Erkek arkadaşınızın sizin için kavga etmesinden hoşlanır mısınız?

erkek arkadasınızın sizin için kavga etmesinden hoşlanırmısınız ?

Güncellemeler:
bırakın bu ayakları hepiniz hoşlanıyonuz işte niye yok diyonuz ?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• çok zorda kalmadıkça kavga ederse bundan hiç hoşlanmam.çok vukuatlı bi durum olur karşı taraf sürekli saldırıda bulunursa erkek arkadaşımda sonunda dayanamayıp dalarsa açıkçası ona kızmam sabrını taşırmışlardır çünkü.ama belaya bulaşmasınıda istemem.namus gibi can gibi şeylerde beni korumak için kavga ederse takdir ederim tabikide hoşuma gider ama onun dışında ne bakıyon lan kıza gibisinden biriyle kavga ederse kesinlikle onu çekebileceğimi sanmam. bak bence erkek böyle durumda kavga ederse hak veririm sonuçta bi nebzeye kadar sabrediyor demektir : link hayallerimin erkeği yaa..

0|0
    0|0
    • güncelleme: ayak değil.bu durumla daha önce karşılaştım ve cidden hiç hoşuma gitmedi.ki yanımdaki kişi normal arkadaşımdı.bi oturalım han da bi şeyler içelim dedik burnumuzdan getirdi iki çocuğada daldı.o kazandı ama önemi var.ben bi daha görüşmedim onla mesela.sadece normal olarak konuşuyoruz öyle arada artık.sevgilim değildi Allahtan yoksa ondan nasıl ayrılacağımı düşünmeye başlardım.ama videodaki gibi bi erkek o duruma getirilirse hak veririm anca.bana laf söyletmemesi iyi bir şey derdim yani

Kızlar Ne Diyor 15

• Dağ başında ırzım, canım tehlikedeyse evet beni 'korusun'. Gidip durduk yere şehrin orta yerinde baktı, etti diye egosunu tatmin etmek için huzursuz edecek davranışlarda bulunmasın. Bu medeniyetsizliğini gösterir. Ya konuşsun, baktı ki konuşulmuyo kalksın gitsin. Ortalık it dolu, ya gittiğinde bıçaklanır bir şey olursa Allah korusun? Akıllı olmak her zaman daha çekici.

1|1
    0|0
  • Hoşlanmam.

1|0
    0|0
  • Hayır ama etti

0|0
    0|0
  • Başını belaya sokmasını ne birine ne de kendine zarar vermesini istemem hümanistiz biz afhdsgtha

0|0
    0|0
  • Hayır kavgayı sevmem.

0|0
    0|0
  • hayır hiç hoşlanmam öyle şeylerden.

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • Beni korumak için kavga eden erkeği al kavanoza koy,o derece.

0|0
    0|0
  • yok aman uğraşamam gerek yok :D

0|0
    0|0
  • şiddete karşıyız:)

0|0
    0|0
  • hayır sonuna kadar kavgaya karşıyım beni sahiplenmesi yeter

0|0
    0|0
  • Şiddete gerek yok.Konuşarak da halledebilirz.:D

0|0
    0|0
  • haslanirim beni çok etkiler, korumak amacli ise tabiki yoksa kiskançlik için istemem

0|0
    0|0
  • hayır hiç hoşlanmıyorum gözümün önünde benim için çok kavga etti çok kötü bi durum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• peki sevgilinizi üzdüğünüz sinirlendirdiğiniz zaman kavga ettiğinde neler düşünüyorsunuz..

0|0
    0|0
  • kendim için bile kavga etmem çünkü kavga edecek bir durumla karşılaşmam

0|0
    0|0
  • her kız hoşlanmam der ama yinede gururları okşanır panpa test edip onaylanmıştır

0|0
    0|0
  • bayılırlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...