Sevmediğiniz ya da hazmedemediğiniz birine nasıl davranırsınız? Neler yaparsınız?

sevmediğiniz yada hazmedemediğiniz birine nasıl davranırsınız?neler yaparsınız?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• selam naber ok işim var bb

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir insanı en çok aşağılayacak hareket onu görmemezlikten gelmektir...Ama bu ona yada sana ne kaybettirir ne kazandırır...Bana kötü davranan veya sevmediğim kişlere bile selam vermekten çekinmem onlara kötü davranarak kendinizi onun seviyesine indirmekten başka bir şey yapmazsınız...Ona verilebilecek en kötü ceza ortamda en sevilen ve saygı duyulan kişi olmaktır...

0|0
    0|0
  • daha çok üstüne gidiyorum

çok hümanistim bu aralar

0|0
    0|0
  • SEvmediğim yada hazmetmediğim birine herhangi bir şekilde davranmam.

Çünkü onunla muhatap olmam., aynı ortamda asla bulunmam.

Ama amacın gıcık etmekse ona benim gözümde ne kadar değersiz olduğunu hissettiririm.

0|0
    0|0
  • valla ezik gibi davranırım muhabbet etmem veya konuşmaya çalıştıgında terslerim.zaten bunu yapınca hala konuşuyorsa kendi bilir

0|0
    0|0
  • Ne kadar belli etmemek doğru olanı ise de bu tarz durumlar da konuşurken kinayeli cümleler ve mimikler her zaman ele verir.

0|0
    0|0
  • Uzak dururum ondan. Kızın biri yazmış aşağıda "davranmam" diye. Ben yazcaktm.

0|0
    0|0
  • Aduket çekerim

0|0
    0|0
  • hani hırpalamam ama soğuk davranırım... daha samimi olmaya kalkarsa, ben sevmediğimi söylerim...

0|0
    0|0
  • işim olmaz onunla pek yan yana gelmem.

0|0
    0|0
  • Konuşmamaya çalışır asgari düzeyde tutarım ilişkimi

0|0
    0|0
  • tiklemem.

0|0
    0|0
  • Onu en sevmediğim kişi statüsüne bile koymayarak

0|0
    0|0
  • Allah Bu Xper'in Belasını Versin :))

0|0
    0|0
  • onu sevmediğimi belli etmem ama fikirlerine yaptıklarına onay vermem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sevmediğim birinden bana ne ki.sevmiyosam sevmiyorumdur ve onunla değilde sevdiklerimle takılıyorumdur. sevmediklerimle değil sevdiklerimle ilgilenirim ben. diğeri fesatlığa husumete girer.

0|0
    0|0
  • damarıma basmıyorsa yada üzerime gelmiyosa hiçbişey yapmam. için için nefret ederim. tam tersi olursa korksun bnden :D

0|0
    0|0
  • Buz gibi soğuk davranırım... Ya da dediklerini kaale almam, dinlemem. Dinlesem de bozarım sürekli.

Ters tarafıma gelenin vay haline...

0|0
    0|0
  • o yokmuş gibi davranırım umrumdaa olmaz.

0|0
    0|0
  • uzak durmaya çalışıyorum ama bazen karşımdaki çok muhatap olmak istiyor..o zaman da laflarımı hiç esirgemiyorum,Allah ne verdiyse...

0|0
    0|0
  • Kırbaç sallarım.

0|0
    0|0
  • yokmuş gibi davranırım

0|0
    0|0
  • davranmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...