Erkek kadını yan cebinde tutarken iyi de kadın yapınca mı elli ayaklı oluyor?

Erkeklerin çoğu genelde sevgili olsun olmasın yan cebinde bir veya iki veya daha fazla birini tutuyordur. Yedek aman biri bulunsun diye bunuda erkeklerin yüzde % 87 yapıyormuş bir araştırmaya göre. Anlamadığım nokta şu erkek yaparken iyide kadın yapıncamı kötü kadın oluyor? Helle bazen yapan erkeklere öyle bir bayan denk gelince niye 'ben ona gösteririm, anasından doğduğuna pişman ederim' lafları? Siz aynı boksunuz ne bekliyorsunuz insan ne ekerse onu biçer değilmi?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet malesef toplumumuzda bu şekilde erkek yapınca sıkıntı yok kadın yapınca kötü kadın diye hemen mimliyorlar...İkisininde yaptığı yanlış...Bir kalbi 2, 3 hatta 4 parçaya bölenler zamanı geldiğinde sadece birine o kalbi vermeye çalıştığında eksik bir kalple sevgisini tamamlamaya çalışır ve genelde sonu hüsran olur...Eğer birden fazla kişiyi gerçekten sevebilseydik iki kalp taşırdık...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çabuk yıkıl karşımdan ağzını gözünü kırmayım senin terbiyesiz aşşağılık doğa dışı yaratık seni,aynı zamanda kendini beğenmiş küstah şey bu ne nan öyle terbiyesiz :))akşam akşam sinirlendirdin beni :))

0|0
    1|0
  • erkeklerin %87'si bunu yapıyor muymuş cidden .. arkadaşlar uyarıyorum benim alternatif diye bir kenarda tuttuğum hatunlara bulaşmayın .. gitmesem de, öpmesem de onlar benim hatunumdur ..

0|1
    0|0
  • değil

0|0
    1|1
  • dediğin gibi ikisi de aynı renk işte bok rengi

0|0
    0|0
  • her canı yanan karşı cinsin tamamını aynı kefeye koymayı ne çok seviyor tıpkı ben tıpkı sen gibi ama bu kendimizi kandırmakdan öte bir yaklaşım değil sanırım...

0|0
    0|0
  • Tek bir lafla lök diye soğumaz insan belirli davranışlar tekrarlandıkça ilgi azalır istek gelmez soğur.

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana gülmekten :)

0|0
    0|1
  • Onu kadınlar yapıyor , yanlış biliyorsun

0|0
    0|0
  • Kimseyi o genelleme içine sokamazsın.

0|0
    0|0
  • wuwww hasar büyük anlaşıldı :) acı vamı acı

0|0
    0|0
  • Kalça cebimdeki ayşe;

Deşifre olduk lan çık dışarı

0|0
    0|0
  • tam tersi benim basıma geldi dedigin gibi ne ekersen onu bicersin

simdi cok zor durumda gelisen olaylardan sonra bana mesaj cekip yalvarmalar pismanlıklar

herkes hakettigini yasar ne eksik ne fazla

bunu bayan yada erkek olarak algılamamak lazım olayı yapanın ruhu oroosspuu ise yapacak bir sey yok .

ben ona göstermedim pisman etmedim ama o anasına dogduguna pisman oldu ailesinin gözünde küçüldü cevresini kaybetti deger verdigi diger kisiyide kaybetti aynı anda iki kisiyle cıkmanın bedelini agır ödedi. . simdi zorla akrabası ile evlendiriyorlar. yazık hayatının icine sıcmak dedikleri bu olsa gerek :-) iyide oldu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesin kendi kişiliğidir saygı duyarım benle olan bende kalır olmayanda yol alır.kimse için kişiliksiz olamam .

1|0
    0|0
  • yeni neslin kızları bence erkeklere kök söktürür...

1|0
    0|0
  • okudum okudum "...Siz aynı boksunuz ne bekliyorsunuz ..." cümlesinde feci gaza geldim, önüme çıkan ilk er kişinin ümüğünü sıkabilirim

0|0
    0|0
  • Erkekler böyle,onlar yapar da kadınlar yapamazmış falan.Öyle erkeklerle uğraşmayacaksın.

0|0
    0|1
Yükleniyor...