Antreman yaparken kafamın ısındığını hsseidyorum neden?

çok tekrarlı hareketlerde sanki kafama sıcak kan gidiyormuş gibi oluyor acaba nednen

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut ısın yükseliyor da o yüzden. Hareketin amacı o zaten, çok tekrar, yüksek kalp ritmi, çok kalori yıkımı.

0|1
    0|0
    • :D tamam zaten zayıfımda cardio amacıyla yapmıyorum. kafam sadece ısınıyormuş giib hissediyorum

• baktım onada 2.250 kg gibi ürünler çıktı ben şimdi güvenemiyorum şu bırakınca sönüyor mevzuları yüzünen siz ne diyorsunuz

• Kendi kullandığım bir ürün, zaten sporu bıraktığında vücut şartlara göre kas kitlesini düzenler. Sen ne kadar kas yıpratırsan vücut ona göre kas üretimi gerçekleştirir etki tepki meselesi. Tuz ve şeker vücutta su tutar. Şeker ayritten yağlanmada yapar abartmamak şartı ile kendine hafta bir küçük şekerli süprizler yapabilirsin. Vücut şekere alışık olmadığından yakmak isteyecek ve bu senin yağ yakımını kolaylaştırıp o hafta enerji artımını sağlayacaktır. Protein tozunu bazı profesörler kas erimesi olan insanlara ve yaşlı insanlara bile öneriyor. Hiç bir zararı yok. Steorid gibi bir hormonsal etkisi olmadığı için rahatça kullanabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• doğal vücut ısısı artıyor

0|0
    0|0
  • olabilr banada öyle oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Vücut ısın yükseliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...