5 günde 7 cm incelmişim normal mi?

Diyet ve spor yapıyorum. 5. Günüm bu gün. Göbek ve memişlerim çok büyük :D ama memişler 10cm , göbekte 6 cm incelmiş. Böyle devam eder mi?

Yani 5 gün sonra yine bu kadar incelir miyim?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Cabuk bana diyetinde neler oldugunu yaz :D
    Saka bir yana ilk zamanlae vucut odem attigi icin normaldir ama sonra bu kadar hizli gitmez, hizli gitmemesi daha iyi bir durum zaten..

0|0
    0|0
    • Sabah kalkınca 1 çorba kasesi Kflex klasik. Saat 4 gibi 1 elma 1 portakal. Ya da iki farklı meyveden 1 er tane. Meyvelerimi yedikten sonra hemen karın kası hareketleri yapıyorum 10dk. Spora gitmeden önce , mesela dün , bir tatlı kaşığı zeytin yağını ızgarada kızdırıp. Üzerine mantar attım. Çok azz tuz ve normal karabiber attım. Kavurdum. Ayrıca içine hiç ekmek atmadan bir avuç kıymanın içine çeyrek soğan doğradım ve neredeyse hiç tuz atmadan karabiber atıp , bir çay kaşığı zeytin yağla ızgarada kızarttım. Akşam saat 6 gibide spor salonuna gidiyorum. 15 dk yürüyüş. 15 dk bisiklet. 15 dk değişik bir koşu aleti. Sonrada kardiyo hareketleri. Yaklaşık 1saat15 dk spor yapıp eve geliyorum. Evde 1 litre kadar suyu açlığımı bastırsın diye içiyoru

Kızlar Ne Diyor 6

• ödem gitmiş sadece kardeşim

0|0
    0|0
  • normal değil

0|0
    0|0
  • Bence gidenler yağ değil su

0|0
    0|0
  • Protein nerde?

0|0
    0|0
    • Kilo sorunum var ama daha önce bisiklet sporcusuydum. Zaten bisikleti bırakınca çok kilo aldım. Haftada min 300 km yol yapıyordum ama üniversite dersler falan derken bırakmak zorunda kaldım

• Senin için zor olmayacaktır. Bir diyetisyenden yardım alman daha sağlıklı olur

• nasıl yaptın anlatsana :)

0|0
    0|0
    • Sabah kalkınca 1 çorba kasesi Kflex klasik. Saat 4 gibi 1 elma 1 portakal. Ya da iki farklı meyveden 1 er tane. Meyvelerimi yedikten sonra hemen karın kası hareketleri yapıyorum 10dk. Spora gitmeden önce , mesela dün , bir tatlı kaşığı zeytin yağını ızgarada kızdırıp. Üzerine mantar attım. Çok azz tuz ve normal karabiber attım. Kavurdum. Ayrıca içine hiç ekmek atmadan bir avuç kıymanın içine çeyrek soğan doğradım ve neredeyse hiç tuz atmadan karabiber atıp , bir çay kaşığı zeytin yağla ızgarada kızarttım. Akşam saat 6 gibide spor salonuna gidiyorum. 15 dk yürüyüş. 15 dk bisiklet. 15 dk değişik bir koşu aleti. Sonrada kardiyo hareketleri. Yaklaşık 1saat15 dk spor yapıp eve geliyorum. Evde 1 litre kadar suyu açlığımı bastırsın diye içiyoru

• bak kilo ver ama reddeten kişiye geri dönme onu ödüllendirmiş olursun

• Bu sefer ben reddedicem :D

• evet tabiki nasıl yaptın ya :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz fazla olmuş

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • Olum ilk başta oluyo fazla sevinme sen spora devam et bide az ye bünyen alışsın. Az verirsin ama düzenli verirsin

0|0
    0|0
  • Sudur o su..

0|0
    0|0
  • devamı önemli. 5 gün sonra verdiklerinin 3 katını alırsan ne anlamı var.

0|0
    0|0
  • 1 kere zıçıp böle zayıflıyosan yuh diyorum
    şaka bir yana dengeli yap şu işi
    başarılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...