Arkadaşlar bir yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar ben 1.72 boyundayım kilom da 55. Daha fit bir vücuda sahip olmak istiyorum ama spor ve yeme içme düzenini bir türlü dengeleyemiyorum. Kendime haftalık bir yeme içme listesi çıkardım ama yeterli değil. Kemiklerim çok zayıf ve 2 dakika koşsam tıkanıyorum. Bu konuda herhangi bir görüşü olan varsa lütfen söylesin şimdiden teşekkürler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kemiklerinle beraber sende zayıfsın muhtemelen kondisyonun yok koşarkende birden hızlı kosma yavas yavas arttır sporda gücsüz olman düzgün beslenmediğini gösterir spor oncesi karbonhidrat alabilirsin güc gerek muz tüketebilirsin spor oncesi fındık fıstık veya cikolata enerji verecek yiyecekler nasıl bir yemek listesi yaptım yaz bakalım eksikleri giderelim

1|0
    0|0
    • Her gün sabah kahvaltısında yumurta, ballı süt, tereyağlı ekmek, peynir
      Ara öğünlerde çeşitli kuru yemişler, meyveler (bazen meyve salatası yapıyorum)
      Öğle yemeğinde sadece sebze yemekleri
      Akşam et yemekleri (yahni, ciğer sote, biftek)

Kilo almaya çalışıyorum mesela bir haftada 1.5 kilo gibi ve 53'ten 56'ya çıkmıştım 1 ayda sanırım yeterli bir program değil

• Bunları deneyeceğim. Teşekkür ederim şu an biraz daha rahatladım bu konuda

Erkekler Ne Diyor 3

• açılın diyetisyenim ben; ZAYIFSIN.. bir diyetisyenden yardım al, kendi başına karar alma hiçbir zaman
    #V

1|0
    0|0
  • Fitness yapabilirsin.. ve iki. uc kilo alabilirsin.

1|0
    0|0
  • Diyetisyenle konuş kafana göre yapma onu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...