Bugün başımızdan geçen bir olayı anlatacağım lütfen iyi mi kötü mü ona karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar annem işsizdi ve ben internetten bir iş buldum çocuk bakıcılığı annem hadi arıyalımd edi aradık açmadı teli mail yolladık sonra aradan 3 4 gün geçti ve bugün adam aramış annemi sabah görüşelim yüz yüze diye. adama evi tarif ettik annemide gördü balkonda telefonda konuştular ama adam başka apartmana gitmiş bizim eve gelmedi ve geri gitti kendi evine. neyse msne geçtik. msnde görüşelim diye mesaj attı anneme. msne geçtikten sonra adam bize sesli görüntülü konuşma yolladı tabi ben utanıyom bide heycanlıyız ya erkek kuzenide çağıurdık şey demiş bu çocuk senin kocanmı demiş anneme. annemin boşandığını biliyo. bizim pcdeen ses zor gidiyo falan annemde pc kullanmasını bilmediği için cam ve sesli açık olduğ halde annem salak saçma hareketler yapto manyak manyak konuştu tabi rezil olduk adamın duyup gördüğünü bilmiyo. :DDD hey allahım neyse adam bu akşam veya yarın akşam gelirim inş demiş. ikidebir bizim evin adresini soruyor . söylediğimz halde. sizce bu adam bizimle dalgamı geçti ? sizce annem bebek bakıcılığından vazmı geçsin ?

Güncellemeler:
bakın şimdi bu adam annemi sabah aradı görüşelim diye annemde ev adresini verdi adam bulamamış ikidebir aradı evenrde ben şurdayım diye . sonunda adam bizim evi buldu ama kapıyı bulamadı annem balkondaydı gördü adam ama adam bizim apartmana değil diğer tarafın apartmanına girmiş bizim apartmanlar bitişik olduğu için. kafası karışmış heralde saf salak. herneyse ben dedi bulamadım sizin evi kapıyı açan olmadı demiş. halbuki o yanlış apartmana girmiş. anneme msnini attı mesajla ekle görüşelim demiş

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne arkadaş kuzenden kocalar düzmece hocalar anneler gacılar ne oluyor hacılar?

Msnde iş görüşmesi balkonda telefon konuşması bebekle ilk buluşması annenin ne zaman?

Adama selamlar söyle eve gidin bir bakın öyle bu ne biçim bir senaryo böyle kuzenin nerde çalışıyor onu söyle.

Karacoglan der ki :

aman aman elmalı irkek didiğin bakıcısız olmalı.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gerçekten çok saçma defalarca ev adresi sormalar cam açtırmalar eve gelip konuşmalar sizcede saçma değilmi allah aşkına siz niye evinizin adresini veriyorsunuz görüşmeye siz gidin

2|0
    0|0
    • aynen bende bunu düsündüm, cok sükür mantikli biri daha cikti su siteden :)

• yani keske biraz düşünseydiniz hemen adres falan ne ki ayrıca adam niye kalkıp geliyor sonuçta işveren anlamıyorum yani hayırlısı diyeliim :)

• bu nasıl bi iş görüşmesi lan :D adam işe giderken kamera açsın annen ordan baksın çocuğa face e de eklesin arada dürtersiniz gazı çıkar çocuğun.

2|1
    0|0
  • Annen bebek bakıcılıgından vazgeçsin eğer cocuk baktıracaksa eşiyle gelirler.Ayrıca dünyanın bircok halivar günümüzde artık aileler cok iyi tanıdıklarına cocuklarını emanet ediyorlar bence siz siz olun o adamı eve asla almayın

0|0
    0|0
  • soruşturun çevresinde nasıl biri çocuğu eşi var mı diye..

ya da en iyisi booşverin ya.

2|0
    0|0
  • şüphe varsa kaçıcaksın

0|0
    0|0
  • Uzak durun bence. Tek işi o adam vermiyor. Başka bakıcı ilanlarına bakın

0|0
    0|0
  • Adam tecavüze geliyor hazır ol

0|0
    0|0
  • saçma bir hikaye

0|0
    0|0
  • Sapik olabilir walla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eşi yok muymuş? Ayrıca çocuğu göstermeden mi konuşmuş? Sizin eve geldiğinden neden balkondan konuşmuşlar ve adam başka apartmana girmiş?

Olayda çok kopukluklar var :(((

0|0
    0|0
  • Vazgeçsin.

0|0
    0|0
  • adamın düşüncesi farklı gibi bence vazgecsin. esi yokmu bu adamın nıye onu getirmiyor

0|0
    0|0
  • Bu şekilde iş görüşmesi mi olur?

0|0
    0|0
Yükleniyor...