İstihare namazını kıldığınız gece rüyanızda neler gördünüz?

evet cevap bekliyorum arkadaşlar bende yatacam sevgilim için

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• kılmadım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç istihare'ye yatmadım ancak rüyada genel de renklerle ilgili alametler olurmuş . Kırmızı görürsen şerre, yeşil görürsen hayra yorulur. Eğer bir hafta boyu bu şekilde bir renk göremezsen kişinin kalbine bakılır. Hala kalpte dilediğini yapma arzusu varsa o hayırlıdır denir.

0|0
    0|0
  • kılmadım ama dua ettim. sonra rüyamda bir boncuk gözlü yılan dik dik bana bakıyor kap kara ama gözleri parlak beyaz gibi. saldırma pozisyonunda bende duruyorum ona bakıyorum o anda bir kedi geliyor saldırıyor ortalık toz duman ve ben uyanıyorum. hayırdır inşallah

0|0
    0|0
  • benim bildiğim kadarıyla bir gece yatmakla olmuyor o iş. bir kaç gece art arda yapman gerekiyor diye biliyorum iyice bir araştır derim.

0|0
    0|0
  • yaşamak istediğin durumun hayırlı mı yoksa hayırsız mı olacağını görürsün.

0|0
    0|0
  • hemen göremezsin ki

0|0
    0|0
  • hiç kılmadım bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Yok hep burnumun dikine gittim hiç kılmadım

0|0
    0|0
  • Ya arkadaşlar kızmayın ama ben 1 kere Peygamber efendimizi görmek için gün boyu namaz kıldım. Duaları - sureleri filan var onları okudum, sonra gece rüyamda çıplak kadınlar gördüm.

Bi daha da yapmadım. Büyük günaha girdim, hala çok üzülüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben öyle şeyler yapmadım açıkçası.ama bunun için çok sessiz bi ortamda uyuman lazım çıt çıkmicak mümkünse.yeşil - beyaz renklerini görürsen o senin için hayırlı olcak demekmiş kırmızı - siyah görürsen hayırlı değil demekmiş

0|0
    0|0
  • ben onu şöyle biliyorum neyi görmek için kılıyosun ve yeşil ve mavi görürsen iyi.kırmızı ve siyah görürsen kötüymüş

0|0
    0|0
  • hiç istihareye yatmadım bende

0|0
    0|0
    • Bazı kişilerde renk görünmezse kişinin kalbine bakılır. Çünkü renk her zaman görünmeyebilir .

Yükleniyor...