Dahice fikirlerinizi bekliyorum?

Sevgilim spora gitmeme izin vermiyor onu nasıl ikna edebilirim sporsuz hayat mı olurmuş? Kızların spora gitme amacı sadece erkek kesmek olabilirmiş başka bişey olamazmış öyle söylüyor.

0|0
18|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• yani sana diyor ki sen spora sadece erkeklere bakmaya gidiyorsun ve sen onu ikna etmeye çalışacaksın. bence sana vereceğim dahice fikir biraz gururlu olman.

0|0
    0|0
  • Hemen ayrıl. Sanki evlisiniz veya evleneceksiniz. Hayata etki eden ilişkilerden nefret ediyorum. Gerçi senaryo olma ihtimalide yüksek ya neyse :D

0|0
    0|1
  • Gittiğin spor kursunda kadın erkek ayrımının olduğunu, erkeklerin çift şeklinde kayıt olabildiklerini, ya da bayanların saatlerinin farklı olduğunu belirtebilirsin.

0|0
    0|0
  • ya spordan ya da ondan vazgeçeceksin.

0|0
    0|0
  • sevgilin nereli senin?

0|0
    0|0
  • bende olsam kıskanırım, erkek olmayan yerlerde yaparsan sıkıntı yok ama yinede iyisiniz böyle ya yemene dikkat ettikten sonra spor yapmaya gerek var mı

0|0
    0|0
  • onu da spora gitmeye ikna et beraber gidin tek yol bu sporda sıkıntı yok da ben de saçma sapan danslara izin vermem :D

0|0
    0|0
  • direkt ayrıl.

0|0
    0|0
  • O Nasıl Bir Şey Ya, Ben Olsam Daha Spora Gitmesini İsterim.
    Hatta Birlikte Giderim.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Erkekler daha çok kızları kesiyor kalçaları falan :) evde yapmaya başla şekle girince oda senle gelir

0|0
    0|0
  • ayrıl güvenmiyor demek ki ayrıl gitsin
    ha sen spora gidince ister istemez seni kesecek erkekler ama :D beraber gidin sizde?

0|0
    0|0
  • ileride aranızda görünüm farkı olabılecegını mizahla beraber anlatmalısın işe yarar gibi duruyor !!!

0|0
    0|0
  • Karma salonsa birlikte gidin

0|0
    0|0
  • Yorum yapanlar harbi ahmak cahillik vs ne alakası var görmüş bir şeyler sadece bayanlara ait olan bir spor salonuna git yeter

0|0
    0|0
  • oha bakış açısına bak. sporu bırak ye iç yat kilo al iyice şişmanla o zaman ne yapar bir bak

0|0
    0|0
    • söyledim bunu ben seni her halinle seviyorum dedi bişey diyemedim

• ilk önce bu senin sağlığın için önemli ikincisi zevk alıyorsun spordan hobin oluyor bunları elinden almaya hakkı yok ayrıca 150 kilo ol görürüz her halinle seviyor mu

• seninle gelmesine ikna et. kilo aldın falan diye psikolojisini boz. sen gelsin o da.

0|0
    0|0
  • Sevgilim? İzin? Vermiyor? Spor? Ayrı ayrı yazdım ama yine de bir şey çıkaramadım. Özür dilerim

0|0
    0|0
  • Ama o da amma geri kafaliymis ya
    Hakli adam abi

0|0
    0|0
  • bu kellimeleri kullandıysa ve sen hala onl sevgili isen sana tavsiye yok

0|0
    0|0
  • Kıskanç insanın hali bir başka işte.
    Aferin çocuğa.

0|0
    0|0
  • al bitane köpek her sabah yürüyüş hemde zorunlu gitmeme gibi bir luksun yok

1|0
    0|0
  • yok ya ne erkek kesmesi sağlıklı olmak için ne erkeği böyle düşünen zaten sacma kişiliğe sahip olma

0|0
    0|0
  • İnsanın fikri neyse zikride o olurmus sevgilinde az değil he :)

0|0
    0|0
  • Napıyon sen öyle biriyle. En dahice fikir ayrılmak olur

0|0
    0|0
  • ::DD:D yok böyle bir cahillik :p

1|0
    0|1
  • Bıyık bırak

0|0
    0|0
  • baskasını bulursun ve onu bırakırsın korkusu yasıyor..

0|0
    0|0
  • seviyor kıskanıyor...

0|0
    0|0
  • Bende Olsam İzin Vermem... Malzemeleri Al Evinde Yap, Adamı Strese Sokma Yalandan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Hayatınızı şunlar üzerine kurmayın.. Karışmasın spor çok önemli sağlığımı düşünmek için gidiyorum, herif kesmek için değil de, lafı yapıştır.

0|0
    0|0
  • Neden sevgilini dinliyosun ki baban istemese iki sirinlikle yola gtrrsn bunuda ole yapablrsn ayrca cok istysan gt dnleme sncta esin değil baban değil nolck bu kaadr ben merkezine koymayin

0|0
    0|0
  • Benimkide bir ara izin verniodu.. gel birlikte gidelim degisiklik olur hem yanimda olursun yalniz olmam dedim.. tamam dedi.. gittik kayit olduk.. sıkıntı olmadi.. ki erkk arkadasina soyle salonda birini kesecek vakit bile olmuo.. herkes bir caba icine girio.. caninin derdindeyken baska bisey düsunmuo de:)

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi kes :)
    Cok mantıklı biriyle birliktesin canım tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • zihniyete bakar mısın , karışmamasını söyle.

0|0
    0|1
  • Kendisi spora gidince bol bol kızları kesiyormuş demekki. Kavga sebebi.
    Kıvırma şansı yok. Şut gol.

0|0
    0|0
    • bunu söyledim ama spor salonundakilerle tanıştırdı inanır mısın hepsi yaşlı kadınlar

• Yaşa takılmayacaksın canım. Erkekler midesiz iğrenç yaratıklar olabiliyor. İçinden geçen neyse dilinden de o dökülüyor. Rahat ol. Sen gibi genç kızlar olsaydı onlarıda pekala keserdi.

• Birlikte gidelim? Olabilir bence shbzhsh 😂

0|0
    0|0
  • Bu kafadaki bir adamdan hayir gelmez.

0|0
    0|0
  • Niye ikna ediyorsun giit gitsin. Bu kadar hayatlarınıza karışılmasına izin vermeyin

0|0
    0|1
  • Her sey senin icin de

0|0
    0|0
  • Sana guvenmiyirmus demekki bence hiç uzatma bitir ha illede yok bitirme diyorsan ver izin verir

0|0
    0|0
  • Sana güvenmiyo mu? Ne zamandır berabersiniz ki?

0|0
    0|0
  • ÇOK SACMA BENCE

0|0
    0|0
  • kıskançlık tedavi olmalı

0|0
    0|0
  • benim sevgilimde izin vermiyor aynı kaderi paylaşıyoruz :(

0|0
    0|0
  • Öyle şey mi olurmuş güvenmiyor demek ki sana. Kilo aldığını kendini mutsuz hissettiğini söyle. Benim mutsuz olmam daha mı iyi gidip insan gibi sporumu yapıp döneceğim hiç mi güvenmiyorsun bana tarzı sürekli konuş

0|0
    0|0
  • sevgılın el atından sana şey demk istemıs anla yanı

0|0
    0|0
    • genel konuşuyo sadece sen kesersin demiyo o zaman sevgilim sana da şey demek istemiş anla yani

• genel mı konusuyor sen ıyımısın oraya gıdenler erkek kesmek ıcın gıdıyor dıyomus... valla senın mıden genısse agzını açma tercıhıne saygı duyarız

• Kendisine sorsana o spora kız kesmek için mi gidiyor te allam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...