Messi Chelsea'de !!! Olur mu böyle sey?

Lionel Messi'nin Chelsea'ye transferi hakkinda ne düsünüyorsun?

Güncellemeler:
Transfer henüz bildirilmedi ama Ing Basinina göre bitti. Ispanyol basiniysa tam tersine Luiz Enrique nin takimdan kovulacagi ve Messi'nin bu sekilde gönlünü alarak takimda kalmaya ikna edilecegi yaziliyor.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin degil

0|0
    0|0
    • Ingilizlere göre kesin, ispanyoööara göreyse barcelona teknik direktörü kovacak messi icin

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi oldu ronaldodan uzak durmuş oldu

0|0
    0|0
  • Hahahaha derim hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Tamam keske her kiz senin kadar futbol bilse ama o kadar da abartma bu transferi olur mu olur :)

• Senindir istediğin kadar ara, ben hep Bayern'i tuttum

• Benim midir 😍
      Arkadas hayranin oldugunu bildigin insana bunu dersen profilinden cikmaz biliyorsun degil mi? :D
      Her soruda damlayadabilir :/ :D

• neden olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Haber kesinmi kaynağı ney? Ben hiç düşünmüyorum Messinin Barçadan ayrılacağını ama farklı bir havada gelir.

0|0
    0|0
    • Ingiliz basini, chelsea resmi twitter sayfasi.

• Neden şaşırıyorsunuz? Zaten neymar barçaya transfer olduğunda messi nin çok kalmayacağını biliyordum. Böyle devam ederse ronaldo her yıl gol kralı olur :) Her yıl ayakkabı ödülünü de ronaldo alır. ( bu yıl garantiledi zaten ) Messi chelsea ye ya da başka iyi bir takıma transfer olmalı bence.. bir kaç sene sonra da r. madrid ronaldo yu harcar kadroyu yapacakları transfere göre düzenlerler.

0|0
    0|0
    • Messi epl ye giderse ronaldo da aninda epl ye gider

• Olabilir.. Ronaldo için de Manchester dedikoduları var zaten gider mi gider :)

• İmkansız diyorum. Barcelona tam anlamıyla biter. La Liga da Atletico-Real rekabeti yaşanır artık. Chelsea ise tutulmaz aynı MANU gibi ligi domino eder bir 4-5 sene. CR7 yeniden Premier League e transfer olur. Meydanı Messi ye bırakmaz. İnsanlar da artık Premier League bağımlısı olur. Onlar ererler muradlarına biz çıkamayız kerevite. Memlekette kerevit bile bırakmadılar bilinçsiz avcılık vs derken bitti. Neyse Erler Film sundu :p

0|0
    0|0
    • Altina imzami atarim :D yakinda ithal ederiz kardo :D
      Yalniz bence messi chelsea ye hem yakismaz hem de cok basarili olamaz

• Zayıf bir ihtimal.. Messi için hiç de iyi olmaz.. Chelsea savunma oyuncularına belki iyi gelebilir ama hücum oyuncularının performansını düşürür hiç sevmediğim futbolun keyfini yok eden türden bir takım

0|0
    0|0
    • Rijkardi geri istiyormus barcali oyuncular. Iniesta-Xabi önermis yönetime tekrardan. Zaten messiyi cikaran barcanin temellerini atan oydu.. olur mu olsun bir zahmet

• Yalan haberdir.
    Mourinho messiyi sevmez ve almazda.
    Zate Messide oynayamaz.

0|0
    0|0
    • Abim Mourinho Messi'yi kasim gibi yalanlamisti sebep olarak da cok pahali ve barcelona onu birakmaz demisti. Adam Fabregas'i da sevmiyordu. Kaldi ki önceki chelsea sezonunda wengerden nefret ederken madridde wengerle arasinin cok iyi oldugunu ve ona büyük saygi duydugunu söyledi. Geri geldiginde ise aralarindaki atismalar yine basin malzemesi. Demem o ki adam sadece ayni ülkedeyken ya da samp liginde rakipken düsmanlasiyor.
      ben de messinin oynayamayacagini düsünüyorum

• parayı veren messiyi alır

0|0
    0|0
  • Messi premier ligde 15 gole zor ulaşir.

0|0
    0|0
    • 20nin üzerine zor cikar 15 atar ama

• Vay karaktersiz! Zaten kimse gerard gibi olamaz biliyordum

0|0
    0|0
  • Beter ol barça

0|0
    0|0
  • Kahretsin para adamın gözünü kör ediyor

0|0
    0|0
    • Aynen abi yillarca katalanya'da kalan kendini katalan sayan adamdan beklenmezdi bu... Terket terket istiyorsan da barcelona olmamliydi bu

• Gerçi barcayi sevmiyordum. Belki ora gidince severim keratayı

• Rayo Vallecano forever 😅

• Gitti mi?

0|0
    0|0
    • Chelsea rrsmi twitter sayfasindan aciklama yapildi. Yarin saglik jontrolünden gececek

• Yahu sen kesin bir başlık ve cümle kullanmışsın ben transfer olamaz demiyorum. şu an böyle birşey yok. Takip etmesi normal bir durum. Böyle birşey cidden olsaydı çoktan gazetelerde manşet olmuştu.

• Birader ing basinina göre kesin. Ispanyollar da luis enriquenin kovulacagini ve messiyi böylece takimda kalmaya ikna ediceklerini yaziyor. Ne kadar dogrudur muamma ama telefonundaki Google Play Newsstand dan bile yabanci basina bakabiliyorken transfer yok demek biraz garip. Barca adani kovmazsa messi gitmeye kararli.

söyledigini anladim hatrina güncelledim

• 10 gol bile atamaz

0|0
    0|0
    • Abartma mk :D

• Adamın fizik gücü yok kardeş.. Gerçek futbolcu İngiltere'de oynasın göreyim. Adamlar 9 günde 5 maç yaptı.. İspanya ya da yapsın lar göreyim

• 5 macta 10 gol atamaz kabul de sezon da 20 ye yakin atabilir adam.

• Messi Premier Lig'e yakışır ama böyle bir transfer olacağını düşünmem.

0|0
    0|0
    • Premier lige yakisir ama chelsea ye degil

• Morinyo ve messi nasıl olur abovv

0|0
    0|0
    • Bence cok büyük sov olmaz da tam mourinhoöuk basin malzemesi olur

• barçadan başka takıma gitmem burası benim yuvam demiyormuydu bu adam. baktıki barça eskisi gibi değil kendi değeride edkiye oranla düştü hemen satış. oldum olası hiç sevmedim bu messinin kişiliğini ronaldo ondan bin kat iyi.

0|0
    0|0
    • Ikisi de paraya bakiyor da ronaldo dah dik duruyor gibi

Yükleniyor...