Sevgilinizle ilgili hatırladığınız en güzel anı anlatır mısınız?

Sevgilinizle yaşadığınız en güzel veya en eğlenceli anı anlatabilirmisiniz? Ayrılmış olsanız dahi aklınıza gelince gülümseten bir an sadece..

0|0
129

En İyi Kız Görüşü

• cok durum yerim ben okul sonrasi veya yemek siralarinda o gunler. sevgilim baska bir yerde okuyodu. bir gun bir sinava girdim cok onemli olan bir sinavdi, cikista bana supriz yapip elinde durumler ve heryeri yag icinde:) gulmekten olmustum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• - benimle buluşacağın zaman heyecanlanıyor musun?

- yoo neden?

- ...

bi de bu var:

- vitrindeki nasıl sence?

- güzel hayatım benim için bakmana gerek yok, boşver

- yok zaten abime bakıyorum

- eeh... evet zaten onu diyordum benim için bakma...

0|0
    0|0
    • haaahaa biraz yerin dibine girmişsindir ama :) abisine bakıyomuş he

• keşke hazır cevap bir insan olabilsem!

• yazık ya.. beni arayaydın :))

• Bigün Sultanahmet civarlarında dondurma yiyorduk.Mal çocuğun biri geldi arkası dönük yürürken bana çarptı.Üstüm başım battı.Bu baya bi güldü.Baktım susmak bilmiyor.Dedim:"Hay Allah,havada çok sıcakladı serinlemek gerek.Göğsü dekolteliydi.Tuttum göğsüne ve boynuna sürdüm."."Son gülen iyi gülermiş yaa bebek." dediydim.Sonra beraber gülüşmüştük.Hey gidi günler hey :)

1|0
    1|0
  • ilk sevgilimle Kınalı adaya gitmiştik

bütün adayı gezdik

o güne dair tek hatırladığım bu

ne konuştuk ne yedik ne içtik

biz neredeydik :)

hiç bir şey hatırlamıyorum :)

1|0
    0|0
  • eski sevgilimle sahilde dolaşmak banklarda oturmak güzeldi.. saatlerce onunla bırlıkte denızı ızleyebılırdım..

ama eskılerde kaldı tabı bu

0|0
    0|0
  • sevgilim yok.

0|0
    0|0
  • Ona dair aklımdan çıkmayan en önemli an ellerini tutup okşadığım zamandı.Ellerini hala hissederim düşündükçe.Çok zman oldu be

0|0
    0|0
  • göz göze geliş anlarımız kaçamak bakışmalarımız hep aklımdadır malesefff

0|0
    0|0
  • Hiç yok, evet ben hayatında sevgilisi olmamış asosyal olmasa çok utangaç bir insanım :/

0|0
    0|0
  • sevişmelerimiz çılgıncaydı!1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ocak ayında sewgilimle sahilde oturuyoduk kayalıklarda arkadaşlarda vardı ve romantik bi ortamda vardı > bi anda dalgaa geldii ve sırıl sıklam olmuştukk çok gülmüştükkk çook güzeldiii >> şaşkııınn aşık sewgilim üşimiim die üstündeki ıslak tşörtü çıkarıp giymem için bna vermştii arkadaşların dalga konusu olmştuk .d

1|0
    0|0
  • Eminöndeyiz birgün. Yürüyoruz el ele falan. Konuşuyorduk öyle havadan sodan derken eski kız arkadaşlarını sordum. İşte başlattı anlatmaya dedi;" bir kız vardı beni çok seviyordu her dakika işte ilerde şöyle yaparız böyle yaparız diyordu geleceğimizi planlıyordu" dedi. Ben de dedim ki sen de öyle düşünüyor muydun onun hakkında? Cevap verdi " Ya ne düşüncem öyle al işte geleceğim yanımda !" demişti. O gün gerçekten onu sevdiğimi düşünmüştüm. Ama ayrıldık :D:D

1|0
    0|0
    • wovvv ne nağme yapmış be :) kim ayrıldı peki

• iyiymiş ya sorun yok o zaman... :D

• fener maçı olduğu bi gece kadıköydeyiz, arabayı çekmişiz sahile herkes maçta sokaklar bomboş oturduk biyerde içtik biramızı sarhoş olana kadar.sarhoş olduktan sonra da birbirimize birsürü şey itiraf etmişiz tek hatırladığım bu

1|0
    0|0
    • hadi ya uuuvvv fena :) ama sarhoştunuz hatırlamıyosunuzdur o itirafları herlade :)

• Gece bomboş sahilde denize girmiştik :) tabii mehtapta romantizmi bozmasaydım "ayağımın altından bir şey geçtiiii" diye bağırıp çocuğun sırtına atlamıştım heyy gidi :D

1|0
    0|0
  • Bence su ana kadar yasadigimiz her an ayri bir güzeldi. Her ani hatirliyorum, konustugumuz her kelimeyi, bakislarimizi, gülüslerimizi, kahkahalarimizi, dokunmalarimizi.. :))

1|0
    0|0
  • bisikletlerle ikimizin de bilmediği yerlere gidip akşam ay ışığında piknik yapmıştık :)

1|0
    0|0
  • abarttıgımı dusunebılırsınız ama hangısını yazsam dıye dusundum. o kadar cokkı

0|0
    0|0
    • sen abartmıyosun canım kıskandırıyosun.. Egoma ters düşüyosun çek git burdan :D:D

• Yok yazamam şimdi, duygulanırım.

0|0
    0|0
  • gazeteciyiz. bir röportaj icin birlikte calisiyorduk. sevgilim degildi ama bana hayranligi benimde ona tabiiki cok acikti. cekimle ilgili birsey söyleyecekti ve kulagima egilmedi basimin üstünden (anidenmis gibi kesinlikle kasitli), saclarimin arasindan bana birseyler anlatti. birsey anlamadim ve duymadim tabiiki. ama dudaklarini hissettim ve bütün vücudum titremeye basladi. kipkirmizi oldum. hala aklima gelince yerimde eriyorum resmen :)

1|0
    0|0
  • çalıştığı yüzme havuzunun duşunda öpüşmüştük , tıka basa dolu olan havuzda birisi bizi görse o işinden olabilirdi belki ama o an için çok heycanlı ve güzel bi anıydı :) ne zaman aklıma gelse gülümsetirim, ayrıca sevgilimle ilk öpücüğümüz de buydu :)

0|0
    0|0
  • Ayrılmıştım zorla kapıma geldi açmazsam kıracağını söyledi tabii blöftü ama hoşuma gitmişti. Açtım kapıyı( "biz kavga ederken gülüyoruz birbirimize bakınca o yüzden ikimizde yüzümüze bakmamaya çalıştık" ) mutfakta hem kahve yapıyorum hem söyleniyorum. Sonra bi an "bitti mi gerçekten?" dedi evet dedim bitti gerçekten.. sonra baktım gözleri sulandı tuttum elinden odama götürdüm ve sarıldım sıkıca o anı asla unutmam yaşadığım en tatlı andı en duygusal.

1|0
    0|0
Yükleniyor...