Nüfus müdürlüğünden adres alınabilir mi?

Yakınımda bulunan bir kız arkadaşım var. Internet ortamından sevgili bulmuş ve iki kez buluşmuşlar. Telefon numaraları birbirlerinde var ve mesajlaşma durumundaydılar. Kız, bu adamdan ayrılmak istemiş ama adam ''nüfus müdürlüğünde tanıdıklarının olduğunu, ikamet ettiği yeri vs. bildiğini'' söylerek adres bulmakla tehdit etmiş. Arkadaşım ailesinden dolayı polise şikayet edemiyor, eli kolu bağlı durumda. Ne yapmalı bu arkadaş?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• nufus müdürlüğünden böyle bir adres çıkacağını hiç düşünemem.ancak muhtarlıktan olabilir.verdiği telefon numarası kendi veya ailesinin üzerine ise telefon şirketleri adres veriyormu acaba.belki 118 80 den öğrenebilir

0|1
    0|0
    • bilinmeyen numara servisleri o kadar rahat adres veya isim verebiliyorsa nüfus müdürlüğü daha rahat yapar... muhtarlık verebilir.

• itin duası kabul olsaydı gökten nüfus memuru yağardı

1|1
    0|0
  • anlım açık yüzüm pak... sıkıyorsa gelsin bakalım evime oç böyle piçleri dövmek lazım ne yani babadan borçlumu her hatun ona tehdit ediyor.

ailem öyle bir iş yapan pisliğe inanırsa bana inancağına o zaman sorun vardır!

0|1
    0|0
    • evet ama bu arkadaş için geçerli olacağını zannetmiyorum açıkcası.

• bir de bu adam arkadaşımın numarasını kullanıp başkalarını arayabiliyor.

• kapatsın hattı ya aklınız ermiyormu ergenmisiniz siz? havlayan köpek ısıramaz. sizin yapcağınız şey bu vazgeçmezse savcılığa baş vurmak ciddiyim bak sen arkadaşınla git işte madem bu kadar düşünüyorsun onu ailesinin haberi olmak zorunda değil

Erkekler Ne Diyor 5

• TC Kimlik Numarası ya da nüfusta kayıtlı olan ad+soyad+doğum yılı bilgileri ile nüfus müdürlükleri yetkili kullanıcıları tarafından kişilerin kimlik ve adres bilgilerine ulaşılması mümkün. Fakat bu bilgilerin ilgililerden başkasına (yetkilinin akrabası bile olsa) verileceğini sanmıyorum. Bence kesinlikle sallıyor.

0|1
    0|0
    • arkadaşın dediği gibi, log kaydı yapılıyormuş. bu da '' yaptığı her işlem kayıt altına alınıyor'' demektir. şöyle bir şey de var ki; tanıdık vasıtasıyla çok şey yaptırılıyor..

• Çok önemli sorun olduğunu düşündüğüm durumlarda telefon numarası eğer kendi adına kayıtlı ise ulaşılabilecek her bilgiye 15 dakika içerisinde ulaşırım. Aslında tanıdığın kralı sende ama haberin yok. :))

Bak bir arkadaşın sapık sorununu nasıl çözdüm bu sitede. Hem de kendisi sadece bir arama yaptı ve bitti. link

• :) :) çok zekice

• Bu tipler genelde bir bok yapamaz dostum, 2 gram beyinleri var oda s**erken kalçadan dökülüyor. Birşey yapamaz

1|1
    0|0
    • çok sağol. aslında evet. geçen gün arkadaşım izmirdeydi. bu salak adam da '' IP numaran istanbul görünüyor, yalan söyleme'' diye mesaj atmış gerisini siz düşünün...

• Bu kadar aptallar işte, ip mi amerika da gösterince beni orada arayacak galiba :D

• direk polis

1|0
    0|0
    • aile faktörü olduğu için yapamıyor zaten.

• ama aynı aile faktörü internetten bulunan bir adam ile buluşmada etkisiz kalıyor, nasıl bir çözüm bekliyorsunki sihirli bir değnek gelecek ve sorunu yokmu edecek

• Ee?

Eline levye alıp, gitsene.. Ağzıyla burnunun yerini değiştirsene?!

1|0
    0|0
  • kuru gürültü

1|1
    0|0
Yükleniyor...