Kapat

Galatasaray devre arasında transfer yapacak mı?

alex telles bruma gitmeli mi sizce yekta hamit umut vs ne yapacağız biz bu futbolcuları

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1-2 oyuncu belki alabilirler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadroda küçülmeye gidilecek.

25 kişiye kadar düşürülecekmiş sanırım futbolcu sayısı, çünkü çok fazla oyuncu var ve bir çoğu da gereksiz yere maddi zorlama yapıyor...

Telles yüksek teklif gelirse gider, Umut, Hamit, Selçuk, Yekta, Emre, Semih kalır. Sneijder ise hiç belli olmaz, o tam bir muamma.

cut.

0|0
    0|0
  • Yapsakta abartacagimizi dusunmuyorum saydigin oyuncular ise kalmali isimize yarayacaklar daha suslu yaz donemindede iyi transfer politikasi izleriz devre arasi aceleye geliyo biraz.

0|0
    0|0
  • Yapmalı renktas forvet kesin şart sol bek lazim çevik akıcı birde sağlam ufalusi gibi stoper şart kesin lazim renk taş

1|0
    1|0
  • Abdurrahim abi yapmayacağız demişti ama Cisse gündemde bilmiyorum:)

0|0
    0|0
  • devre arası transferi hiçbir takıma faydalı olmaz

0|0
    0|0
  • bruma gitmeli ama. telles kalmalı dünkü maçta takımın en iyisiydi semihle beraber yekta gitmeli hamit umut tecrübeli takımın abileri

0|0
    0|0
  • Gerek yok ki hakemler yeter hırsızlara

0|0
    0|0
  • Iki tane yapildi bile

0|0
    0|0
  • Alex te takim ruhu yok brumada cok soguk gitsinler ya transfer isleri hc belli olmaz

0|0
    0|0
  • helal kız sana çok doğru adamları saymışsınnn bravo iyi tespit taktir ettim

0|0
    0|0
  • bence bruma gitsin adama bir dokunuyorlar 10 metre uçuyo yedek kulübesinden topluyorlar

0|0
    0|0
  • Engin Yiğit aydın Gokhan Eboué gitmeli gençler kiraya verilmeli Sneijder kalmalı bir stoper alinmali

0|0
    0|0
  • Alex kalsın kesinlikle. Bruma satılabilir, hamit, pandev, dezemaili, Olcan satılsın.

0|0
    0|0
    • ay hiç unuttum pandevi olcanı benim adamım riera gelse keşke sol beke

• Riera yaşlandı cınım olmaz o, gençlerin önünü açmak lazım ve 2 tane oyuncu alınmalı, biri açık biri de forvet

Kızlar Ne Diyor 3

• Telles bruma gitmemeli

0|0
    0|0
  • yapmıyacakmış başkanınız kendi ağzıyla dedi belki bir iki tane alacaz dedi

0|0
    0|0
  • o değilde erkan zengingin eskişehirin elinde patladı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...