48 / 36 saat uyumadan body yapmak?

2 gündür uyku düzenim bozuldu kız arkadaşım bızde kaldığı için uyumuyorduk falan en son bu sabah yolcu ettim kendisini uyudum falan velhasıl; gece 11 de uyandım şimdi dolayısıyla yıne uyuyamıyorum. ve sabah erken kalkmak için uyumucam işlerim var..

sorum ise şu 48 saat veya 36 saat her ne ise uykusuz kalarak spor salonuna gidip vücut çalışırsam büyük bir sorun olur mu*

gıtme demeyın 4 gundur gıtmıyorum zaten çok gün kaçırdım

eeğer sakıncalıysa acıklamasıyla bilgilendirirseniz sevinirim

boş yorum yapmayn

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Gitme cevabini madem kabul etmeyeceksin neden soruyorsun. git bir sey olursa guncelleme ile bildirirsin. bizde oğrenmis oluruz.
    Ama tahminen uykusuzluk zaten kalbi cok ama cok fazla yoran bisey. kalp sağliği acisindan cok fazla kotu. e sporda yoruyor. dolayisiyla kabul etmeyecek olsan bile sen gitme yinede..

0|0
    0|0
    • ben "gitme demeyin"den kasıt öylece gitme yazmayın yani
      açıklamasıyla önerinizle beraber yazın demek istemiştim. teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• bence gitme daha kötü olabilir

0|0
    0|0
  • vücudu yorar

0|0
    0|0
  • he he bizde yedik

0|0
    0|0
    • neyı yedın yavrum sen

• Soranin yorumuna kahkaha attim ajdhshd

• @SnKkts böyle de rahatsız insanlar var elden birşey gelmez sdfkjasd

Erkekler Ne Diyor 2

• Sporda sadece hareket, güç, efor önemli değildir bunu bilmen lazım. Aynı zamanda uyku, beslenme ve düzen değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez, ana unsurlardır. Bunları bütünlük halinde sağlayamadıktan sonra, aradaki açığı kapatıp kapatmaman pek önemli olmayacaktır. Senin için eziyete dönüşeceği gibi, belki seni spordan soğutacak veya sağlık kaybı yaşatıp spordan tamamen koparabilecektir. Ben riskli buluyorum,4 günlük açığı 1 günde kapatmak yerine, bunu zamana yayarak telafi etmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim dostum. bugun sabahlama konusunda başka bir şansım yok. 9 da işlerim var ondan dolayı yani.
      pekı salona gitmeli miyim bugün uykusuz?

• Rica ederim kardeşim. Buna kendin karar vermen lazım. Uzun bir süreç seni bekliyor. Akşam üstü zaten uykusuzluk ve yorgunluktan fikririnin değişeceğini düşünüyorum. Günün iyi olsun, sevgiler.

• teşekkürler dostum sağlıcakla

• Sıkıntı yaratır yapma derim.

0|0
    0|0
    • galiba akşam saatlerine kadar cok yorgun düşmüş olacagım. aynen

Yükleniyor...