"Bir erkek uğruna ağladığı kadını, bir kadın da affetmek istediği halde affedemediği adamı asla unutamaz."

"Bir erkek uğruna ağladığı kadını, bir kadın da affetmek istediği halde affedemediği adamı asla unutamaz."

ben unutamıyorum affetmıyorumda...

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir kadın söyleyeceği bişey olduğu halde lokmasını yutana kadar susuyorsa, aile terbiyesi almış demektir

0|0
    0|0
    • lokmada gıttı sesımde gıttı hala susuyorum ıste bu terbıyedenmı yoksa acıdanmı bılemem ama

• kendini geliştir o zaman, kendine hobi bul,aynı noktada takılı kalırsan geriye düşersin

• napa bılırımkı

Erkekler Ne Diyor 13

• Nefesinin derinliklerinde hissede hissede 'kadınım' diyemeyeceğinle sevişme; sevişirken 'erkeğim' dediğinde içini titretmiyorsa, ilişme.

0|0
    0|0
    • sankı ıcınden hıssederek kadınım dedıgını erkegım dedını terk etmıyormusun gun geldımı o derınlıkte gıdıyor

• normal birşey

0|0
    0|0
  • bende sana sunu söylim erkekler bir kadın için degil birden fazla kadın için aglar ama kadın affedemedigini unutmazz ...

0|0
    0|0
  • İnsan bilincini ID,Ego ve super Ego dan olusmaktadir. Id ve Super Ego surekli catisma icindidedir. ID insanin isteklerini temsil eder. Super Ego insanin bu isteklerin hepsine karsi gosterdigi Direnctir. Egoda bu 2si aradindaki dengeyi kurmayi saglayan mekanizmadir. aglama egosunun insani korumak icin super ego tarafina agir basmasindan dolayi gerceklesir! Cunku duygu sorumlusu ID kismi kabullenemez ve unutmaz!

Kisaca Onceki guvenme durumlarinin ve Egonun bir sonucudur!

0|0
    0|0
  • hayat denilen bu araca tek kişi binersin ve yolculukta muhabbet için yanındakiyle konuşursun, son durakta yine tek kişi gidersin. I love Musalla taşı

0|0
    0|0
  • İyi halt ediyorsun..Beter ol o halde..tam bir kısır döngü yaratacak kadar düşüncesizmişsin...

Zaten soru sormayı da becerememişsin...pehh...

0|0
    1|0
  • aha da benim kız arkadaşım 2.

bu ne ya ? amac ne ?

mutsuzsunuz ama yapacaksınız bunu değil mi? hepsi gurur.

0|0
    0|0
  • Benim için hiçbirşey vazgeçilmez değildir.

bilmiyorum belki söz doğrudur ama zamanımız insanı çok yavsak. Ne istediklerini gerçekten ağlayıp ağlamadiklarıni bilmiyorum

0|0
    0|0
  • nasıl nasıl?

0|0
    0|0
    • erkek agladıgı kadını unutamaz kadında afetmek ıstedıgı halde affedemedıgı adamı unutamaz yanı

• Boşver ya, bak bu çok güzel: link

• egosal bir durum.taraflar üzeledurur sadece..

0|0
    0|0
  • olay ne

0|0
    0|0
  • tamam

0|0
    0|0
  • ok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bu soruyu okuduğum halde,ağlayan adamın,uğruna ağladığı kadını, ne zikime affedemediğinide anlatsaydın ,bizde yardım edebilseydik diyorumm bacı..

1|1
    0|0
  • Adamı affedemeyişi aslında kendine olan kızgınlığından. Neden inandım? neden güvendim? vs. Kendimizi affettiğimiz de karşıyıda kolayca affedebiliriz. Erkelerin unutamayışı sanırım tamamiyle vicdanla alakalı. Yoksa çok çabuk hayatlarına dönebiliyorlar.

0|0
    0|0
    • ben afedemıyorum cok gaddar bırıyım zatende onun canınıda yakıyorum her an...bılmem erkeklerde o kadar mantık aramadım ben aslında hıc

• Bu durumun yaşanması gerektiğine, eğer yaşamamış olsaydınız ders alamamış olacağınıza kendinizi inandırırsanız kızgınlığınız azalacaktır.

• olmadı ıste

• yaşanamamışlıklardır ağlatan yada unutmaya engel olan

0|0
    0|0
    • yasanmamıslıkların hıc tukenme sansı varmı bence yok bundan 20 yıl sonrada ayrılsam ben gene sunu yasamadık derım her halde

• hayat kazık mı bilmem ama KISA diyebilirim.

• hayat kısamıı ben yeterınce doydum bu hayattan bana cok uzun geldı

• tam çılgınlar.gece iki olunca arıyor biri.ağlasınlar efendim:( hayat felsefeleri bu onların.

0|0
    0|0
  • dogrudur.

0|0
    0|0
  • bence bemece

0|0
    0|0
  • peki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...