Tribe girme ihtimali nedir?

6 ay önce bir erkek arkadaşımla ayrıldık, baya da kötü bitti... onu hayatımdan silmem için onunda tüm arkadaşlarıyla olan ilişkimi bitirdim. ama o benim en yakın arkadaşlarımla görüşüyor. gecenlerde bir internet sitesine üye oldum ve dolayısıyla arkadaşlarımı ekledim. o sırada eski erkek arkadaşımın profili çıktı önüme . merak ettim tıkladım . profil açıktı. iki gün sonra tekrar baktım kapatmış. neden olabilir ki? ayrıca internet siteside kim bakmış gibi bi olay yok twitter ın bi benzeri takip et, etme olayı...

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yok alakası yok belki kapatmış olabilir sana denk gelmiştir neden tribe girsin ayrıca geçmiş olsun diyorum sana onu unutabilmen için onun arkadaşlarıya ilşkini kesmende iyi olmuş onu görmemeye çalışarak unutacaksın çok zor bi durum ne olduğunu iyi bilirim... onuda takip etme kafan takılmasın böyle şeylere yakın arkadaşınlada ilişkini kes veya başına gelen durumu anlat 6 ay uzun zaman olmuş sırf kıskandırmak için yapıyo demekte yanlış olur onları görmemeye bilmemeye özen göster üzmee kendini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...