Kaşlar arasında mesafe ne kadar olmalı?

2 kaşın arasında ne kadar mesafe olmalı? mesela benim kaşlarım arasında işaret parmağımın genişliği kadar fark var (ki benim parmaklarım incedir bayaa) . bazılarının çok uzak oluyo 2 kaşı biribirine. normalde ne kadar fark olmalı? nasıl olduğunda daha güzel görünüyo?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• herkesin yüz şekli farklı kendine uygun olacak olanı kuaföre sormalısın.

0|0
    0|0
    • ortasını biraz açmaya kalksam kötü olur diye korkuyorum, çünkü bi garip geliyo bana kaşlarımın şekli. sanki alınamazmış alınınca/inceltince yani kötü olurmuş gibi. kuaförde hadi açalım biraz dese bu sefer beğenmezsem diye korkuyorum:/

• bir iki kuaföre sor ona göre karar ver sana değişik gelecektir alışmadığın için.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yüzün sekline göre degişir

0|0
    0|0
  • Yüz yapısına göre değişir..

0|0
    0|0
  • Benim de baş parmağımın genişliği kadar var. :)

0|0
    0|0
  • onu kuaföre sor istersen... şimdi ben 3 adım derim. kaşın kalmaz inanırsan:)

0|0
    0|0
  • kızlarda bitişik kaş çok seksi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kaş arasındaki mesafeyı ölçebilirsin bunu güzellik uzmanları söylüyor şöyle Sağ el paşparmağının içiyle iki kaş arasına bastır. Çıkan iz, senin için iki kaş arasında olması gereken boşluktur.

0|0
    0|0
  • martı kaş olmayalımda link

0|0
    0|0
    • hayır yaaaa bitişik değil=D sadece aradaki mesafe biraz kısa benim o kadar=)

• Takıntılı bi soru olmuş herkesin kaş şekli farklı yani mesafeyle alakalı bişey değil bence arası geniş olup kalın kaşlar var güzel duruyo arası az olup ince kaşlar var onlarda hoş değişir yani

0|0
    0|0
  • gözlerin sekline ve arasındaki bosluğa göre kuaför ayarlar :D kişiden kişiye değişiyor bence ayrık ya da daha yakının yakısması

0|0
    0|0
  • iki parmak mesafesi benimki :/

0|0
    0|0
  • benimkiler baya baya açık ya :D işaret ve orta parmak kadar :D

0|0
    0|0
  • işaret parmağından biraz daha uzun benim

0|0
    0|0
Yükleniyor...