Nişanlınız yüzüğünü takmasa nasıl bir tepki verirdiniz?

nişanlınız yüzüğünü takmasa nasıl bir tepki verirdiniz?

Güncellemeler:
bizimki kıyameti kopardı yüzük takılmayacaksa neden nişanlandın...

sadece susuyorum ama 1 sefer takmadım oda annesi geldiğnde iş yaptığım için nişanlım gelmemişti ailesi hemen yetiştirmiş ve ben o özür dileyene kadar susucam

0|0
21|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlık açısından bir sorunu yoksa o yüzüğü kafasına geçiririm.

1|0
    0|0
    • neden kızıyorsun bu kadar

• :))) Hadi hayırlısı olsun o halde

• tamam by

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim kız arkadaşım takmıyor. Biliyorum kamerada bile gördüm. Hatta bana ilk zamanlar bulaşık yıkarken unuttum vs diyordu sonra ailesini bahane etti.. Ben de takmıyorum. Anlamsız buluyorum takınca. Kötü hissediyorum onun takmadığını bildiğim için..

1|0
    0|0
  • hiiç sorun olmaz, hatta takmasın zaten. yüzüklü insanlar daha çekici geliyor bir kere karşı tarafa, üstelik memleketin çivisi çıktı kimse sevgilisi varmış nişanlıymış evliymiş diye kasmıyor. niye takıp daha cazip bir hedef olsun ki?

0|0
    0|0
  • tak derim takmaz

bidaaa tak derim takmaz

bidaa tak derim takmaz sa

dee hadi siiiiieee derim :)

2|1
    0|0
  • doğrarım :D

0|0
    0|0
  • gaç paraya zattın la

0|0
    0|0
  • yüzüğü takmayan adam yada kadını 'potansiyel aldatıcı' gören zihniyeti anlayamıyorum..

bu ne şüphe bu ne güvensizlik yahu .

0|0
    0|0
  • sürekli düşündürür bu olay beni.. kimden neyi saklıyor diye..

0|0
    0|0
  • nişanlım vasfını elinden alırdım

1|0
    0|0
  • ben de takmazdım

0|0
    0|0
  • özel bi nedeni yoksa takmıyosa gizlediği bişeyler vardır.

0|0
    0|0
  • bende takmam olur biter zaten bahane arıyorum

0|0
    0|0
  • bende takmam takmazsa

0|0
    0|0
  • bence ortada damgalı hayvan gibi dolaşmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • gider yüzüğü aldım yere geri satardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• takmasın zorla taktıramamki keyfi bilir der geçerim takılmam böyle şeylere sende takılma zarar verme ikinizede..

0|0
    0|0
  • Unutmuşsun ne var bunda büyütülecek

0|0
    0|0
  • dün gece sevgilimin annesi bizdeydi inanırmısın yüzük sıktığı için gelmelerıne yakın cıkartmıstım hemen yetıstırmıs eve gıdınce yuzugu yoktu dıye.sorun yarattı bende hıc takmadım sonra ozur dıledi

0|0
    0|0
    • bende takmak istemiyorum ama yetiştirmişler söylendi kızdı ama ben altan almak istemiyorum ne den bu kadar tepki veriyorki

• alttan almak değil.kaynanan laf etmiştir vıdı vıdı.gıcık karılar

• Ne sebeple takmadığını öğrenirdim madem takmıyorsun gider kalıcı dövmeyle parmağına yüzük cizer ismimi yazdırtırdım inadına :D

0|0
    0|0
  • Nedenini sorarım .

0|0
    0|0
  • Annemle babamın elinde nişan yüzüğü görmüş insan değilim..ama 30 yılı aşkın evliler =D.

Yani bu işler simgesel..önemli olan ne düşündüğü.

0|0
    0|0
  • Bende çıkartırım kısasa kısas.

0|0
    0|0
  • Ailesinin ne dediğini takma. Nişanlın birşey diyorsa sana sen hiç takmıyorsun benim 1 kerelik unutmam neden bu kadar büyütülüyor diye sor .

0|0
    0|0
    • canım o takıyor hiç çıkarmıyor 1 kere çıkarmam kıyameti kopardı sevdiğindenemi bilmem ama bu sevgi değildir.

• Bencede :/ Seni üzmek istemem ama seven insan affeder , çok abartmaz :/ . Al karşına otur konuş . Sen hep ailenın sözüne bakıp benı uzecekmısın de . ya sana şimdi böyle yapıyorsa ailesi yüzünden ilerde daha çok üzer .

• bende takmazdım. ve tepkimide çok ağır belli ederim. nedemek takmıyor. takacak.

0|0
    0|0
  • kalabalıkta o zaman bende takmam der tehdıt ederm :D

0|0
    0|0
  • elınden alırdım o parmagına takardım hadı bı cıksın bu burdan o zaman matkapla parmagına vıda delıgı acacagımı soylerdım:D

0|0
    0|0
  • Ben de yüzüğümü takmazdım.Oda bana tepki gösterirdi büyük ihtimalle.Yani meydan okurdum.

0|0
    0|0
  • Bende takmazdım.

0|0
    0|0
  • O zaman bende çıkarırım yani bahane.

0|1
    0|0
  • alıp,satıp yerim

1|0
    0|0
  • Çok saçma neden nişanlısınız o zaman ? sakın trip atma al karşına konuş düşüncelerini belirt .

0|0
    0|0
  • mecbur takmaya, takmazsa ayrilcagmi bile söylerim

0|0
    0|0
  • Kafasına göre takılsın. Çok çok önemli değil.

0|0
    0|0
  • nası olsa çıkartıcak ha şimdi ha sora.

0|0
    0|0
  • Yuzugu kafasina geciririm.

0|0
    0|0
  • gizlice yüzüğü satar parasını ayakkabıya yatırırdım.

3|2
    0|0
Yükleniyor...