Allahim neden herkesi esit yaratmamis bazilari cok cirkin bazilarini cok guzel...

Allahım neden herkesi eşit yaratmamış bazıları çok çirkin bazılarını çok güzel neyse sınıyo ? bazılarının peşinden 100lercesi koşarken bazıları kendilerini sevebilecek 1 kişi arıyo .. adaletine sakso çekim dünya

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• hiç kimse çirkin değildir güzellik görecelidir senin güzel bulduğunu başkası güzel bulmaz ..

Allah birde aşk vermiş bizlere bakıyorsun iki insan birbirini çok seviyor oğlana bakıyorsun çok güzel kıza bakıyorsun bunun neresini sevdin diyorlar ama Allah işte öyle bir duygu vermiş gözlerinle değil kalbinle bakıyorsun o zaman kimse göremiyor senin onda gördüğünü ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• öyle gerek görmüş demekki. dünyanın işleyişi böyle olması gerekiyordur belkide. ama herkez çift yaratılmış herkesin eşi varmış bunu bil :)

1|0
    0|0
    • benim çiftimi unutmus yaratmayı

• olurmu öyle şey. hem insan dış görünüşüyle yargılanmamalı. Allah kimseyi dört dörtlük yaratmaz. sabret sadece

• baska yolu yok zaten sabredicez o güne kadar melankoli takılmaya devam

• Önemli olan kendine bakmaktır dış görünüş önemlidir tabi ki ama başarılı ve iyi bir kişiliğe sahip olmak çok daha önemlidir. Düşünsene dünyanın yakışıklı/güzel insanısın ama bir kaza geçirsen nolucak ? Ne kalacak elinde? Seni dış görünüşün için seveceklerine kişiliğin için sevmelerini tercih etmelisin bence . Sakın canını sıkma üzülme olur mu:)

1|0
    0|0
    • walla moralim düzeldi sagol :)

• yani :) yaşlı insanları düşün kaç senedir birlikteler 30 sene 40 sene evli kalanlar var neden çok mu yakışıklılar çok mu güzeller?Hayır.Birbirlerini iyi anlıyorlar her hallerini seviyorlar. ben şahsen birisinin sırf güzel olduğum için beni sevmesini istemezdim çünkü yarın öbür gün benden güzelini bulduğunda beni terkeder.biraz da bu açıdan bakmalıyız.her zaman temiz ve düzenli olmak kimseyi kırmamak karşındakini düşünerek hareket etmek zaten sana mutlu bir ilişki sunacaktır. umarım mutlu olursun

• cok tesekürler ama ilk izlenip tipten kaynaklanıyo örnegin kimse çirkin biriyle gidip tanısmak istemez yada teklifini kabul etmez

• hımmm

0|0
    0|0
  • Güzel ve çirkin olmak önemli değil.100 kişi koşması hiç önemli değil.Önemli olan o 100 kişinin içinde sevdiğinin olmasıdır.

0|0
    0|0
    • o 100 kişiden 5 gercekten sevse yeter bizde 1 tane bile aday yok ki

• hayırlsı olur insallah senin için

• Sağol arkadaşım..

• Güzellik görecelidir.

0|0
    0|0
    • herkes için kabul edilmiş belli baslı seyler vardır ama atıyorum büyük bi burnu yamuk bi çeneyi kimse güzel bulmaz

• cok acimasiz bir durum isyanlardayim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kavanoz dipli dünya

ben ne yapayım hem çirkinim

hem züğürt

0|0
    0|0
    • para var buda bişeyi degiştirmiyo hacı

• adalete sakso çekmek

1|0
    0|0
  • kimisi zengin kimi fakir ama son durak 2 metrelik çukur

0|0
    0|0
    • altı üstü 5 metre

• allah rahmet eylesin yarına garintimiz yok

• usta çok kötü bir dünya insan cenaze vardı ve ufacık çukur

• töbe de

0|0
    0|0
  • Çünkü o yok dostum

0|0
    0|0
    • e bunun hesabını kimden sorcaz

• XY kromozomları bozuk mus demekki

• Yada kronsigover fazla olmuşta diyebiliriz. böyle de kız bulabileceğine inandırmalısın kendini

Yükleniyor...