Kadınlar kadın oldukları halde neden hemcinslerine bu kadar düşman?

ben çoğu zaman bakıyorum da kadınlar kadınlara kendi haklarına kendi özgrlüklerine o derece yabancı o derece vurdum duymaz ki.. hani nasıl oluyor da bir kadın hiç düşünmeden başka kadınların yaşamları hakkında futursuzca yorum yapma hakkını kendinde görüyor.. bu soru biraz önce okuduğum şaşırdığım hatta soruyu soran arkadaş adına utandığım bi sorudan kaynaklandı..nedendir bu durum..?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadınların fıtratından olsa gerek. zayıf eğilimli olduklarından kendinden başkasını sürekli küçük görürler. Elbette bunu genellemek yanlış bir şeydir. Aklı başında olgun bayanların sayısı oldukça fazladır. Ama gene itibari ile bakıldığı zaman eğitim almamış bayanlarda bu durum daha fazladır. Eğitimden kastım Fenni ilimler değildir.

0|0
    0|0
    • :) kadınlardan yorum bile gelmedi..

• biliyorum arkadaşım bende size yazmadım :)

• He ben aradan çekileyim de arada kafam kırılmasın : )

• En yaygın belki klişe ifadelerdendir :" Benim en iyi arkadaşlarım erkektir!" der çoğu kadın...Birbirinize karşı soğukkanlı profesyonel tetikçiler gibisiniz ! Gülümserken öldüren bir tetilçi :) İşyerinde "katkılı"kahvenin böyle saçma cevaplar verdirme etkisi de var galiba fabizia ;) Sabah sabah olmaz ki !

0|0
    0|0
    • içme sen de ama irish cream iyidir candır ya.. kendin demliceksin onu..off..yani o kaaa dedim bana bi makina alın dedim yoksa satmam ben bu taşları dedim..ama yemediler :)))

• dişler iyi görünüyo

• evet gerçekten kadınlar birbirine karşı çok acımasız ve içten pazarlıklı.

0|0
    0|0
  • Herkesin özgürlük anlayışı aynı olmak zorunda mı?Orada bir yargılama yok bence.Sadece bir gerçeği öğrenmek istiyor ve onun anlayışı o seninkisi de bu.Herkesin doğrusu kendine dostum.

1|0
    0|0
    • ne kadar haksızca savunma yaptıklarının farkında bile değiller..mantık şu ; haksızda olsa,namussuzcada olsa hemcinsimse savunurum..saçmalık burda ama farkında değiller..bunlara laf anlatmak imkansız..

• edacım iyi niyetlisin ama sorun yanlışşşşşş yanlışsın arkadaşş işte yanlışşşşş

• yanlışsa doğru sorulara cevap ver ok? beni düzeltmek sana kalmadı..sen kendi aptalca fikirlerini düzelt ve önüne gelenle yatan kadınları savunmaya devam et...malum sende onlardansın anlaşılan..

• soru neydi ki

0|0
    0|0
  • hiç düşman gibi görünmüyolar

0|0
    0|0
  • çok tatlı olduğunu biliyormusun . lütfen tanışmamıza izin ver

0|0
    0|0
  • erkeklere dusman olmasınlarda bızım ıcın sıkıntı yok:)

0|0
    0|0
  • karaktersizlik, özgüvensizlik

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söyleyim, ben de erkeklere düşmanım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bizim hemcinslerimiz kendilerine düşman olmayı bırakıp sevmeye çalışsalar etrafa da daha hoşgörülü bakabilirler. ama bir çoğu kendisinin başkalarına kul olmak için doğduğunu zannediyor. ve bu nedenle ne kendisini ne hemcinslerini sevebiliyor. herşeyden önce erkeği üstün cins görmekten vazgeçmeliler. maalesef bunu söylüyor olmak bile üzücü

0|1
    0|0
  • Kadınların en büyük düşmanı yine kadınlardır. Aldatılan kadının rakibi yine kadındır mesela. Kıskançlık, rekabet vb birsürü nedeni var bu konun. Bu tam bir tez konusu farkındaysanız.

1|0
    0|0
  • sıkıştığın yerde engelle KAHLO :) konumuz erkeklerin yaptığı haysiyetsizlik değildi,olsaydı onuda tartışırdık.hatta sen aç konuyu orda tartışalım..

ben benim sorduğum soru üzerinden gidin dedikçe siz mevzuları başka yerlere çektiniz.asıl size yazık ki adam gibi tartışmasını bile beceremiyorsunuz!

0|0
    0|0
  • hangi soru oldugu anladim. arkadasinin esi, arkadasini aldatmis. bu da sinirlenmis bakire olmayan her kadina saldirmaya ugrasiyor iste. evli erkeklerle seks yapanlara kizsa anlarim da herkesten hincini cikartmak aptalca.

0|0
    1|0
    • yahu edaa çok ciddiyim sen yazdığını okudun mu? doktora git çok ciddiyim

• engelledim gitti fabrazia :-) cok ta tin yani. hala ese laf dokundurmuyor :D disi kopek kuyruk sallamasa erkek gitmez. erkeklerin nefsi yoktur. bila bila kafasi bu. yazik ne yazik.

• emin ol yaşadığı bi takım huzursuzluk bir başka kadın yüzündendir de o yüzden senin deyiminle futursuzca yorum yapıyordur..bence bilip bilmeden ortalığı yaygaraya verme!

0|0
    0|0
    • ortalığı yaygaraya vermiyorum da soruyu belki daha farklı sormalıydın o kadar genel sormamalıydın.. sonuçta annelerimiz de bedavaya yapıyor bu işi.. sorun yanlış bence

• Hani derler ya.Yandaş edebiyatı :)

• açtığın konu başlığını bi daha oku sen?

"kadınlar kadın olduğu halde hemcinslerine neden bu kadar düşman" kimse kimseye durduk yere senin tabirinle düşman olmaz..

bide benim adıma utanmışsın,sen zahmet etme utanılması gereken yerde ben utanırım zaten..

Yükleniyor...