Onunla aynı sınıftamı olmalıyım yoksa diğer sınıfta mı?

arkadaşlar sevgilimle 1 hafta önce ayrıldık. Ben ayrılmadım o sebepsiz yere her şeyi bitirdi.. yemekten içmekten herşeyden kesildim ölü gibiydim.. ama artık kendime gelmeye çalışıorum çünkü dershanem başladı. Ne güzel ikimizde yan yana olucaktık ama şimdi herşey bitti : -( 2 sınıf var ve benim bi tercih yapmam lazım sizce onunla aynı sınıftamı olmalıyım yoksa diğer sınıfta mı ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• eğer onunla aynı sınıfta olursan sürekli "acaba bana bakıyor mu, şu anda yanındakiyle mi görüşüyor, beni unuttu mu" falan bir ton şey düşünüp duracaksın derslerinden geri kalacaksın

eğer diğer sınıfta olursan yine aynı şeyleri düşüneceksin hele ki onu görememek seni yiyip bitirecektir bu yüzden iki sınıfta bir yerde eşit sayılabilir

ama sadece sınıf değil öğretmenler de önemli en iyi öğretmenler hangi sınıfa giriyor o da önemli eğer derse konsantre olabilirsen hangi sınıfa iyi öğretmen giriyorsa o sınıfa gitmelisin ama yok ben aynı sınıfta olursam sürekli onu düşünürüm falan diyorsan o zaman diğer sınıfta olman en iyisi olacaktır

FAKAT her şeyin temelinde belki de o bunu senin için yapmıştır yani eğer sen derslerinde çok iyiysen o da biraz zayıfsa sana ayak bağı olmak istememiştir belki benim sana tavsiyem şu;

ilk önce onunla oturup konuş. neden ayrıldınız falan eğer kem küm edip sana adam gibi bir yanıt vermiyorsa diğer sınıfa geçmen en iyisi olacaktır

2|0
    0|0
    • çok sağol sana sormak istediğim bişi var ekliyim mi yardımcı olurmusun ?

• evet elbette elimden geldiği kadar yardımcı olurum şüphen olmasın

Erkekler Ne Diyor 4

• çok az aklı olan biri bile diğerini tercih eder.

0|0
    0|0
  • Antidepresan hapı atıyosun üfffffff leyla oluyon .

Ben öyle yapiyom şu an .

0|0
    0|0
  • bence diğer sınıfta ol seni umursamadıgı belli sende umursama hemen kendine başka bi arkadaş bul efendisinden olsun yada hiç bulma bi erkek için aglanırmı türkiye erkek cenneti kızlar için:)))

0|0
    0|0
  • Başarılı olacağın bir sınıfta olan daha iyi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aman bbanın oğlumu senin geleceğinden mi önemli , onunla mı doğdun , onsuz yaşayamayacak mısın ? kendizi heba etme , silkelen de kendine gel ...

1|0
    0|0
  • bu sözler bana çok tanıdık geliyor... ben diger sınıfı tercih ederdim...

1|0
    0|0
  • derslerin açısından tabiki diğer sınıfı seçiceksin

1|0
    0|0
  • Tabikide diğer sınıfta

1|0
    0|0
Yükleniyor...