Sevgilinizle bir geleceğinizin olmadığını anladığınız halde hala ilişkiye devam eder misiniz kızlar?

kızlar sevgilinizle bir geleceğinizin olmadığını anladığınız halde hala ilişkiye devam edermisiniz çok seviyorsunuz onu ? yani adam olmuyor bu kişiden ama o da sizi çok seviyor

0|0
12|4

En İyi Erkek Görüşü

• kızlara sormusun ama bende erkek olarak atlayımmevzuuya,

14 senelık bı ılıskımv ardı 4 u unıversıtede gecmstı karı koca gıbydık hatta cok yakındık sonra anıden bıttı 50. gun doldu aramadı sormadı ardgndada 1 hafta once umudunu kes demstı yanı sevsede baglansada vazgecınce gecıyor, ha unutmusmudur? sanmam ben her gun her anımızı hatrlamaktan delırdım ılac kullanır hale geldım belkı bı sogumadır onunkısı gerı doner dıye duaedıyorum ama gelecegının olmadıgını neye dayanarak soyluyor o kız? bunu dusunmek lazım bı sorun varsa oturup konusulursa hallolmıcak mesele yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer adam olmuyorsa bır cırpıda bırakmalısın.ilerde cocuguna ve ailene duzen verebılcek bir eş adayı daha ıyıdır.eger senı sevse ıdı emın ol adam olmuştu.belkide senı sevmedıgı ıcın adam olmuyor..bence ardına bakmadan uzaklasmalısın :/

0|0
    0|0
  • Ben o doktor, mühendis, avukat vb. statülere nail olamamış(olmak istememiş), az parası olan ve çok seven adam. İyi akşamlar.

0|0
    0|0
  • Sal gitsin dönerse senindir mantığı en güzeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• geleceğimizin olmadığı nedene bağlı.küçük bir şeyse vazgeçmem ama beni yaralayacak bir şeyse herkese hayırlı kısmetler dilerim

0|0
    0|0
  • sen de o da başka insanları sevebilirsiniz. adam olmamak ne demek? konuyu biraz daha açsan?

0|0
    0|0
    • ne okumaya geliyor ne çalışmaya anca bir tane afedersin salak bir arkadaşı var onla beraber sonra gelip bana evlenicez evlenmezsek olmaz ben seni istiyorum diyor. ben bu kişyle nasıl evlilik yada gelecek düşüneyim ?

• benim okulum bitiyor ve iyi bir işe sahip kapasitedeyim eh yani davulbile dengi dengine tabi seviyorum ama böle sorumsuzluğa tahammül edemiyorum. arkadaşı ohoo ne sen sor ne ben söliyim malın biri

• yamanmaya çalışan işsiz güçsüz takımına benziyor.

• maalesef ayrılırım

hem zaten demek ki o olmayacak gözle bakıyorki gelecegimiz yok diyor

0|0
    0|0
  • İnsan sevince vazgeçemiyor annem :(

0|0
    0|0
  • sonunu düşünmiceksen sadece gnlük anlık yaşıcaksan devam et derim

0|0
    0|0
  • Aynı sorunu şu anda ben yaşıyorum:) ayrılmak zorundayım kesinlikle ne köy ede kasaba olur bu heriften bana ama seviyorum ayrılamıyorum seninde bir fikrin varsa bana bildir:D

0|0
    0|0
  • benımde basımda bu olay var annesınden dolayı olmuycaktı ayrıldık ve gerı dondu ama yınede sonunun gelmıycenı bıle bıle bıtırmedım ılışkımı cunku kader belkı ıstedıgımız gunun bırınde gercek olur

0|0
    0|0
  • malesef sevince devam ediyo insan..

0|0
    0|0
  • anı yaşadığım için ben devam ederim

0|0
    0|0
  • Devam ederim.. Bağlandıktan sonra bırakamam ki ben

0|0
    0|0
    • 14 senelık sevgılmde baglıyıms ana baskası mıdemı bulandırıyor demıstı dusunemem bıle baskasnı dıyordu ama bıraktı :) nedensence?

• Ovvv.. Beyinbedava :S

• biri benm ilişkimi anlatmış sanki

0|0
    0|0
  • Devam devam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...