Çok yakın bir arkadaşınız olayım!

ve moralim çok bozuk, aldatmışım aldatılmışım terk edilmişim terk etmişim yalnız kalmışım hayatta değer verdiklerimi kaybetmiş olayım ailemi mesela mesela sevdiğimi... işte öyle berbat bir haldeyim ki sizde benim en yakın arkadaşım olarak beni teselli edeceksiniz... Buyrun bakalım kimler gerçekten samimi olabilecek...

kurgulardan birini seçin ve teselli edin arkadaşlar

1.KURGU: Sevgilimden ayrılmışım. Aldatmış beni. Ki onu öyle bi vaziyette yakalamışım ki allahh allaahhh...

2.KURGU: Ailemi kaybetmişim hepsini... kötü bir kaza sonrası... :(

3.KURGU: Sevgilimi aldatıyorum. Arada kalmışım filan.. bi akıl vermeniz gerekiyor

4.KURGU: siz kurgulayın siz teselli edin.

Güncellemeler:
hadi ama arkadaşlar... hiç mi samimi oldugunuz üzülünce dayanamayacagınız bir arkadaşınız yok. oymuşum ben... inanın çok kötüyüm diyor, size ihtiyacı oldugunu söylüyor

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Fikrinde sen olmayanin zikrinde olmussun ne degisecek. Hiç uzulme koy gotune tekmeyi gitsin. Kaybeden o kazanan sen olacaksin.

2) Ailen icin gozunden akan her Damla onlarin kemikleri sizlaticak. Omuzlarin dik dursun ve ellerini yaradana AC, ailen icin dua et.

3) Bir bilinmezlik icin kaybolup gitmeden, seni seven bir erkegin hayallerine tecavuz etmeden once bu belirsizlikten vazgec. Ve sen kesinlikle seni seveni hak etmiyorsun. Daha fazla aci Verme, ayril.

4) Ben seni hep en iyi arkadasim olarak gordum. Bu boyutta olacagini dusunmemistim. Hemen uzerini giyin. Usuteceksin. Haa ayrica gogus uclarindki killari aldir en iyi arkadasim. Cok itici duruyor :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 1.kurgu : Sevgilin senin kıymetini bilmemiş.Büyük ihtimalle sen onu çok sevdin ve o seni üzdü.Senin sevgine layık değildi ki bunu başka kollarda aradı.Bu insan için üzülmene değermi.O güzel gözlerin ağlamayı hakedermi.Gözyaşlarını hakedermi şimdi o adam.Hiç takma..O seni kaybettiği için üzülsün... Güven bana hatasını anlayacak.

2.kurgu: Ailen için çok üzgünüm.Böyle büyük bi acıyı ne kelimeler teselli eder ne göz yaşları..Biliyorum dünyan yıkıldı ancak kendini bırakmamalısın.Onlar güçlü olup hayata karşı mücadele etmeni isterdi..

3.kurgu: Sevgilini aldatman tabi ki yanlış.Ve eğer bunu haketmiyosa kesinlikle ona dönmelisin.Yoksa acısını çok kötü çekeceksin.Ama başka türlüyse kalbinin sesini dinleyip kimle olmak istiyosan kimle daha mutlu ve huzurluysan ona dönmelisin..Senin mutluluğunu isterim arkadaşın olarak.Ama bunu yanlış yaparak kazanmanı istemem..

4.kurgu: Hayat kısa.İki dakika sonramız garanti değil.Neden böyle bi dünyada üzülesin ki.Herşey olacağına varır.Bırak herşeyi oluruna.Hayatten keyif al.En güzeli bu :)

Nasıl?

0|0
    0|0
  • Şunu hiç unutma ki ölenle ölünmez, nice insanlar gördüm onsuz yaşayamam diyorlardı, ama halen yaşıyorlar...Hayatta kafana tokadan başka bir şey takma...Dünya 3 günlük ve güzelliklerle dolu, hayatını birilerine üzülerek değil mutlulukları paylaşarak geçir...eğer biri seni aldatıyorsa ya seni sevmemiş yada sen yeterli ilgiyi gösterememişsin demektir...Kısacası ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol, karşındakine su gibi berrak ol ki, oda sana suyun akış yolunu göstersin...

0|0
    0|0
  • İlgi istiyor beyler, arkadaş isteğine yığılın :D

1|1
    0|0
  • Ruh hastasimisin sen? Valla bu dusunceyle anca yapacagim kurgu aldatildin ki gayet nolmal senin aldatilman simdi bunu soyleyemedigin icin dolayli yoldan teselli ariyorsun. Yok canim senin karakterine uygun bir teselli. Git tv de filan aldatildim tarzinda programlar var onlara katil sana tek onerim bu.

0|0
    0|0
    • :) kurgu kurmak işte böyle çok kolay.

• aa sen benim go to power :D :D gel sana böle nick alak amca :D :D :D

• Hahah:):) yine komiklik yine sakalar :):) bu zekayla kesin aldatildin kesin;)

• 1.kurgu'da duygusal yıkımında istifade edip sevişiriz falan.

2. kurgu'da siyah gözlüklerimizi takıp, teşvikiye camiine geliriz. anı defteri imzalar. mezara gül yaprakları dökeriz.

3. kurgu'da: yine sevişiriz.

4. kurgu'da, kurguya gerek, direkt sevişelim.

0|0
    1|0
  • kurgu 1-2-3: canım gel ev boş akşam içelim ölümlü dünya :) çivi çiviyi sökerrr

0|0
    0|0
  • Ya bi git allasen oyun mu oynuyoruz

1|1
    0|0
  • ibrahim tatlısesin çile filmi gibisin :)

0|0
    0|0
  • 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kavanoz bal 100 tl aylardır içimde kalmıştı yazim dedim

1|0
    0|0
  • içim karardı hee :)))

1|0
    0|0
  • alışveriş yap geçer.

0|0
    0|0
  • durum vahim indar edecek duruma gelmişin git bi yüzünü felan yıka:)

0|0
    0|0
  • doktora git.

0|0
    0|0
  • Abi niye biz kendimize eziyet ediyoruz?

0|0
    0|0
  • bu ne karamsarlık ya :)

0|0
    0|0
    • mutlu olmak kadar üzülmekte doğal birşey aslında akramsar değilimdir. anlık duygularım vardır ama çok abartırım.. bi an mutsuz olmuşsam çok fena mutsuz olurum. ufacık bişidende gülmüşsem bokunu çıkarırım işte öyle bişi

• anlıyorum :)

• Size 2 kontör uzaktayım...

0|0
    0|0
  • 5. KURGU : Odunlan dalıyorum kafa göz

0|0
    0|0
  • aileni kaybetme kurgusu çok kötü gerçekten diğerleri gelip geçici konular diye görüyorum

0|0
    0|0
  • sevgilini niye aldatıyosun ayrıl ozaman

0|0
    0|0
  • Sorunu özetliyorum ilgiye ihtiyacım var yalandan da olsa ilgi gösterir misiniz bana?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1.Kurgu= Kardesim üzülmene degmez inan ki belli bi gecmisiniz oldu tamam cok sevdın ama sonuc ne husran.. Uzulmene ınan kı dayanamam .. Bu sureyı atlatana dek bızde kal olur mu ya da ben sızde unutmanı saglayacak seyler yaparız bırlkte uzulme lutfeeen :(

0|0
    0|0
  • 4. En sevdiğin ayakkabının topuğu kırılmış çok üzgünsün giyemicem diye.

hemen diğer tekininde topuğunu kırarım rahat rahat giyersin her şey senin için :))

0|0
    0|0
  • Klinikten randevu alıyorum canım sana :D Bosu bosuna sıkıntı yapma yahu:D

0|0
    0|0
  • naptın sen ya huuu :)

0|0
    0|0
  • 4. kurgu bunlarla dalga gectigin için hepsi basına gelirmiş.

1|0
    0|0
    • dalgalık bir durum yok ortada. bu sadece bi soru... Ve nerden biliyorsun belki bunlardan beterleri ile karşı karşıyayım! Yargılamak çok kolay değil mi?

• :) al alma mühim mi sanıyorsun :))) bazen öyle ergenlerle karşılaşıyorum ki... ne yapayım hakim olamıyorum kendime

• Hayal gücümün bile bukadarına yetebileceğini sanmıyorum. Affet dostum kendi başınasın :)

0|0
    0|0
  • 4. Kurgu: Saçını çok kısa kesmiş kuaför, üzgünsün.

Hemen teselli ediyorum. Boşver ya kökü sende.

0|0
    0|0
  • 2. istiyorsan bir süre bizde kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • Komple:Bu da gelir bu da geçer ağlamaa...

0|0
    0|0
  • sarmada yapayım mı?

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm sana kız mı yok

0|0
    0|1
  • ikisini de zittiret, gel bu gece çapkınlık yapak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...