2 sorum var arkadaşlar?

bundan önce 3 ay spor salonuna gitmiştim üzerinden 6-7 ay geçti şınavla eski formuma ve kaybettiğim kaslarıma kavuşabilirmiyim nasıl çalışmam lazım

ben göğüslerimin daha geniş ve aşağıda olmasını istiyorum spor salonuna gitmeden ne yapmam gerekir

Güncellemeler:
31.media.tumblr.com/...m3n6zwmlwm1rvwwo6o1_500.jpg
işte böyle göğüsler istiyorum sırtımda öyle olsa fena olmaz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi antreman kendi vücut agırlıgıyla çalısmaktır bence tamam fitnesste kasları şişirirsiniz damarlar fırlar yerinden ama insan kendi agırlıgıyla çalısırsa şınav barfix gibi güç kütlesi daha sıkı olur çok arkadasım var kolları zayıf elleri kız eli gibi ama vurdumu gerçekten sapıttırıor hepsi şınavcı barfixci önemli olan hacim degil kasın kütlesidir ne kadar büyük oldugu degil nasıl büyültügüdür. (bence)

0|0
    0|0
    • nasıl bir program uygulasam 3 haftadır skuat yapıyorum bacaklarım güçlendi taş gibi oldu ama şınav çekmeye üşeniyorum

• Kardeş 2sini aynı andada yapabilirsin sadece farklarını söylüyorum ben 10 11 yaşından beri şınav çekiyorum 19 20 yaşındayım öyle boksa filanda gitmedim ama mahalledeki cogu abiler benle kavgaya girmekten çekinir hani sağlamımda demiyorum okadar çok fakat şınavın verdigi güç ağırlık çok başka 1 yıl fitnese gitsem mahallede dövmedik adam bırakmam açıkcası o yüzden 2sini aynı anda yap sabah fitness aksam eve gel duş al yemekten önce şınav çek barfix dalgası varsa barfix çek 3 set olarak ya da 4 ozaman gelsinler seni dövmeyede göreyim

• bana omuzları güçlendiren bir egzersiz önerirmisin

Kızlar Ne Diyor 2

• tekrar çalışmaya başlarsan mümkün

0|0
    0|0
  • bulursun tabi düzenli şekilde yaparsan olur yineden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dambıllarla göğüs hareketi yapılabilir benim profildede görürsün zaten göğüsler baya gelişti ama salonda daha iyi olur ;)

0|0
    0|0
  • Güzel bir antremanla olur.

0|0
    0|0
  • O fotoğraftaki nedir abi. s iğrenç

0|0
    0|0
    • o kadar iğrenç değil ben bu tip vücut istiyorum

• Salona gitmeden çok zor.

0|0
    0|0