Aldatılsanız ne yaparsınız?

erkek kız tum arkadaslara bu sorum aldatılsanız affedermısınız affettınızmı? varmı boyle tecrubelerınız varsa paylasın lutfen

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• ilk öğrendiğinde başından aşağı kaynar sular mı dökülüyor yoksa kan beynine mi çıkıyor algılamakta güçlük çekersin :) kısa bir süre sonra o kişi gözünde değersizleşmeye başlar. sakinleşince iletişime geçilip terk edilir. bu tip kızlar büyük ihtimal yapışır peşinizde koşar saffer beni affet ayakları. arasıra buluşup sevişip ayrılınır. sıkılınca sevişmesi bile irenç gelmeye başlar iyice tiksinince köşeye bırakırsınız. yıllar sonra beni yanlış tanıdın diye mesaj bile atarlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sevmıyorsam bılmıyormus gıbı davranır sex yasıyosam tabı yasamıyorsam ıktır ederdım en basta ama yasıyorsam bılmıyormus gıbı davranıp nezman vermeyı bırakacını hıssettıgım anda cebıne 20 tl koyup hadı gule gule derdım yada resım ceker yada vıdıo gıbı cok hosuma gıdıyorsa ama korkutma amaclı herzaman yasalım o ılıskıyı dıye santaj adı altında korkuturdum ama bısey yapmazdım zamanındada yaptım :D

0|0
    1|0
  • etmezdim.aklımda hala aldatıo mudur düşünceleri geçerdi heralde affetsem.o yüzden kafayı takmaya gerek yok koy ver gitsin derim.

0|0
    0|0
  • o anda bütün düşüncelerim ona karşı değişir ve tabi ki o anda biter affetmek bana göre değil bu konuda

0|0
    0|0
  • Afffedilmeyecek tek şey bence, her iki taraf içinde, ne kızlar ne erkekler aldatmalı

0|0
    0|0
  • kendimden nefret ediyorum boyle soruları gördükçe bi' kez affetmiştim. ://

0|0
    0|0
  • kesinlikle AFFETMEM!

0|0
    0|0
  • cinsel mi aldatma duygusal aldat ma mı

0|0
    0|0
    • ya duygusal?

• en sevdiği şeyi yok ederim, bana ne kadar zarar verdiyse sevgisiyle ben onun sevdiğine aynı oranda zarar veririm, dişe diş kana kan

• Yaşamadan bilinmez tabii,

ama olsaydı öyle bir şey affetmezdim sanırım.

0|0
    0|0
  • Anasını ağlatırım

0|0
    0|0
  • Yaşamadan cevap vermek doğrumu bilmem ama.Sanırım affetmezdim.

0|0
    0|0
  • affetmem,ne kadar seversem seveyim affetmem,tecrübem yok çok şükür...

0|0
    0|0
  • yaşamadım ama affetmem.. bende aldatmam karşıdaki de öyle olsun isterim..

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım. Yaşamak lazım.

0|0
    0|0
  • yaşamadım çok şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Affetmem cünkü insan huyundan vazgecmez vazgecse de güvenemem. Güvensem de hep sorun olur her tartısmada yüzüne vurmak zorunda kalırım bu konuyu unutulmaz yani.

0|0
    0|0
  • Aldatanı affetmek acizliktir.

0|0
    0|0
  • affetmem affedilecek birşey değil

0|0
    0|0
  • inkar etsin yeter

0|0
    0|0
  • o kadar desmiyorumki aldatsw soylemese habercigim olmaz. ki bence olmasin da. terkederim cunku.

0|0
    0|0
  • pis çemkiririm.

0|0
    0|0
  • malesef ben yasadım esım ben sehır dısındayken evımıze yatagımıza baska bı kadınla gırmıs benımde ona süprız yapmak ıstemem bana süprızle karsılandı bosandım affetmedım hala barısmak ıstıyor yalvarıyor oluyor ama affedemıyorum

0|1
    0|0
    • kac yıllık evlıyıdınız

• herseyım hayırlısı olsun ınss

• seni tanıyorum:D

Yükleniyor...