Aldatıldığınızı ve tekrar eski sevgilisiyle görüştüğünü öğreniyorsunuz..

Ayrıldığınız kızdan sonradan aldatıldığınızı ve tekrar eski sevgilisiyle görüştüğünü öğreniyorsunuz..

Acaba ne yaparsınız? Ben akla gelmeyecek küfürler ettim ve aklımda ne varsa söyledim. Elimde kozları var, kullanmalı mıyım? Ele güne yüzü olmasını istemiyorum.

Sizce doğru mu? Ayaklarıma kapanmasını istiyorum köpek gibi. Sonra da s. etmek, ancak bu şekilde soğurum...

Güncellemeler:
2 yıl dile kolay benim zamanımı çaldı ben mutluydum zaten bu çocuk yüzünden ilişkmiz sarsılmıştı sürekli suçlu konumuna ben düşüyordum...ben yapmıyor ben etmiyor oluyordum ilgisiz karaktersiz küfür bile yedim yani ki dedim belki sinirle söylemiştir en sonunda ben zaten defettim ayrılmıştım zaten ondan bana da arkadaşım söyledi inanmadım bu sefer farklı bi arkşım samimi bir şekilde söyledi ...teyit etmiş oldum ...of of

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• sana bi tavsiye edeyim kesinlinlikle böyle bişey yapma çok yakın bi arkdşımın başına erkek arkdşı aynen senin dediğin gibi kozları kullanmıştı ve sonuç şu oldu kızı internet ortamında rezil etti ailesinede herbişeyi söyledi ama kız asla ona dönüp ayaklarına yalvarmadı sadece incinen gururunu ve onurunu onu silmekle yola devam etti hiç kimseyle görüşmedi 6 ay kadar sürekli benle dertleşirdi sadece yani şöle diyim o kız sana köpek gibi yalvarmak yerine ancak senden nefret eder. tiksinir böyle bişeyi asla yapma bırak ne hali varsa görsün sanamı kaldı onu rezil etmek . şimdi o çocukta çok pişman ama malesef zaman geri gelmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok artık bu ne kindir?yapmıs bı kısılıksızlıkte sende onun gıbı olursun boyle yaparsan farkın olmaz.kozlar varmıs sevgılıyken canım cıcım anlat derdını çek resmımı durumuda ayrıldıktan sonramı düşman olunuyor?düşme sevıyesıne yok say olsun bıtsın bu en ıyı bır ıntıkam duygusudur

0|0
    0|0
  • Soğuyamazsın.

Ancak zaman soğutur seni ondan.

Mağdem aldatıldın bırak 1-0 önde ol ondan karakterinle..

O kendi pisliğinde boğulsun.

1|0
    0|0
  • elindeki kozlar nelerdir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• git abi yanına ve ona öyle bi deki millet içine çıkmayı kendisi istmesin ağır bi kelime kullan küfretme küfretmek koz kullanmak yakışmaz çok zor biliyorum buna benzerini yaşamış biri olarak söylüyorum git ve öyle bişey deki o çocuktanda senden soğusun ama acı çeksin

0|0
    0|0
  • tekme tokat dövebilirsin. gün olur devran döner lafını söyleyip çekip gidebilirsin ve sürekli aldatıldıgını aklında tutarsan cabuk sogursun..

0|0
    0|0
  • seni aldatan onuda aldatacaktır aslında kullnamak gerekli kozları ama ona bile değmez demelisin bırak allahından bulsun kurtulduguna sevin

0|0
    0|0
  • Yukarıya havale eder hayatıma devam ederim.

0|0
    0|0
  • bundan sonrasını bırak o çocuk düşünsün ! sana yapan emin ol onada yapıcaktır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...