Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım savulun heyyt!

ben karar verdim kick box yapacağım,12-13 yaşındaykende tekwandoya gitmiştim yakın bi arkadaşımın tekvando karate eğitimi veren yeri var daha detayları konuşmadık ama gel öğren dedi ,yok yok benim içimdeki bu nefreti olanca hırsımla bi şekilde dışarı vurmam lazım, spor yaparak kendimi daha iyi hissedebilirim orası kesinde,dezavantajları varmı, malum yaş 30'u geçti , fiziksel olarak bi sorunum yok.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisi bokstur sen ona git süsü olan bir spor diğil ama en iyi dövüş sporudur zaten söylediğin o laf(Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım ) eski bir boksör oland muhammealiye attir hem küçükken tekvando yaptın bacakların glişti şimdide kolların gelişsin boks tekvabdonun tam tersidir kick boksu boşver sırf içinde tekmede var diye bokstan daha iyi olduğu düşünülür ama boksu yapınca gerçeği alarsın kickboxer elini boksör gibi kullanamaz boksör elini öyle iyi kullanırki tekme sökmez hem senin için daha iyi olur tekvandoyla bacaklarını boksla ellerini geliştir sonra iki stili birleştir kickboxtan daha iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Spor olarak degerlendiriyorsanız hiç sakıncası yok,faydası olur,fizik olarak sıkılaşırsınız,düşünce olarak rahalarsın,

0|0
    0|0
  • hızlı öğrenme yaşını geçmişsin biraz onun dışında fazla bir dezavantajı yokta tabi süreklilik önemli sporda bunu ne kadar sağlayabilirsin onu düşünmelisin bence

0|0
    0|1
  • iyi gelir

0|0
    0|0
  • bu kullandıgın boks terimi yalnız

0|0
    0|0
  • sen bırak kıck box u

taekwon do da süpermiş ama

kung fu yapmanı öneririm ama yaş ilerlemesi var dogru

yanlış anlamayın size yaslı demiyorum ama fiziki bir sorun yoksa kung fu

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem dövüş sporlarıyla ilgilenen kızları. Git plates yap. Nefretini orda atarsın inan bana.

0|0
    0|0
  • Tek atarım sana :) tek one shut olursun

0|0
    0|0
  • yüzmeyi tavsiye ederim.süper oluyor

0|0
    0|0
  • Yok yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra bence hiçbir şey olmaz:D

0|0
    0|0
  • Tamam yenge sakin ol

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey olmaz.Ama bana gelme.Tüm olayın bir rear neaked ckoke a bakar :PP

0|0
    0|0
  • uzak dur bendeennnn

0|0
    0|0
  • wing chun ninjutsu capoera (yapabilirsen) (bende yapamam muhtemelen) aikido. diğer sporların çoğu (boks misal) bide dayak yiyebilmeyle alakalıdır (bide dayak yiyebilme kabiliyet diye dayak mı yenir! hade len!)

0|0
    0|0
    • sen boks yaptında karşıdaki güldü mü ama vurunca vuracan ses geldiği kadar yıkacanda. iz kalması şart. ama bırakmıyacanda. yakalamışsın. ama boks vb sert ama bırakıyo (sanki "bi sonraki hamlemde böyle olacak döv beni" diyo) ama dövülmekten dövmek iyidir (nokta)

• 30'u geçse ne olacak? Bir kadının en güzel yaşlarıdır 30lu yaşlar. Dezavantaj karşındaki rakibe acırım ben o kadar. Bu kadar hırs, sinir, öfke patlaması falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hocam 55 yaşına kadar bu sporun yapılabileceğini söylüyor ama antrenmanlarda çok zorlandım sonuçta bu sadece spor değil müsaba var işin ucunda o yüzden belli bi yere kadar geldikten sonra antrenman içi müsabakalara çıkartıyolar seni sakatlanma riski oldukça yüksek bir spor 2 kez dizlerimde lif sorunu oldu ama yaşım genç olduğu için geçmişti şimdi çok daha dikkat ediyorum eğer kas yapınız zayıfsa ve yaşınız da büyükse dikkat edilmesi gerekiyor ileride ağrı yapabilecek hatta ameliyat gerektirecek sonuçlar doğurabilir sakatlık halinde(menisküs). herşey sağlık için sağlıklı günler diliyorum :)

0|0
    0|0
  • :) iyi olur

0|0
    0|0
  • Bana kıyma abla

0|0
    0|0
Yükleniyor...