Sizinle olmayacağınızı bildiğiniz biri...

sizinle biri ilişki yaşamayacağınızı düşündüğünüz bir karşı cinsiniz olsa ve onunla öncesinde muhabbetiniz iyi olsa o kişiye ilgi duymaya başlarsanız muhabbetinizi keser misiniz ,arkadaş mı kalırsınız,araya mesafemi koyarsınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ''bir ilişkim yoksa'' tanımaya devam ederim.neden mesafe koyayım ki?

0|0
    0|0
    • seninle beraber olmayacağını bildiğin için koyabilirsin.

• öyle düşünüyorsan diye varsaydım ben başta ama.

• kişisel tercihim yine ilk dediğim gibi olurdu.duygular değişir, düşünceler değişir, dünya değişiyor kuş kelebek filan.

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha önce oldu ilgi duydum benimle olmayacağını da biliyordum. Çünkü bir çok şeyi konuşuyorduk ve o sarışınlardan hoşlanıyordu, esmer bir erkekle olmayacağını söylüyordu. Ona daha sonra söyledim hoşlanıyordum senden diye. Şimdi gayet iyi arkadaşız ve hiç birşey yok onunla ilgili kafamda.

0|0
    0|0
  • benimle ilgili olmacağını bildiğim birine asla ilgi dumam arkadaşımdır zaten kesin

0|0
    0|0
  • ilgi duymaya başladığımı hissettirir tepkilerini ölçerdim.. yok beklediğim cevaplar yoksa muhabbetimi kesebilirdim.. (bu ne kadar eskiye ve paylaşıma dayalı bir arkadaşlığım olduğuna göre değişir gerçi)

0|0
    0|0
  • başıma geliyor evet aşık oluyorum ama cinsellik düşünmüyorum artık ne bileyim böyle şey oluyor ya aşk ya seks

0|0
    0|0
  • Sen boşver onu bunu Vampirellam ı buldum ya:))

0|0
    0|0
  • ne mesafe koyucam . hoslanmıssam sınırları zorlarım kımden korkacagım alla alla

0|0
    0|0
  • benimle ilişki yaşamayacağını düşündüğüm biri hiç olmadı

0|0
    0|0
  • hem mesafe koyarım, hem de böyle bi fotoğraf:D:D

0|0
    0|0
  • Aynı ayarda devam ettiririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ımm arkadşlığımı kesmem birazcık dahada yakın olmaya çalışrıdım ama ona ndan hoşlandığımı belli etmezdim. herşeyinde ona destek olmaya çalışırdım ki bana olan güveni çoğalsın .. belki zamanla olmayacak bişrşeyde olsa olabilr.

0|0
    0|0
  • Umutlanmam , onun da umutlanmasını istemem

0|0
    0|0
  • Arkadaş kalırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...