Zayıflamaya kararlıyımmm Yardım?

Selam millet...
Önceliklere bu zamana kadar bir cok kez spor yapip Zayıflamak icin kendimi diyete soktum zayıfladım da kendimi cok iyi hissetim. Ama daha sonra üyeliğim bitti ve bir sure uzak kaldim sonra kiloyu geri aldim.. Kendimi tekrar spor salonuna kayit ettim. Zamandan dolayı pek gidemedim bosu bosuna ama parasini odedim 40€ ödüyordum.. Üyeliğim 2. ci senesine kendiliginden uzatıldı neyse dedim giderim bu sefer kesin gitmedim hevesim Kırıldı baslamak istemedim.. Durduk yere 40€ ödemektense dedim doktordan atest alayim spor yapamayacağımı dair. Aldim üyeliğimi iptal ettirmek icin. Neyse simdi evime spor aleti aldim Eliptik bisikleti mı diyorlar bilmiyorum ayakta olan...

Baslayacam bugünden itibaren ve yemek yemeyeceğim Bir sure...

Yalniz sorum su;
Evde ne gibi spor aleti daha alabilirim?
Ve nasil HIZLA zayiflayabilirim? Tabiki saglikli bir sekilde?

Yardımcı olursanız sevinirim..

Ve motivasyonumu kaybetmek istemiyorum motive etmeniz beni daha mutlu eder...

Evde spor aleti ile kilo veren var mı?

Ne kadar sure yapiyorsunuz?
Kac dakika ya da saat her gun yapmam gerek eliptik bisiklet ile?

Güncellemeler:
Ulen cinsellik mı sormak illa lazimmmm :D

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• az yiyim derken aç kalırsın sonra yedin mi çok yersin daha çok kilo alırsın ye yediğin kadar 4 öğün ye ama porsiyonlarını azalt küçük tabakta ye bunlar püf noktalar işte karnın eritmek için ise mekik çek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic yememezlik yapma vucudunu sadece sivi seylere alistirma rahatsizlik cekmeni istemem en azindan kahvaltini guzel yap aksamlarida 3-4 kasik sebze yemegi ye bende evde spor yapmaya basliyim bugun ayni seyleri yapalim 2 hafta sonra kac kilo oldugunu yaz bana bende yazarim 😁 yarisalim mii? 😂

0|0
    0|0
    • Ben varim da ne bileyim senin oyun bozarlik yapmayacagini :)))) yemek degilde protein tozuna benzer birsey var onu aldim Zayıflamak icin günde 3 kez yemek yerine onu icmem gerek. Sen alet kullanmayacak misin?

• 10 kilo vermem lazim :D

• Benimde tam 10ar kilo vericez bakalim kim once vericek on kilo :d

• günde 45 dk koşu bandında koş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendine göre diyet programı bularak başla işe

0|1
    0|0
  • Olum bu ne yaaa alt tarafı zayıflıcam dedin döktürmene gerek yok :D
    Haftada 5 gün gitsen ve 2 saat çalışsan ve güzel bir diyet tamamdır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...