse çöp poşetine girip gelecek çöpçüyü beklesin.

0|0
    0|0
  • Tarif ettigin kiz guzel biraz cesaret et de fotograf koy.

0|0
    0|0
  • çekici ama foto olsa daha iyi yorum yapılabilirdi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güzellik anlayışı farklı.şimdi kazık bi kız kalkıp kendini boyun 1.70 kilom 55 dese herkes atlar oo ne güzel diye .ama kızın göğsü yoktur,kalçası yoktur .bunu söylemez mesela.ama herkes de bi hayal canlanır.sadece gözleri mavi diye birinin gözleri güzel olmaz mesela mavi vardır mavi vardır.öyle cırtlak maviler yeşiller var ki bakmaya korkuyorsun.ne kadar tarif etsen de gözümde biri canlanamadı üzgünüm .ben mesela dolgun dudak sevmem genelde ama güzelleri de oluyor yani.mesela köfte gibi dudakları olanlar var hiç hoşuma gitmez ama küçük dolgun dudakları olur onu severim.

ben Allah sahibine ya da sevdiğine bağışlasın derim erkek olsam .erkeğe de aynısını derim

0|0
    0|0
  • dudaklar güzel ama ben olmasın yaa:S

0|0
    0|0
  • ben çok beğeniyorum şahsen dudak üstü ben'i

0|0
    0|0
Yükleniyor...