Siz olsaydınız ne yapardınız?

otobüste şeyhat ederken yanımdaki bir müslüman otobüs hareket halindeyken tuhaf tuhaf hareketler yapıyordu, yanımdakine sorduğumdan namaz kıldığını söylemişti tabiki rahatsızlık falan duymadım , bir mola yerinde duran otobüsten indik birşeyler atıştırdık bir iki bira içtik .

otubüs hareket eder etmez yanımdaki namazcı efendinin af edersiniz sanki kıçına ateş düşmüş gibi yerinde durmuyordu. ters ters ve tuhaf bir biçimde beni dikizliyor ikide bir sakalını övüyordu . aptallığımdan olsa nedenini anlamamıştım .dayanamayıp beni muavine şikayet etmiş ve birdaha bu firmada yolculuk yapmayacağını söylemiş.muavin gerekli açıklamaları bana iletince tatsız bir durum çıkmasın diye şoför ve muavinin talimatları doğrultusunda başka biriyle koltuğumu değiştirmek zorunda kalmıştım. medeniyetlikmi çağdaşlıkmı laiklikmi herneye birşey beni frenlemişti siz olsaydınız napardınız

Güncellemeler:
biradan sonra kokulu cikletler ve deodorant falan ihmal etmemistik insanlarin rahatsiz olmamalari, icin sorun biranin kokusundan degil sorun müslümanlik mis

"bu firma müslüman bir firmadir neden alkolikleri aliyor" falan gibi nedenlerlerden dolayi sikayetci olmus

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçmaymış firma olayı. Ben senin yerinde olsam başta yerimi değiştirirdim. O ne öyle milletin ortasında namaz.

0|0
    0|0
    • olay iki sene önce türkiyede meydana gelmisti ilk basta psikilojik ve fziki özürlüdür sanmistim namazi koridorda degilde koltukta oturarak kiliyordu yanimdaki yolcuya yahu otobüs viraji dönünce kible ters yöne düsüyor bu nasil olur meger adamlar hadisleri öne sürrerek uzun yol toplu tasim araclarinda namaz kilmanin alternatifini bulmuslar 16 saatlik yolculukta karsimdaki yolcunun anlattiklari gercekten kan dondurucuydu

• haha ben de olsam öyle zannerdim herhalde. anladım otururken kılmaya çalıştığını. dini ibadeti yanındakinin gözüne gözüne sokarak çok tuhaf bir durum bence. ben de olsam çok rahatsız olurdum.

Kızlar Ne Diyor 4

• çok kokmuştur belkide.bi de içen insana o kadar kötü gelmez kokusu ama içmeyene çok kötü gelir.bundan olabilir yani

0|0
    0|0
    • güncelleme: amaaannn boşver o zaman sen öyle firmalarda takılma öyle insanlarla muhattap olma bu sitedeki gibi müslümanlarla muhattap ol boşver.her dine ya da dinsizliğe mensup garip ve kendini seçilmiş sananlarla dolu dünya

• 36-45 yaş aralığısın türkiyede yaşıyorsun garip hareket diye adlandırdığın şeyin namaz oldugunu bilmiyorsun çok tuhaf televizyonda bile olsa elbet görmüşsündür.

0|0
    0|0
    • abisi yas olarak epey ilerlemisim bu dogru , ama türkiyede yasamiyorum yurdisindayim evimde lcd plazma led tv vardir söylemek bana göre cok ayipli bir seydir ama türkiyede ve dünyada olanlari takip etmek icin gerekli ekipman ve gerecler evimde mevcuttur

ben 1989 memleketimden ayrildigimda bir cennetti ama aradan on yil sonra memleketime gittigimde taniyamadim bosuna gariplikler ülkesi denilmemis

• Belki kokmuşsundur ondan yapmıştır

0|0
    0|0
  • bira kokusu çok keskin geliyor hani ben olsam bende rahatsız olurdum hiç sevmem onun kokusunu ve öyle bir kokuda yolculuk yapmayı kesinlikle istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Leş gibi bira kok öylede otobüse bin madem içeceksin kendi arabanla yolculuğa çık milleti rahatsız etmeye ne hakkın var

0|0
    0|0
  • ınsanlar bırbırıne saygı duymuyor artık ozellıkle dıkkat edıyorum.sen onu sıkayet etseydın ne olurdu acaba?ben namaz kılana namaz kılma demıyorum,ben ıckı ıcıyorsam oda bana ıcme dıyemez yada bırak namazı gel bıra ıcelımde demıyorum.tabıkı senınde orda yaptıgın dogru oldugu soylenemez

0|0
    0|0
  • Baska yalan bul hacı inanmadık

0|1
    0|1
  • bira kokuyorsam ve rahatsız oluyorsa değiştiririm, diğer türlü çok da s--kme

0|0
    0|0
Yükleniyor...