Ben bu erkekleri anlayamıyorum!

bir erkeğin bir günü bir gününü tutmaz mı? bir gün sürekli napıyorsun ne ediyorsun nerdesin gibi sorular soruyor diğer gün umursamıyor tek bir mesaj arama yapmıyor. neden böylesin acaba ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki hergüne bi julliet sıkıştırmış konuştuğun romeo

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• o senin erkeğine özgü bir durum eğer bir işte çalışıyrsa ve yoğun oluyorsa arayamayabilir ama ilgisizse o ona mahsus bir durum demekki bu ilişki onu tatmin etmiyor.

0|0
    0|0
  • bi dengesizlik söz konusu eğer erkek arkadaşın bu durumdaysa bence ciddi bir şekilde konuşmaya ihtiyacınız var bunları. ama hoşlandığın birisi bu durumda ise sadece belli bir zaman aralığında seni hayatnda tutan bir insan olduğu kanısındaym.

0|0
    0|0
  • ona sordun mu neden böylesin diye, kişilik meselesi o herkes öyle değildir mesela ben hiç sormam ki ne yapıyon nerdesin diye

0|0
    0|0
    • dedim gel gitli miisin bir hareketin bir hareketi tutmuyor dedim. cevap vermedi ertesi gün tekrar nerdesin falan modu..

• dengesiz anlaşılan yol ver gitsin bugün evlenelim der yarın ayrılam der

• 1 tanesı anla yeter bence :D

0|0
    0|0
  • hep kendisi attığı için sıkılmıştır , birazda sen at mesaj

0|0
    0|0
  • ozel bi haftası olabilir:))))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu sevgilin yapıyorsa gidip neden böyle olduğunu sormalısın aranıza soğukluk girmesi hoş olmaz. eğer hoşlandığın biriyse sende ondan kaç bir süre o ilgi gösterdiğinde sen mesafe koy ama çok ve abartılı değil sonra soğumasın daha çok :D eğer sen öyle yaptın diye iyice çekerse kendini senden giderse zaten hiç gönlü sende yokmuş :)

0|1
    0|0
  • erkekler de kızları anlamıyor nasıl olacak bu iş :)

0|0
    0|0
  • Yapıcak tek bir sey var dengesiz erkekleri bulmıcaksın :)

0|0
    0|0
  • bi manyak yüzünden bütün erkeklere bok atmayaydın iyiydi kanka.

0|0
    0|0
    • senin sevdiğin istisna dışı olsun o zaman:)

Yükleniyor...