Basketbolcu arkadaşlar koçlar bir bakarmısınız?

Arkadaşlar benim üçlük çizgisinin dışından iyi kötü isabetim var. Konu şu ki daha iyi nasıl atabilirim? Günlük şut kullanımı dışında başka bir yöntemi var mıdır? Tarzımı daha çok Love , Bjelica , Erceg gibi görüyorum. Nasıl daha iyi üçlük isabeti bulurum orta mesafe pek önemli değil

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 7 sene oynadım buna dayanarak sana tecrübelerimde yazıyorum
    antremandan sonra sakın ağırlık çalışma bu en onemli kuraldır ağırlık çalışıyosan eğer ağırlıktan snra hemen şut atman lazım
    2. konu kendine bir sağlık topu al 2 kiloluk düz bir zemine yat ve kafa hizanda onu şut atar gibi havaya at topun düz gitmesi en önemli şeydir ilk başlarda sağa sola kayar zamanla düzelir düzeldiği zaman şutunda düz gidiyodur demektir
    3. Her antremanın sonunda tek pota değil çift pota şut at bir sağ potada at sonra koşarak diğer potaya git şut çalışmada en önemli şey durarak değil koşarak şut atmaktır çünkü maçta sürekli koşucaksın o yuzden sabıt tek potada çalışma çift pota koşarak günde 100 şut at zamanla faydasını görüceksin :)

0|0
    0|0
    • Eyvallahta şu 2. hareketi biraz daha açıklarmısın şuta kalkıyo gibi bileğimdenmi çıkartmam lazım?

• Eyvallah denemeye değer

• profesyonel takımlardada genel antreman düzenimi aynen yazdım sana denemek sana kalmış:)

Kızlar Ne Diyor 2

• adaptasyon ile alakalı

0|0
    0|0
    • Gereği kadar konsantrasyon oldugumu düsünüyorum atıyorumda fakat geliştirmem lazım yetersiz

• konsantere ol ve ısınma hareketleri yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oynadığın mevki nedir

0|0
    0|0
  • İdmanlarda 3 lük çalış hatta sonrada.
    Erceg gibiyse süper.

0|0
    0|0
  • Dostum bu etütle olacak iştir. Aynı müzik aletine benzer. Çalışmazsan, başaramazsın, körelirsin. Günde en az 500 atış yapman lazım. Ki daha çok isabet kaydedesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...