Futbolda en iyi oyuncu dediğiniz isim?

2000 yılı ile 2015 yılı arası için geçerli bir soru... Sizce en iyi oyuncu kimdir?

Güncellemeler:
2000 yılı ile 2015 yılı arası için geçerli bir soru... Sizce en iyi oyuncu kimdir?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aga Ronaldinho görece konusunda iyidi gerçekten ama gel gelelim istatistik konusunda bitikti Cristiano Ronaldo diyorum hem ingilterede hem İspanyada kazanabileceği herşeyi azmiyle yılmadan kazandı ve hala kazanmaya devam ediyor hırsından hiçbirşey eksilmedi Dünyanın en komple futbolcusu Messi'nin 4 tane Ballon DOru olmasına rağmen yılmadı şimdi alırsa 3 yapacak ve şuanki performansıyla giderse hem 4 de alır 5 de 6 da herşeyiyle Ronaldo diyorum.

0|1
    0|0
    • hayatını futbola adamış gibisin be kardeşim napmışsın boyle

• Doğrudur kardeş ilgi duydugun alanla ilgili metin yazsan şair olursun tebriklerde Futbol için değmez elle tutulur bişey kazandırmıyor diye dusunuyorum ne yalan soliyim :)

• Futbolla ilgilenmiyorum malum Türkiye'de olan şike mevzusundan beri komple saldım bıraktım sadece böyle hatırı sayılır futbolcular çıkınca ara sıra bakıyorum bazı şeyler yüzeyseldir görünen köy kılavuz istemez.

Kızlar Ne Diyor 5

• Maalesef Ronaldo... Ama bana göre Schweinsteiger

0|1
    0|0
  • Mesut Özil. Kesinlikle hayranlığımdan öyle goruyor olabilirim. Ama aşığım aşık!

0|0
    1|0
  • ronaldo tabiki

0|0
    0|0
  • melo

0|0
    0|0
  • messiyle ronaldo kapışır. bana sorarsanız ronaldoya +1 (çünkü yakışıklı ve ben bir bayanım) haa bu arada ben futboldan anlarım ofsaytı bile biliyorum düşün :D yani benim cevabım tutarlı kafadan atmadm :D

0|1
    0|0
    • tamam hadi bakalım :) sen dediysen dogrudur madem ofsaytıda biliyosun sana +1

• sağolll :D

Erkekler Ne Diyor 10

• çok geniş bir süre bu bir çok oyuncu sayılabilir :D messi 2004te çıktı ilk maçına yanlış hatırlamıyosam Ronaldo da 2003 te Manchester da oynamaya başladı.. ama bunların öncesinde zidane lar figolar baba Ronaldo ( Brezilyalı olan ) var... zor bir seçim :D

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldinho.

0|0
    0|0
  • R10aldinho ;)

0|0
    0|0
  • ibraaaaa.. zlatan ibrahimoviç.