Bir umutla bekleyeyim mi yoksa vaz mı geçeyim?

Arkadaşımın eski sevgilisini arkadaşı fotoğrafımı görmüş benden hoşlanmış buluşacaktık işte o oğlanın arkadşları benim arkdşlrm filan gittik o kadar hazrlandm çok ümitliydim bi de çünkü oğlan çok tatlı tam istediğim gibi biri oneden sonra herkes geldi bi o benden hoşlanan gelmedi arkadaşları aradı şimdi gelicem deyip durdu gelmedi işte arkadşlrı geri gelmezsen adam değilsin filan dediler her neyse gelmedi benim çok morelim bozuldu arkadaşım yani seda da eski sevgilisine çok ayıp oldu gizeme demiş oğlanda evet yarn gidip konuşucm sinanla çok ayıp etti ama sabhlr çalşıyor ya ablasının yanında akşam olsa gelirdi demiş bnde eve geldim daha faceden ekler falan sandm ne numaramı istemiş ne faceme ekledi nede bi haber göndrdi insan bi kusura bakmasın der çok morelim bozldu sizce umutla beklym mi yoksa boşverym mi :(

Güncellemeler:
Çok ümitliydim ondan ya :( hep arkdşlrn gelicem deyip durdu sonrada gelmedi insan bi kusura bakmasın der de mi :( öyle alıştrmştm ki kendimi salak gibi 2 haftadır ne giysem diye düşünmekten başıma ağrılar girdi o kadar ki kaptırdım kendimi :'( bi kusura bakmasın diyebilirdi en azından de mi :(
ya bn birini çok sevdim oneden baya büyük bir darbe aldım buna bağlnmym dedm ama çok ümitlendm yani gelseydi teklf etmsyd bu kadr zoruma gtmzdi :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• boşver ekler eder sana bi şekilde belki olabilir bi şeyler o yüzden şuan boşver ;)

0|0
    0|0
    • unut gitsin bu işler böyle sen beğenirsen o beğenmez, o beğenirse sen beğenmezsin, ikiniz de severseniz yine bir şey çıkar..

• geçmiş olsun..

Erkekler Ne Diyor 6

• daha tanışmadan bukadar acı çekersen artık sonun ne olur sen düşün:))bırak bu aşk işlerini kime faydası olmuşki sana olsun

0|0
    0|0
  • Bunu okuyup bide üstüne samimiyetle cevap verenleri ciddiyim ayağa kalkıp alkışladım. İyi etmiş çocuk hiç bulaşmamakla sana. Umarım hiç te buluşmaz yazık çocuğa

0|0
    0|0
  • Sen hiç sevme tamam mı kızım. Bu ne daha buluşmadan bu kadar üzülürsen birde çıkarsan ayrılırsan intihar edersin.

0|0
    0|0
  • elinin altında başka kız vardır sana vakit ayırammamıştır merak etme en geç 3-4güne sana ulaşır senlede görüşürz:)))

0|0
    0|0
  • o gelmedikce sen ona daha çok bağlanacaksın bence oluruna bırak gelen gelir

0|0
    0|0
  • keşke sen bunu hikaye kısmına yazsaydın yarıya kadar okuyabildim bişi anlamayınca bıraktım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hani birde anlayabileceğim Türkçe ile yazsaydın daha iyi olurdu, kısacası sana okul okutan hocanın, seni adam sayan devletin ben.

Kızım başka bir şey kalmadı mı çocuk demek ki senden etkilenmemiş niye dert ediyorsun ki kendine.

0|0
    0|0
  • Şans vermişsin o geri ittiyse konuşmaya bile gerek yok, adımı atarsa o atsın...

0|0
    0|0
    • Deminki sorunda da açık soraydın iyiydi be bambi :/

Heee kendime güvenim tam ondan.

• belki çocuk utanmıştır birazdaha bekle

0|0
    0|0
  • gelmemesine mi bozuldun face e mi bozuldun numara istememesine mi bozuldun, ona göre cevap vercem

0|0
    0|0
    • en çok gelmemesine bari gelmycktn neden gelicm birzdn deyp durdu arkadşlrna ya

• doğru nokta aferin, face i falan salla koy bi kenara onlar sorun değil.

birincisi bir insan bir randevu veriyse o randevu için kendini ayarlamak zorunda.

gelemeyecekse de bunu belirtmek zorunda.

hadi gelemedi diyelim milleti oyalama gibi bi hakkı yok.

sanırım rahat bir karaktere sahip sorun bundan çıkmış. onunla tanışmayı hala düşünüyosan diyeceksin ki bu bir ilk oldu bunun için sesimi çıkarmıyorum tekrarlarsan görüşürüz

Yükleniyor...