Nasıl daha ince bacaklara sahip olunur?

Evet boyum uzun değil 1.68 veya 1.70 gibi bişey tam bilmiyorum şu an kaç olduğumu bacak boyumun uzun olduğu kişilerin bacakları bile benimkinden uzun görünüyor. Ben nasıl ve ne kadar sürede böyle olabilirim?

0|0
27|26

En İyi Kız Görüşü

• Yeni başlayanların ilk dört hareketi 15-20 kez, sporla uğraşıyor olanların 25 – 30 kez yapmaları daha yararlı olacaktır.
    İlk hareket
    A - Ayaklarınızı omuz genişliğinizden daha geniş olacak şekilde açın. Ayaklarınızın biri saat 10’a, diğeri saat 2’ye bakar gibi dışa doğru açılı bir şekilde kalsın.
    B - Temel duruşunuzu bozmadan, yavaş yavaş ( ikiye kadar sayarak ) oturma pozisyonu ile aşağı hareket edin. O pozisyonda 1 saniye kalın. Ve yine ikiye kadar sayarak başlangıç pozisyonunuza geri gelin.
    İkinci hareket
    A - Ayak parmaklarınızın ucunda, bacaklarınız birbirine yapışık olarak kalkın. Zorlanıyorsanız sırtınızı duvara yaslayarak destek de alabilirsiniz.
    B - Dizleriniz kırarak, resimdeki seviyeye kadar içinizden ikiye kadar sayarak yavaşca inin. Ve yine ikiye kadar sayarak b
    Üçüncü hareket
    A - Ayaklarınızı omuz genişliğinde açın ve ayak uçlarınız düz bir şekilde karşıya bakıyor olsun. Diz seviyenizden yukarıda, bacaklarınızın arasına futbol topu büyüklüğünde lastik bir topu ya da katlayarak topa benzettiğiniz havlunuzu alın.
    B - Top ya da havlu düşmeyecek şekilde resimdeki gibi ikiye kadar sayarak aşağı hareket edin, aşağıda 1 saniye bekleyin ve yine ikiye kadar sayarak yavaşca başlangıç pozisyonunuza gelin.
    Dördüncü hareket
    A - Ayaklarınızı omuz genişliğinizden daha geniş olacak şekilde açın. Ayaklarınızın biri saat 10’a, diğeri saat 2’ye bakar gibi dışa doğru açılı bir şekilde kalsın. Bir dambıl alın ve karın bölgenizin önünde, dik bir şekilde tutun. ( Yeni başlayanlar için 2-3 kg, halihazırda spor yapanlar 5 kg’lik kullanabilirler )
    B - Vücudunuzu resimdeki gibi aşağı doğru hareket ettirirken aynı anda dambılı da omuz seviyenize gelecek şekilde dik pozisyonu bozmadan ikiye kadar sayarak yukarı doğru kaldırın. O seviyede 1 saniye bekleyin. Aynı hareketin tersini yaprak, yine ikiye kadar sayarak başlangıç pozisyonunuza dönün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Duzenli yürüyüş ile

0|0
    0|0
  • Zımparala.

0|0
    0|0
  • Bazısı biraz genetik

0|0
    0|0
  • Squat sakin yapma daha da kalinlasir. Bisiklet ve platesle incelt, iyice inceldikten sonra squatle sikilastir.

0|0
    0|0
  • Boy 1.70 e yakın ya da 1.70 ve boy kısa öyle mi? :O
    Ben orada takılı kaldım emmi kızı :S

1|0
    0|0
    • 168-170 uzun mu? Ben hiç uzun hissetmedim ama ya

• Bilmem ki sosyal medyada 1.65 çok kısa diyenler var :)

• Erkek için evet çok kısa ama kadın icin 1.55 ve aşağısı kısa. .. sen sıkıntı yapma ;-)

• Yürüyüş..

0|0
    0|0
  • Arkadaşım androidde bile kolayca bqcak egzersizi bulabilirsin günlük uygularsan 3 ay 5 ay lolita bacakların olur

0|0
    0|0
  • yürüyüş ve koşarak bacaklarını ınceltebılırsın

0|0
    0|0
  • spor yaparak kosarak

0|0
    0|0
  • Şu kızı tutup ayaklardan kollardan asılıp çekip uzatalım

0|0
    0|0
  • Kilon nedir? Ona göre buradan fayda sağlayabilirsin. Bacak kaslarını harekete geçir.
    Örneğin yürüyüş gibi.

0|0
    0|0
  • Biraz kilon vardır ondan muhtemelen

0|0
    0|0
    • Malesef kilo var evet

• 60 kilo oldum bu sene. Sınav stresinden dolayı kendimi yemeğe verdim

• 5 6 kilo falan verirsen biraz normale dönersin :)

• 1,68 ortalama üzerinde. İnce bacak çok çekici değil bence. 2 yıl öncesine kadar Beyoncé nin kalın güzel bacakları vardı

0|0
    0|0
  • Günde 250 km koş

0|0
    0|0
  • Genetik.

0|0
    0|0
    • Annem 1.80 ve onun gayet iyi ama sınav senem olduğu için ben bir kaç kilo aldım

• Peki o halde çok teşekkür ediyorum :)

• Rica ederim :) her zaman yazabilirsin yardımcı olurum iyi günler.

• Yürüyüş yapabilirsiniz, fitnes çalışabilirsiniz veya bir spor salonunda program takipedebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • eski bacaklar sökülüp atılır yerine kürdan takılır

0|0
    0|0
  • Bacaklarini sikilastir

0|0
    0|0
  • Sporla olur o

0|0
    0|0
  • zayıflayarak

0|0
    0|0
  • Basket bol tenis veleybol yüzmek bunlar size yarar

0|0
    0|0
  • kalin bacaklar iyidir sanslisin

0|0
    0|0
  • Tornaci osmana gotur inceltsin

0|0
    0|0
  • daha çok yürüyerek

0|0
    0|0
  • Fitness yap düzenli ve sagliklş beslen bacak çaliş...

0|0
    0|0
  • boyun kısa mı o. o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Bacaklara nasıl kilo alınır? Dndnkzzm kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş..

0|0
    0|0
  • Bacak kası yapman lazım egzersiz olabilir

0|0
    0|0
  • Benimde boy o civarlarda ama bacak boyum gayet uzun görüküyo. Bende az bişey ince olmasını istiyorum o da sporla alakalı zaten. Spor yaptığım dönemler bacaklarım hemen inceliyor. Sende dene. Ve günlük hayatta mesela asansör kullanma merdiven çık bisiklet sür koş yürü. Boyun uzun hemen incelir

0|0
    0|0
    • Tavsiyelerine uyacağım çok ama çok teşekkürler

• Kesinlikle plates uzun kasları çalıştıryor ve esnetiyor

Kondisyon bisikleti kalınlastrr iyi ayarlamazsn

0|0
    0|0
    • Plates evet çok işe yarıyor diyorlar

• koşu yap yürü felan

0|0
    0|0
  • kondisyon bisikleti çalışıcaksın

0|0
    0|0
    • Peki ne kadar sürede etki gösterir?

• squatı tavsiye etmiyorum sana , birisi söylemis sor kendisi yapıyormu acaba , poponu kaldırır bacaklarına kas yapar.

evet ilk etapta kondisyon bisikleti daha sonra plates.

• O halde kondisyon bisikleti alıyorum en yakın zamanda. Çok teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz için

• Yuzme insana kilo aldırır çunku farkeden varsa duştan sonra acıkırısn ve yemek yersin yuzdukçede insan yoruluo ve yemek ihtiyaci duyuyo ayrıca su boyu uzatır sadece die biliorum

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap. Bende yapıyorum

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • bisiklet ve yürüyüşle

0|0
    0|0
  • Plates yap canım 2-3 cm oynar bacak egzersizi yap squat yap ben yapıyorum faydası çok

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum öneri için :) Peki bunları yaparsam ne kadar sürede olur tahmini?

• Ekmek tüketmemek lazım evet peki başka hangi yiyecekler tüketilmemeli?

• Cips hamur işi Türk kahvesi iç sadece yediklerini eritir yoğurt ye her öğün ben öyle yapıyorum ve kendim maya ediyorum bol salata ye yemelerde et tavuk ye tatlı yediğin zaman yarım porsiyon yemelisin çayı şekerli içme ya da limonlu veya ballı iç

• Koşu bandı :)

0|0
    0|0
  • İncelirsen uzun gorunur evde bacak egzersızlerı yap duzenlı yuruyus yap benım belıme de kalın kalın bu genetık dıyorlardı valla platese gıttım duzenlı beslendım şu an incecik insanlar fesatlıgına genetık gıtmez dıyolae

0|0
    0|0
    • O zaman gideceğine eminim ben çok teşekkür ediyorum tavsiye için

• Duzenli yuruyus

0|0
    0|0
  • Kilo ver. Karatay diyeti yap.

0|0
    0|0
  • Lunge yaparak olabilir.

0|0
    0|0
  • Bisiklet + bol yürüyüş. Tabii biraz da genetik.

0|0
    0|0
  • Pilates dene

0|0
    0|0
  • Maalesef, kalıtsal biraz. Ama bacak incelten egzersizler var, düzenli yaparsan faydalı olabilir...

0|0
    0|0
  • kondisyon bisikleti kullanmayı dene

0|0
    0|0
  • Benim de bacaklarım ince ve ben nefret ediyorum. Değiştirebiliriz :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki.

0|0
    0|0
  • Az is cokk laff