Bir kızı seviyorsunuz ve o kız hergün başka biriyle çıkıyor... Bu durumda ne yaparsınız?

Bir kızı seviyorsunuz ve o kız hergün başka biriyle çıkıyor... Siz onun için şiirler yazıyorsunuz kapının önünde yatıyorsunuz... Ama o size değilde başkalarına bakıyor... Bu durumda ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkürler kızlardan böyle cevap beklemiyordum...

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• Benim değerimi bilmeyen ve de benimle bir ilişki başlatmak için çabalamayan bir kızla hiç işim olmadı bu yaşıma kadar ki bu yaştan sonrada olmaz gibime geliyor :) Birşey yapmana gerek yok, bence o kızıda sevmiyorsun belki beğeniyorsun belki hoşlanıyorsun kısaca cinsel çekim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevmekten vazgeçerdim. Bu kadar basit şu aşkı gözünüzde büyütmeyin ne aşklar bitti...

0|0
    0|0
  • Bana başka kızmı yok der basar giderim ...

0|0
    0|0
  • hergün baska biriyle çıkıyor... eee sen unut onu yaa napcan ellenmiş kömürü?

0|0
    0|0
  • çok yıpranırsın. zorla aşık edemezsin de kendine. unutmak söylendiği kadar kolay olamaz unut diyemem ama vazgeçmen gerektiğini bilmelisin.. böyle mutlu olmazsın. vazgeçmeni öneririm

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsam o kıza yan bakmam.Üstünü değiştirir gibi her gün sevgili değiştiriyo.Öyle kız mı olur ya.s

0|0
    0|1
  • Derdi ne anlamaya çalışırdım. Aradığı ne bi analiz ederdim. Yardımcı olurdum ama sevgili diye maalesef koluma takmazdım.

0|0
    0|0
  • vazgeçerdim.

0|0
    0|0
  • yapılacak şey ortada onu artık sevmemeyi öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • Kızın durumu çoktaaan belli zaten ızmı kalmadı dünyada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kız o kadar yolluysa sıra sana da gelir :)

şaka bir yana o senin aşkını hak etmiyordur senin şiirlerinden se başkasının arabasına parasına gidiyor o kızdan zaten hayır gelmez ve iddia ediyorum kızların %90ında vardır bu unut gitsin onunla bununla yiyişmelerini düşün çabuk geçiyor

0|0
    0|0
  • her gün mü :S

0|0
    0|0
  • Tüm bunları yapmama rağmen, o şahıs hala daha bildiğini okuyorsa onu sevmekten vazgeçer ve beni gerçekten sevecek birini aradım..

0|0
    0|0
  • üzülüp sevmekten başka kacısın yok...

0|0
    0|0
  • çok yanlış yapıyorsun birader.az bile yapmış sana

0|1
    0|0
  • Allaha dua ederdim.

0|0
    0|0
  • Şeyime bile takmam soğurum

0|0
    0|0
  • hayat kısa değmez 1 kıza :D

0|0
    0|0
  • daha hala yapılacak şeyi bilmiyorsan eğeer..

0|0
    0|0
  • O kız turnike olmuştur.

0|0
    0|0
  • hergün başkasıyla çıksın bana bakmasın

estetik olurum herkes mutlu yaşasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...