Kızlar dalın konuya...

Diyelimki birisine aşık oldunuz ama daha hiç bilmiyor..ona aşık olduğunuzu hiç kimseyede söylememişsiniz...şimdi siz bu adama aşıksınız ama beklemediğiniz bir anda bir erkek size teklif yapıyor..siz o anda naparsınız sevdiğiniz erkeğin peşinden mi koşarsınız yoksa sizi seven erkeği mi seçersiniz...

birde sevdiğiniz erkek gelip sizi sevdiğini söylerse o anda nasıl bir mutluluk duyarsınız...sizce o andaki mutluluk şimdiye kadar gördüğünüzen güzel mutluluk mudur...hiç böyle bir şey yaşadınız mı..(bu arada konuya puan verinki güncel olsun herkes yazabilsin...teşekkürler)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• tabiiki sevgimin pesinden giderim.ve karsilkli sevgi kadar güzel birsey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben aşık olduğum kişiye bunu belli etmişsem ve anlamamışsa, hiç umut yoksa teklif eden kişiye bir şans verirdim. sevdiğim erkek bana sevdiğini söylese korkardım herhalde ne bileyim...kendimi kaptırmak istemezdim emin olamazdım...

0|0
    0|0
  • beni seven erkege onu tanimak icin bir sans veririm tabi ,belkide yanlis kisiyi sevdigimi dusunuyorum dur. onunla arkadas olarak takilirim hemen sevgili olmayi kbul etmem.

0|0
    0|0
  • Parantez içine bayıldım güldürdün beni :D:D

Beni kendine aşık edecek insan olursa bir gün peşinden koşmam ama başkasına da bakmam çünkü aşık olabilmem için olağandışı bi durum gerek :))

0|0
    0|0
  • sevdiğim erkeğin peşinden koşarım tabi ki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...