Superligdeki yeni yabanci kuralini nasil degerlendiriyorsunuz?

Superligde yeni yabanci kuraliyla hersey nerdeyse sinirsiz bir hale geldi. amabu konuda bir cok takim magdur edildi en basta besiktas. yabanci sayisini surekli azaltacaklarini soyleyen tffden dolayi tum buyuk takimlar yerli kaliteli oyunculara yoneldi ve maliyetlerinin cok uzerinde paralar harcadilar. genc ve gelecege donuk yatirimlar yapildi kerim, gokhan tore gibi maliyeti yuksek oyuncular. tabi sadece bjk değil galatasaray tarik camdal veysel sari yasin oztekin gibi oyunculara sadece turk olduklari icin gereginin cok ustunde paralar verdi. peki simdi bu takimlarin magduriyetler ne olacak? eldeki tum yerli oyunculari satmalilar mi? tff nin aldigi karar degismeli mi?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• önder özenin dediği gibi bu kadarın altında bjk başkanın da imzası varsa söylenecek laf kalmamıştır. ayrıca Beşiktaşa tarihi borç takıp federasyon başkanlığına giden adamın yönetiminde "borcu olan takım transfer yapamaz" kararı alınıyor. cem yılmaz boşuna demiyor ülkeye herkes komedyen şaka üstüne şaka yapıyorlar bize

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk futbolcu olmayacak

0|2
    0|0
  • Berbat oldugunu dusunuyorum tff bu karari degistirmeli turk futbolunun onu acilmali onca insanimiz alt yapida emek veriyorken alt yapı yrtistiriyorken aldiklari karar fazlasiyla sacma o zaman alt yapilari da kapatmali genclere bos umitler vermemeli hadi bunlari gectim anadolu takimlarinin o kadar fazla parasi oldugunu dusunmuyorum ligin tadi tuzu kalmaz agzimizi doldura doldura gökhan töre demeye aşığız biz kerim koyuncu demeye aşığız necip uysal demeye aşığız

0|2
    0|0
  • Magduruz da magdurux

0|2
    0|0
  • iyi oldu demirören ilk defa doğru bir karar verdi

0|0
    0|0
  • olması gerekendi

0|1
    0|0
  • çok saçma oldu sahada 11 yabancı ne demek ya
    alt yapıda harıka oyuncular yetişiyo sinan gümüş mesela türkiye kupasında kendini gösterdi ve şu an ilk 11 de ama yabancı kuralı bu türk oyunculara engel olacaktır kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Olması gerektiği gibi.

0|0
    0|1
  • Tüp kafanın Türk futboluna attığı en büyük kazıklardan birtanesi hayırlı olsun. Düşünmüyo değilim bu tüp kafanın babası ne zaman ölecek diye ölsede şirketinin başına geçsede kurtulsak

0|1
    0|0
  • Kötü.

0|1
    0|0
  • süper amatörde futbol oynuyorum 18 yasımdayım. Süper ligte oynama hayallerim vardı karar açıklandıktan sonra futbolu bırakmayı düsünüyorum önümüz kapandı

0|1
    0|0
  • Doğru karar. Türk oyuncuların önü kapanmadı tam tersine açıldı. Bu sayede daha çok çaba sarf edip daha iyi olmaya çalışacaklar.

0|0
    0|1
  • Fenerbahce gana milli takımı gibi cikar sahaya (fenerbahceliyim)

0|1
    0|0
  • harıka

0|0
    0|0
  • Bnce ters psikoloji uygulanıyor.. Önümüzdeki 1 yıl 11 yabancıyla oynanacak ama 1 yılda o kadar yabancıyı kmse kadrosuna katamaz.1 yıl sonrada tekrar aynı kontejyana geri dönülecek.

0|0
    0|0
  • Harika olduu

0|0
    0|1
  • On numara oldu aksini Düşünen gerizekalıdır..

0|0
    0|1
  • Yabancı bence sınırsız olmalıydı zaten ancak beşiktaşın çok fazla etkilenebileceğini sanmıyorum.
    Şuanki yerlilerin yanına doğru yabancı takviyelerle çok daha iyi duruma gelebiliriz.

0|0
    0|0
  • Mantıklı olan da böylesi bence

0|0
    0|0
  • bence daha iyi oldu. yerliler biraz daha çabalasın kadroya girmek için.

0|0
    0|0
  • Iyı oldu turk oyuncularin performansi articak bakin :)

0|0
    0|0
  • değişmemeli bence iyi

0|0
    0|0
  • Bu buyuk takimlarin yararina olur. Yerli oyuncu satisi durur anadolu takimlari batar (Beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0
  • güzel bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...