Kızlar kel erkeklerden hoşlanır mı? Beraber olduğunuz adam protez saç yaptırsa nasıl karşılarsınız?

Kel erkeklerden hoşlanırmısınız? Beraber olduğunuz adam protez saç yaptırsa nasıl karşılarsınız? ama yakışıklıyımdır belırtıyım :)

Lütfen samımı görüşlerınızı yazın

0|0
28|22

En İyi Kız Görüşü

• protez saça hiç gerek yok bence.. ben şahsen hoşlandığım erkek kel ise yadırgamam ben zaten onu sevmişimdir ne gerek var ki protez saça filan ..gördüğüm erkeği aa bu kel ya olmaz demem hiçbir zaman önemli olan gözlerdir ya :)

0|3
    0|0
    • ahh ahh. kel oluyorum. ama sevgilimin böyle düşündüğünü hiç sanmıyorum. önemli olan gözlerdir dedin ama benim sevgilim ela renkli gözümü de sevmiyor. kendisi renkli göz sevmezmiş...

• madem ela göz sevmiyor sizle işi ne ben bu kızlarda anlamıyorum yani..gözlerine bakıcak ömür boyu sevmediği gözlerle işi ne ? böyle demişse baştan kaybetmiş zaten ama siz seviyorsunuz ki hala berabersiniz hayırlısı ne diyelim

Kızlar Ne Diyor 27

• Kel kafasını ayna olarak kullanırdım :) ama kalsın ya lazım değil parayla ayna alırım ona da peruk alırım :)

1|0
    0|0
  • Saçlı , özelliklede kır saçlı tercihim ...

0|1
    0|0
  • Bazıları karizma olabiliyor

0|1
    0|0
  • Evlendikten sonra kel kalmissa adam hic birakmam onu. Benim yuzumden dokulmustur saclari kesin. :-(

0|5
    0|0
  • her erkek için diyemicem ama erkek arkadasım saclarını sıfıra vurdurmustu ben çok sevmiştim o halinide arada kestir diyorum o da yaz aylarında felan 0 a vurrduruyor her türlü yakışıklı benim aşkım:P:P

0|0
    0|0
    • o hem kelıyle hemde senınle mutluysa ne mutlu sıze :)

• heee öyle vala:)))) sagol:D diyorum saten kel dişsiz olsanda severm seni diye iyi yii bari diyo:D

• 0 saç p*rno yıldızları gibi oluyorlar

0|0
    0|0
  • sevgilim kel degil ama surekli asker tras yapar, yani baze erkekler özelikle zenci erkekleri cok karizma duriyor...

0|1
    0|0
  • 0|4
    1|2
  • tabikide kel erkeklerden hoşlnırız :)) ama tabi her kelden değil şöyle karzma baklmlı havalı meslği olan düzgün spor giyinen kelse o kelden hoşlanmamak elde değil :)) tabi bu benim görüşüm

0|1
    0|0
    • çok tük dızısı ızler bı halın var :)

• ''MESLEĞİ DÜZGÜN'' kısaca parası varsa fark etmez desene :)

• yok meslek derken bazı erkkler vardr meslği giyinişi ona bi hava katar ya o yüzden dedm para zaten pek ilgimi çekmez..

• Bazılarına yakısıyoor.Ama pek tercih etmiorum.

0|0
    0|0
  • Tabi ki neden olmasın .

Hatta bazıları çok sempatik oluyor çok yakışıklı çekici :)

ama proteze saç ekimine karşıyım çok kötü duruyor doğallık en güzeli :)

0|0
    0|0
  • tatilde vardı bitane çok karizmatikti valla.ama dershanedeki hiç değil.dedikodulara göre enrique de protez saç takıyormuş ama hiç umrumda değil

0|0
    0|0
  • hoslanmam :)

0|0
    0|1
  • Hoşlanmam dicem ama korkuyorum insan büyük konuşunca başına geliyor .. O yüzden hayırlısı gönül kime konarsa.

0|0
    0|1
  • hoşlanmıyorum.saçı olup kazıtanlardan da hoşlanmıyorum.umarım babam gibi bi adamla evlenirim :D 50sinde maşallah saçlar yerinde ama beyazlamalar var tabi ama onu pek sorun etmiyorum.istersem boyattırırım.

0|0
    0|1
  • Her kel potansiyel bir ferrari alıcısıdır. Acımasız gerçekler vol2

1|1
    0|2
  • kel erkeklerden hoşlanmam ama protez saç olabilir

0|0
    0|1
    • hımm bu cevapla sanırım yavaş yavaş ptrotez saç merkezının yolunu tutabılırım :)

• herşeyin doğalı güzeldir bence

0|1
    0|0
  • kafana tokadan baska bişi takma dıyecegım fakat toka takacak sacta yokmus kı :(

1|0
    0|0
  • bazı keller cok sevımlı oluyo yakısan var yakısmayan var

0|1
    0|0
  • bence kellerın daha farklı bır karızması war snde karızmaysan proteze gerek yoktr :)

0|1
    0|0
  • ben hoslanmıyorum...

0|0
    0|0
  • kel insan kalmasın

0|0
    0|0
  • Kellerden hoşlanmam...

Protez saç bana dayanmaz :/

0|0
    0|1
  • hoşlanmam ben

0|0
    0|0
  • Nayn.Bana saç gerek :(((

0|0
    0|1
  • hey kel kendine gel.

0|0
    1|3
    • kendımdeyım :) eskıden çok güzel saçlarım vardı . ıyıce seyrekleştı. kafam takıyorum

• saka be. aman ne takıyorsun beni sen. önemseyenler de olur önemsemeyenlerde ama sen rahatsızsan git ektir.

Erkekler Ne Diyor 22

• yalnız hocam sen kendi kendini ifşa etmişsin yalnız :D

neyse ben sana ufak bir tavsiye vereyim; kellik pek çok erkeğe yakışmaz ama istisnalar da yok değil sen bir istisna mısın öncelikle bunu iyi öğrenmen lazım daha sonra eğer bir istisnaysan zaten bir sorun yok

ama senin için gerçekten de bir sorun oluyorsa bir psikolağa gitmeyi düşünebilirsin belki sorun psikolojik bir şeydir o da var

en kötü ihtimalle saç ektirirsin

0|0
    0|0
  • soru enteresan bilader :D beraber oldukları adamdan bahsediyosun kendin yakısıklı olduğunu söylüyorsun neyse.

herzaman kişiden kişiye göre değişen bir durumdur bu bence sen uzun saçlı kızdan mı hoslanırsın kısa saçlımı

yada göğüsleri veya kalçaları büyük olanımı küçük olanımı bunun gibi bişiy ama önemli olan her zamna her yerde kişiliktir. boşver gerisini ;)

0|0
    0|0
  • Cok gür saclarım var ve zor şekil alıyor biraz dökülsün isterdim acikcasi ama biraz cok degil ;)

Kel olmak nadir insana yakışır komple kel olsan daha iyi kazıt bence.

Keklik en cok zencilere yakışıyor :) zaten niyeyse cogunlugu kel dolaşıyor (çevredekiler)

0|0
    0|0
  • protez saç yaptır ..yaptıran tanıdıklarım var , sen söylemezsen farkına bile varmaz insanlar .. sonuçta kadınlar da bizi dolgulu sütyenler, sıkılaştıran iç çamaşırlarıyla kandırıyor .. durumu dengelemiş olursun ;)

0|0
    0|0
  • sana iki örnek vereyim sen karar ver :) yemeğin salçalısı kadının kalçalısı bu totosu büyük olan kadınların kendini avutmak için söyledikleri laftır

kel cazibesi kızlar kel erkeklerden hoşlanır lafıda kellerin kendini avutmak için söyledikleri laftır ama seni rahatlatacaksa evet dostum hatunlar kel erkeklere bayılırlar o yüzden saçlarımı hep kazıttırıyorum

0|0
    0|0
  • Hoşlananı da var hoşlanmayanı da.

0|0
    0|0
  • Kel erkeklerden hoşlanmam diyen kızlar, 40 ından 50 sinden sonra sizin de yüzünüz çökecek o zaman da biz sizi istemicez diyor muyuz :)

0|1
    0|0
  • Bkz. Brazzers'taki kel adam.

hoşlanıyorlar bence :D

0|0
    0|0
  • bir kel nelere kadir :)

0|0
    0|0
  • Bazılarına kellik fena yakışıyor ama :)

0|0
    0|0
  • omuzlar geniş, yapı iri, tip de birazcık varsa saç hikaye bence, bazı adamlara gerçekten yakışıyor link

0|0
    0|0
  • hocam paran varsa yırtarsın..keller her ...eller durumuna düşersin..paran yok sa saçın olsa da farketmez..

0|0
    0|0
  • hocam sen hiç saçlılar için

keller adamı iyi eller

benzini shellden aklı kelden alacaksın diye özdeyişler duydun mu?

bence ense üstünde falan kalan varsa onları bile kazıt.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu kel kalacak zaten

0|0
    0|0
  • Keller iki kat daha fazla erkektir.

0|1
    0|0
    • Adam haklı !1

• evet hormonlarımız fazla dığerlerınden :) ama hem 2 kat fazla olsak hem saçlı(protez) olsak fenamı olur :)

• Vallaha bende kel oluyorum, kimsenin beni beğenmesine ihtiyacım yok. Eşek yüküyle para verip saç naklide yaptırmam. Kel kel gezerim. Kimse beğenmezse sikimde değiller zaten. Umrumda değil yani.

Bence sende takma. Kel erkekler zekidir diyip kendini avut benim gibi.

• Evet örn:johny sins not:kızlar sakın gugılda aramayın

0|0
    0|0
  • kellll öpeyim de kendine gel... bütün kellere selam olsun, bu kızlarsizinle gurur duyuyor !

0|0
    0|0
  • Kel göbeklilerden hoşlanan kızlar oldukça fazla )

0|0
    0|0
  • en korktugum şey ya kellik :D

0|0
    0|0
  • yalan öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorlarsa kafayı kazıtayım :(((88

0|0
    0|0
  • protezle kişisel zayıf noktayı işaret etmiş olursun. onu geç bi kere.

eğer saçların zayıfsa veya seyrekse veyahut kel isen;

bu senin tasarrufunda gelişen bi olaydan ziyade genetik bi aktarımın neticesinde olduğunun farkında ol, bunu kabul et, bundan şikayetçi olma. Dolayısıyla senin kontrolün dışında olan bi meseleyi kendinde kusur olarak görme. Bu noktada hobbidi gırtlak yiyen şişko kadın/erkeklerin kusurunun yanında kellerin kusurunu daha naif buluyorum.

Gelelim senin mevzuya kızların beğenmesi durumu;

eğer kendine uygun bi tarz geliştirirsen bu mesele olmaktan çıkar. ancak fiziksel görünümü silah olarak görme bırak o kızların tutunduğu tek dal, sen sendeki çekici vasıfları parlatma yoluna git.kültürünle paranla konumunla, bişeylerle o kızların tamamı peşinde koşacaktır.

0|0
    0|0
    • güzel yazmışsın.. ama bütün bu özelıkklerın yanında saçlıda olsak fena olmaz yanı :)

Yükleniyor...