TFF nin yabancı kuralı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim düşüncem açık ve net ; Galatasaray başını alıp gitmesin, Fener Avrupa'da yok diye koyulan sınır, Fenerbahçe'nin cezası bitince hemen kaldırıldı

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• yabancı sınırı tamamen saçmalık zaten tümüyle kaldırılmalı

0|0
    0|0
    • Zaten sayılara aldanmamak lazım nerseyse tamamen kalkmış gibi bir şey bu. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi oldu sevindim

0|0
    0|0
  • olması gerekendi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi oldu sevindim açıkcası hem Türk oyuncuların piyasası düşer iyi olan zaten oynar hemde kulüp bazında daha başarılı olabiliriz avrupada.

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ama yabancı kuralının Avrupa ile bir alakası yok... Avrupa da zaten sınırsız istediğin kadar oynatabiliyosun yabancı futbolcu...

0|0
    0|0
    • Ama kadroda en fazla sekiz olunca avrupaya da en fazla 8 oluyor ve kalitesiz yerli sayısı artıyordu böyle.

• Yanılıyorsun renktaş kondisyonsuz bir oyuncuyu ilk 11 e alsan ne yapacan ki

• evet orasını doğru diyosun.. yerli futbolcuların piyasası da düşer böylelikle daha iyi olur..

• Aynen öyle oldu. Olması gereken buydu ama zamanlama manidar. Ve yavaş yavaş değil de bir anda böyle olmasi şok etkisi yaptı.

0|0
    0|0
  • Kötü oldu.
    .

0|0
    0|0
  • Yabancı kuralı olmalı diyecem ama resmen saçmalık olacak çünkü alt yapıdan oyuncu çıkartamayan rezil bir ülkeyiz kalksın en iyisi bakalım kalkınca Avrupa'da ne kadar başarılı olacaz sanırım daha sonra da kulüpleri Araplar'a satma imkanı doğar

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu. böylelikle türk oyuncuları daha azla avrupa liglerinde görcez ve yapay bir oyuncu pşyasası olmıcak

0|0
    0|0
    • Evet daha dün 10 milyon Euro olan ozan tufan bu gün 3 milyon dolar

• bu adamlar hem avrupada burada kazandıklarının çeyreğini kazanamayacaklarını bildiği için avrupaya gitmiyodu hem de sınıryüzünden yerliler çok değerli olduğu için kulüpleri bırakmıyodu gitsinler. anca arda turan gibi adamın artık takımda devam edeeyeceğini sağır sultan duycak da avrupaya transfer olcaklar. avrupaya açılsınlar da deneyim kazansınlar hep annemizin liginde oynamakla olmaz

• Artık 5 kuruş etmeyen yerlilere dünya kadar para verilmeyecek çok iyi oldu bu.

0|1
    0|0
  • herkes aynı şeyi söylüyor bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...