Sevgilinizle berabersiniz yanınızdan çok hoş biri geçti. Sadece o anda ne düşünürsünüz?

Sevgilinizle berabersiniz yada siz yalnız olup sevgililerden birine bi an bakıştınız..tabi bakışmalardaki niyet göreceli sınır yok..

1.sevgililerin birbirlerine tepkileri,

2.bakanın ve bakılanın tepkileri.

3.sevgililerin bakana karşı tepkileri..

evet kurgulanmış bu duruma cevapları alalım :)

Güncellemeler:
evet soru karışık ve uzun. ama yaşananlarda bi okadarda kısa:)

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• biraz karışık bi soru olmuş ama anladığım kadarıyla ihtimalleri sıralayayım :)

eğer geçen hoş bi erkekse umursamam, yoksa kız arkadaşım hoş hatun bakıyorlar her geçene dalmam gerekir :) yalnız bi yandan da hatunu kontrol ederim bakarsa problem çıkar :)

geçen hoş bi kızsa kesişmem, sevgilime hakaret olur, ama ufaktan bi yoklayabilirim kaçamak sadece, güzel olan herşeye baktığım kadar. bu problem yaratmaz zaten, sevgilim de farketse bile sorun olmaz, orada kalır çünkü.

ben teksem yanında erkek olan kızlara bakmam. nadiren bir önceki şıktaki gibi rahatsız etmeyecek veya akıl çelmeyecek bi bakış atabilirim ama :)

teke tekte işler değişir, uzun bakışmalar ortaya çıkabilir :) kendimi kötü hissetmem ama, bu da orada kalıp unutulacak birşey, sadakatimde bir sıkıntı yaratmaz sonuçta :) hatun açısından da aynı, eminim bakıştıkları oluyordur, bunu düşünmemek kendini kandırmak olur. önemli olanın bunun ilişkiyi etkilemeyeceğini bilmek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oy oy oy suna bak askim ya felaket bisey derim donup bakariz birlikte guzele bakmak sevaptir sonucta :)

0|1
    0|0
    • naptınız yaa yavru köpek mi geçiyo :)) erkek mi kız mı senin bu dediğinde geçen?

• kiz tabiki :) ya asil amac guzelse oda bakar bende ne bakiyosun diyip can sıkacagıma beraber bakarız eglenırız. Ayrica oyle oy oy denilecek erkek pek yok kizlar daha fazla

• benim sevgilim en yakışıklı adam :) diye düşünürüm ;)

0|0
    0|0
  • eger yanımda sevgilim varsa adam ol önüne bak derim :D

0|0
    0|0
  • gıcık olurdum yahu. bakardım sevgilime kıza bakıyo mu diye :D bakıyosa...

0|0
    0|0
  • yakışıklıysa eğer, hey yavrum bea analar neler doğururmuş, bize de düşmez ki bunun gibisi diye düşünürdüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...