En iyi Türk ortasaha oyuncusu kim sizce?

Evet değerli futbolseverler sizce en iyi türk ortasaha oyuncusu kim ?

• Emre belözoğlu
    38% (12)28% (7)33% (19)Oy Ver
  • Selçuk inan
    53% (17)44% (11)49% (28)Oy Ver
  • Nuri şahin
    9% (3)28% (7)18% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tartışmasız Selçuk İnan...

0|1
    0|1
    • Karakterlik dışında,emre'de olmayıpta selçuk'ta olan ne var ? Ama ben sana selçuk'ta olmayıpta emre'de olan çok şey sayarım...

• İşte benim de kriterlerlerimin başında karakter geliyor. Şuanda Emre yi seven Fener taraftarı dışında bir tane takım taraftarı söyle. Bunu körü körüne söylemiyorum Örn. Fenerbahçeye yıllarca hizmet etmiş Alex de yararlı ve karakterli bi oyuncu. Bir Galatasaray lıyım keza Engin Baytar da Emre Belezoğlu karakterinde bi oyuncu.Olaylara objektif bakalım lütfen

• Emrenin karaktersiz bir oyuncu oldugunu söyledim ve alex örneği verdiğiniz gibi selçuk inan'da bütün futbolseverler tarafından sevilir. Ama ben futbol olarak emre'nin daha önde oldugunu düşünüyorum selçuk'tan çok begenmeme ragmen...

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabiki de Selçuk İnannn ♥

0|0
    0|0
  • emre ne kadar agresif bir oyuncu olsa da en iyi emre şuan..

0|1
    0|0
  • Soru mu bu :) Selçuk İNAN.

0|1
    0|1
    • Selcuk herşey herşey cimbom.Onun 100/10 olamaz diğerleri c.ronaldo,L,Messi,S.inan.sıralama böyledir anket yapan arkadas gözlük numaranı kontrol et bi zahmet.Ve bilgi kasanı lütfen genişlet.

• cahilsin dostum sana sadece bunu diyorum,gram futboldan da anlamıyosun...

• Biz hapşuralım, sen çok yaşa Şelçuk İnan!

Hihihi :))

• Emre belözoğlu

0|0
    0|0
    • Kesinlikle 32 yaşında atletico'ya gitmek kolay değil ama karakter yapısı kötü simione'ye küfür etmese banko oynayacaktı atletico'da ama yine ileride kapar formayı..

• SAbri :D

0|0
    0|0
  • mesut özil

0|0
    0|0
  • selçuk inan ...

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular ama Barcelona'nınkiler gibi olamazlarooo

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular ama Barcelona'nınkiler gibi olamazlaroooo

0|0
    0|0
  • Nuri şahin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hurşut meriç

0|0
    0|0
  • şimdi selçuk inan - ama bnce gelmiş geçmiş en iyi orta sahamız emre belezoğlu bi inter barcelona karşılaşmasından sonra barcelonalı oyunca xavi hernandesinde ropörtajında da dediğigi gibi yanımdan her seferinde ucak gibi gecen uzun topu sanki bi metreye atar atan gördüğüm en iyi orta saha (emre belözoğlu)

0|0
    0|0
    • Dostum futbollla iç içe oldugunu kanıtladın,gerard'ın da böyle bir sözü var emre sakatlanmasa baya ilerlerdi...

• şuandaki duruma bakılırsaa en iyisi selçuk inan ;) tartışmam bilee ...

ama şimdiye kadar yaptığı icraatlarıda göz önüne alalım diyosan emre totoşoğlu

0|1
    0|1
    • Emre 32 yaşında biile atletico'ya gitti simione'ye küfür etmese banko oyuncusu olucaktı ve Newcastle,inter gibi kariyerleride var bence şuanda emre'de önde...

• emre tabiki

0|0
    0|0
  • Nuri şahin

0|0
    0|0
  • bence selçuk ama arkasındaki diger isim emre çolak gs'lı oldugum için söylemiyorm ama adam topcu ya :)

0|0
    0|0
  • Selçuk.

0|0
    0|0
  • bence en iyi selçuk inan

0|0
    0|1
  • Nuri

0|0
    0|0
  • xelçuk.