Boğa burcu kızlarını nasıl bilirsiniz?:)

Selam Ks üyeleri:

Tam olarak burcumun özelliklerini taşıyorum,ama bugun iş arkadaşlarımla konuşurken,tanıdıkları tüm bu burçtakilerin lanet ve berbat huyları olduğunu,zor tipler olduğunu söyleyip durdular.sonra bi baktımda galiba bende öyleyim :S

Mesela, arkadaslarınızın hangi huylarını haz etmezsiniz?

Enazından kendimi düzeltebilmem için fikirlerinize ihtiyacım var:/

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu burçtakiler gerçekten sinir bozucu, berbat huyları olan tipler olabiliyor. Ben de birine denk geldim sevgili anlamında (her ne kadar sevgili olamasak da) ve gerçekten mantıksız, vurdumduymaz, saçma sapan davranışları vardı. Zorlukları da efendiliklerinden değil huysuzluklarından, mantıksızlıklarından oluyor. Hemen kestirip atmaları en büyük eksileri. Halbuki insanlar konuşa konuşa herşeyi halleder... Bir de kendi bildiklerinden vazgeçmiyorlar, ortada yaşanmış gerçekler olduğu halde... Kendilerini de saf yerine koyup haklı çıkarmaları da cabası... Bir de çok benciller... Düşündükçe çıkıyor ne kadar sinir bozucu oldukları :) Tek sevdiğim yanları çok güler yüzlü olmaları :)

1|0
    0|0
    • :S aynı cumleleri duydum galiba

• kesip atma ardından içine kapanma,inat olmak,kinci olmak ve kıskançlık herhalde en kötü huylarım:S

• Ben o dediğim kızın peşinden bilsen ne kadar koştum. Özürler diledim defalarca ben haklı olmama rağmen, onun benden özür dilemesi gerekirken ama bir türlü kabul etmedi hatasını ve sanki düşmanıymışım gibi davrandı bana :) Neyse her işte bir hayır vardır. Ama sen mutlaka bu huylarını gözden geçir ve değişmeye çalış. Sonuçta hepsi nefis dediğimiz öz benliğimize zıt duygular. Değişebilirsin...

Erkekler Ne Diyor 3

• Boğayla boğanın uyumu iyi oluyor. Çünkü halden anlıyor karşıdaki.

1|0
    0|0
  • Çok iyi olduklarını düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Boğa burçları candır ama kuralcıdır :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Süslü ve nazik. Başka bir şey bilmiyorum.

2|0
    0|0
  • ben de boğa burcuyum bence gayet güzel bir burç sen kimsenin dediğine bakma

1|0
    0|0
Yükleniyor...