Hayatınızda öylesine çıktığınız kişi oldu mu yoksa bütün sevgililerinizi severek mi çıktınız?

hayatınızda ölesine çıktığınız kişi oldu mu yoksa btn sevgililerinizi severek mi çıktınız?

Güncellemeler:
öylesine.)

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öylesine çıkıp karşımdaki insanın duygularıyla oynamak benim karakterime uyan birşey değil. Sonuçta ben öylesine çıkarken o beni canı gönülden seviyo olacaksa benim karakterim bunu kaldırmaz vicdanım izin vermez buna. Çıkıyorsam delikanlı gibi seviyorumdur demektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Öylesine biriyle çıkacak kadar boş bir hayat yaşamıyorum ve de zamanım o kadar değersiz değil, hayatıma girmiş olan herkesle ciddi birşeyler düşünüp başladım öncesinde de epey bir süreç geçti elbette doğru kişi olma ihtimalinin irdelenme süreci.

0|0
    0|0
  • bu zamanda hepsi öylesine zaten maksat boş kalmayım oldu,sevgilisinden ayrılan soluğu hemen başkasında alıyor ulan hangi ara buldun hangi ara aşık oldun hangi ara teklif ettin veya aldın:)hali hazırda cepte varmış demekki:)yani hayatı bile artık öylesine yaşarken aşk ta kimmişki:)

0|0
    0|0
  • öylesine kimseyle çıkılmaz sen olsan çıkarmısın?

0|0
    0|0
  • kesinlikle öylesine insanlar oldu... hatta biri gerçekten de kendine aşık edebilmişti...

ama öylesinede olsalar benim tarafımdan unutulan kimse yok... sanırım benide unutan yok :)

0|0
    0|0
  • Oldu. kişi sayısına lüzm yok ..

0|0
    0|0
  • her köşe basında sevgili değiştirenlerden olmadım şimdiye kadar öylesine laylalom ilişkileri de sevmem sevdimmi tam ciddi olucak

1|0
    0|0
  • 3 kere öylesine çıktım

0|0
    0|0
  • öylesine kimseyle çıkmadım bu yüzden bana Aptal,Gay diyenler bile oldu

0|0
    0|0
  • Nerden baksak 70 - 80 kızla çıktım. 10 tanesi ile severek çıkmışımdır.

0|0
    0|0
  • oldu 1 kere de pişmanım bidaa böyle boş işlerle ugrasmam.

0|0
    0|0
  • bi girdim mi bi daha çıkmam :D

0|0
    0|0
  • Benim çıktıklarımın yarısından fazlası öylesine.

0|0
    0|0
  • öylesine nasıl çıkılıyor?

0|0
    0|0
    • sadece vakit geçsin die

• Aman yalnız kalmayım, yanımda biri olsun da kim olursa olsun diyenlerden hiç olmadım. Herkes bilir ki elde edilmesi çok kolay kızlar ve de erkekler var, ama kişilikleri de aynı derecede kolay. Benim açımdan böyle kolay kızlarla vakit geçirmek işkence gibi oluyor. Sohbetlerine 1 dakika kulak misafiri olduğumda bile fenalık geçirirdim. Zaten kimseyi süs olsun diye yanımda taşımam. Bunlar bana çok ters İpek. Ben amca kontenjanından böyle düşünüyorum

• severek tabi.

0|0
    0|0
  • öyleseni ne cıktıgım olmadı ama sevmedigim halde sırf beni sevdigim için cıktıgım insanlar oldu

0|0
    0|0
  • ooooooooo o kadar çok sevgilim oldu ki albüm yaptım dağıtıyorum bayramlarda..

0|0
    0|0
  • Galiba öylesine demek istiyorsunuz...

öylesine çıkılmaz,en azından ben çıkmadım...

0|0
    0|0
  • yani simdi olabiliyor oylesine

0|0
    0|0
  • oldu ama devam etmedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• severek sevişerek çıktık.

0|0
    0|0
  • Ölesine derken ölesiye mi , öylesine mi anlayamadım ben ...

Lütfen dikkat edelim ...

0|0
    0|0
  • Zaten hayatima yalnizca 2 erkek girdi. İlki biraz cocukcaydi ama seneler surdu. Bi heves ediyorsun mantiksizca tamam yakisikli ve iyi diye sevgili olabiliyorsun. Cocuksun cunku daha 16 yasindasin. :-)

İkinci hayatima giren ise tamamen mantiksal. Tanidigim ailenin oglu. Karsilastigimizda heycanlaniyordumda. Oda heycanlaniyormus. Bir gun sans eseri yalniz karssilastik o vakit hersey olusuverdi. :-)

Kisaca oylesine kimseyi hayatima sokmadim. Kendimce kurallarim var...

0|0
    0|0
  • Severek çıktım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...