Kızlar neden böylesiniz?

sevgiliye, kız arkadaşa, değer verirsin seversin el üstünde tutarsın önemsediğini hisettirirsin ararsın sorarsın şaşırtırsın başka kızlara bakmazsın efendi olursun... senden soğur senden uzaklaşır sen olmasanda olur...

sevgiliye, kız arkadaşa, değer vermezsin sevmezsin umursamaz davranırsın aramaz sormazsın başka kızlara da bakarsın züppe olursun efendi olmazsın... sana aşık olur sana yaklaşır itin olur sensiz olmaz...

kızlar neden böylesiniz ? kime sorduysam aynı şeyleri duydum. makul bir açıklaması yok mu bunun...

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• aynisini erkeklerde yapiyor. biz sayariz severiz her dediklerini yapariz ama istediginiz zaman arkaniza bakmadan cekip gidersiniz. sen buna bir aciklama yapabilirmisin?

0|0
    0|0
    • erkeği tanıyamıyorsun demektir bu. ama kızlarda farklı. önce sev seni sevmiyor sonra nefret et itin oluyor. erkek sevmezsen çeker gider kız gibi kıvırmaz

• biz hatalar yapabiliriz sizlerde öyle. sizin hatalarınız yok mu. hem konu o değil biz sevinde uzaklaşıyprsunuz sevmeyince siz yaklaşıyorsunuz. illa terslik mi yapalım... sevdiğimiz için katlanıyoruz demişsin. siz katlanma sürecinde erkeğinize souk mu davranıyorsunuz. böyle olacaksa katlanmayın bize. her hata da biz de böyle mi yapalım...

• aslinda tartisilacak bir konu degil bu. bugüne kadar ne sen nede ben dogru insanlari bulmusuz. insan neden sevdiginddden uzaklassinki? her insan hatalar yapiyor sizde bizde. bir birlerini sevdigini düsünen cift sonunda bir konu yüzündden ayriliyorlar. egerki cok seviyorsan neden ayrilirsinki? her iki tarafda ayrilmamak icin elinden geleni yapmasi lazim. evlilikde böyle. ne erkek yanliz evliligi yürütebilir neden bir bayan.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• sevgilim ilk seçenekteki gibi gram soğuma hissetmiyorum. ama diğer seçenekte olan gibi olanlara şaşıyorum bende adam yüzüne tükürse elhamdülillah diycek neyin kafasıysa sonra "şerefsizdi zaten..." demezler mi adama "1 gün önce aşkındı, şimdi şerefsiz oldu" hanginizde şeref sorunu var merak konusu

0|1
    0|0
    • diğer seceneği zaten onaylamıyorum. ben birinci secenekte olduğumu düşünüyorum. ama durum bu... soğuyor. artık ikinci seceneği mi deneyim yani bana yaklaşması için. ne yaptıysam soğuk. seviyorum diyor ama artık güvenemiyorum.

• kendin ol bence bozulma bikaç kız uğruna

• kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır,erkekler farklı mı sanki?Fazla ilgi bunaltıyormuş da falan falan...

0|0
    0|0
  • genelleme yapma böyle biri çıksın karsıma hiç düşünemden giderim onunla evlilge:P

0|0
    0|0
  • btün kzları aynı kefeye koyma herkz aynı değldr :)

0|0
    0|0
    • yüzdelik mi konuşalım yani ? %90 böyle bu

• ya bnce o nden oluyo bliymsn sdace kzlarda değl erkeklern bazısıda ble çok sevdiğini belli ediysn gtü kalkıyo olay bu.

• ergen ergen tiplere takilma salla.

0|0
    0|0
    • ama bilemiyorsun ki huylarını ...

• ben hiç öyle değilim ya yeter ki böyle biri çıksın karşıma manyak mıyım

0|0
    0|0
    • demek ki sevgilim manyak. onun için düşündüklerimin %1 ini bana düşünse çok daha iyi olacak.

• belki gösteremiyodur.herkesin yapısı farklı

• bilmiyorum aklım çok karışık.

• vay bizi gidi bizi

0|0
    0|1
  • iki dakka insan olan tiplerle takılsanız sorun kalmaz da, neyse.

0|0
    0|0
    • tamam diyelim ben insan olanla takılmıyorum sen takılmıyorsun bütün erkeklerde mi bu sorun büyleolur.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş denedim test ettim onayladım, tersle aşşağıla al sana aşık olmuş, don juan olmaya gerek yok. 4S kuralı (seven s.. - s... sever) genetikleri böyle

0|0
    0|0
  • aynen bu dedıgın bızzat deney edılıp kanıtlanmıs kesın sonuca ulasılmıstır...

0|0
    0|0
    • dğrudur. sadece bende olan sorun değil ki bu yani.

• Dikkat ettiniz mi erkekler kızların yönlerini sevmiyor

kızlarda erkeklerin

Birtek eşcinseller mutlu. örnek alın :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...