Bir kızın bir erkeğe ondan hoşlandığını söylemesine nasıl bakıyorsunuz?

tabıkı onu gorme şansım olsa yıne ondan hoşlandığımi soylemem ama dunyanın gıdışı keşke boyle olmasaydı dıyorum

keşke bız kızlarda soyleye bılseydık, hıç değılse ıçımde kalmazdı, siz ne duşunuyorsunuz?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• ulaşılmaz olan vazgeçilmez olur.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Afferim be kıza! Helal olsun! Yüreği var kızın. İnsan ya. Sevdiğini söyleyebiliyor hiçbir şeye aldırmadan... Taktir ederim o kızı. Özgüveni var derim. Öyle pısırık elinden br iç gelmeyenler gibi YADA "türlü entrikalar çevirip de erkeğe teklif ettirten, erkeği parmağında oynatan cadalozlardan" değilmiş diye düşünürüm.

4|0
    0|0
    • bn soyledım ama cevap gelmedı hala bazı erkekler yanlıs anlayabılıyorlar heralde hafıf mesrep olarak dusunebılıyorlarmıs ama bn ıcımden gelenı yaptım ıcımde yuk olacagına soyledım

• Her istediğini elde edecen diye bir şart yok. Sen teklif ettin diye olmadı şeklinde düşünme. "Kabul etseydi de onla olmazmış anam" diye düşün ;)

• Bir erkeğin bir kadına söylemesine baktığımdn daha iyi bakıyorum. Çünkü bence bu, kadının cesaretli olduğunu gösteriyor. Bazlarının aksine kadının hafif kadın ya da yollu olduğunu gösterdiğini düşünmüyorum asla. Aşk insanın içinde saklamasının zor olduğu ve sakladığı takdirde acı veren bir durumdur. Bu nedenle kadın veya erkek farketmez, karşı taraf kabul etsin veya etmesin, hissettiklerini gidip lisan-ı münasiple, yani uygun bir dille söylemelidir kanımca.

2|0
    0|0
  • sigara içmek gibi keyifli

2|0
    0|0
  • Bunda kötü bir şey mi var acaba? Siz kızlar da söyleyebilirsiniz yani, adınız kötüye çıkar diye mi çekiniyorsunuz? Karşınızdaki erkek "Bu kız yollu" diye düşünür diye mi demiyorsunuz? İlla ilk adımı erkek mi atmalı? Dünyanın gidişi derken neyi kastediyorsun?

2|0
    0|0
  • Zaten herşeyi bizden bekleyin. Dünyanın gidişi böyleymiş pehh.. siz söylediniz diye sizi taşladılar mı? Benim çok hoşuma giderdi bişey hissetmesem bile ona söyle yebilme cesaretinden dolayı içimde bişeyler kıpraşırdı o an ona

1|0
    0|0
  • afedersın ama sen nerde yaşıyorsun..zaten bu noktaya ulaştık kızlarda artık erkeklere hoşlandıklarını ifade ediyorlar..

2|0
    0|0
  • 1-0 mağlup başlar kabulu halinde ilişkiye

1|0
    1|1
    • dimi, orasi kesin , evlendimiz halde omur boyu mağlup olurdum,:(

• Aslinda olmamasi gereken seyler bunlar bi insan sevdigini hoslandigini soyluyor diye bence tebrik edilmeli. Cunku istiyorsan almak icin bi sey yapmalisin, susmak baskasina birakmaktr..

Bence bu daha kotu

• özgüveni yüksek hatun her daim iyi bi izlenim bırakır ;)) durmaa

2|0
    0|0
  • Kızı hafif gösterir ama kız gelip söylese bile bana bende onu kahve içmeye davet ederdim:) Orada daha rahat olabileceğini düşünüp sakin bir yerde rahat rahat konuşurdum.

Öyle kızlar gibi avarel gibi bakmazdım, veya ters bir tepki vermezdim. Sonuçta karşındakinin cinsiyeti ne olursa olsun o da bir insan kalbi var;)

1|0
    1|0
  • Bana söyleyen oldu çok. Normal birşey. "Sadece erkekler hoşlandığını kızlara söyleyebilir." diye bir kanun yok diye biliyorum.

1|0
    0|0
    • size çok soyleyen oldu da, bir sonuça varmadilar mi?

• Kimisi vardı, kimisi varamadı. Ama kızın erkeğe açılması çok güzel oluyor erkek açısından. Böyle kız karşında kıvranıyor, közlerine bakamıyor. Sesi çıkmıyor. Cümlelerin sonu gelmiyor. Ellerini birbirine dolamış, dudağını ısırmış oluyor. Ayrı gayrı bir stres basıyor onları o an. İzlemesi çok keyifli.

• :D, valla�komik�ve keyifli gelebılır,

• bi kızın bi erkeğe teklif ettıgı nerde görülmüş ya oha olanlar vardır da ben iyi gözle bakmam o kıza sen kuyruk sallarsın o erkek gelır öyle olur ama

1|0
    1|0
  • Daha önce bana 2 - 3 bayan söylemişti,fakat bu durum öyle çok ahım şahım bi olay degil kalbi olan herkez,her insana karşı duygularını ifade edebilmeli ki yaşıyacagı sağlam temelli ilişkiler olsun,sonra söyliyemediklerinize ağlamayın kızlar.

1|0
    0|0
  • Çok iyi bakıyoruz, mümkünse bundan sonra erkeklerin teklif etmesi olayı kalmasın.

2|0
    0|0
  • olağan bakıyoruz

2|0
    0|0
  • söylemene gerek yok.bunu hissetirebilirsin

1|0
    0|0
  • Bana söylenmesi hoşuma giderdi ben de senin gibi çekingenim :)

1|0
    0|0
  • yan yan bakıyorum

1|0
    0|0
  • buyuk sehırde yasamıuyorsun sanırım

1|0
    0|0
  • kız dediğin, söylemez; söyletmesini bilir.

1|0
    1|1
    • oyle bir iletişimiz�yoktu�ki, �ayri siniflardaydik, zaten�kizlarla�pek�ilgilenen�biri�değildi,�en

�çok�hoşuma�giden�yonude�buydu.

• Söyle yahu ne olacak? Normal bu.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• söylemeden önce o erkeğin ne tür kızlardan hoşlandığını iyi öğren bi şekilde. konuşmalarından falan bunu çıakrtabilmen mümkün olur bence. çünkü kimi erkek zor kızı sever kimisi hoşlandığını söyleyen kızı özgüvenli ve güçlü bulur çekici gelir. hoşlanılan kişiye göre değişir yani durum

1|0
    0|0
  • soylemelisin bnce bunda çekincek bişey yok.

2|0
    0|0
  • söyle gitsin

bi kere söyleyince " vay be bayağ kolaymış" diyosun

2|0
    0|0
  • A: Aa hiç çekinmem

M: Valla ben yaptım. Pişman da değilim

1|0
    0|0
    • sonuç nasil?

• öyle bi kişiliğim yok, hemen depresyona girme isteği olan bir kişiliğim var, yinede teşekkur ederim ikinizede

• M:Eksisi çok ama tek artısı gerçeği bilmenin rahatlığı ve onun yaptıklarından kendini pay biçmemen. İyi düşünüp karar vermen gerek ;)) Teşekkür ederiz (A&M)

Yükleniyor...