Sabah alarm çaldı, uyandın. Yaptığın standart şeyler neler?

yataktan kalktıktan sonra yaptığınız standart faaliyetleri sırasıyla yazar mısınız?

Güncellemeler:
çoğu cevap veren üye çiş faslını es geçmiş:) çişiniz gelmiyor mu sizin uyurken :))) şahsen sidik kalkımı olduğu için çadır kurmuş vaziyette her sabah patlayacak gibi uyanıyorum :D :D

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Tüm ertelemeleri yapıp vakit sınıra dayandığında kalkar önce tuvalete giderim. Sonra saçlarımı tarar dişlerimi fırçalar giyinir çıkarım evden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• saati 7.30 a kuruyorum 8e kadar her 5 dk bir çalıyo yoksa kendime gelemem...

kalktıktan sonra salona gidiyorum kral popu açıyorum ondan sonra hazırlanmaya başlıyorum...

0|0
    0|0
  • Elimi yüzümü yıkarım . Yatağımı toplarım. Kahvaltı yaparım..

Dışarı çıkacaksam duş,saç,makyaj falan..

0|0
    0|0
  • keşke hafta sonu olsaydı derim ilk olarak :):):)

0|1
    0|0
  • gidip yüzümü yıkar dişlerimi fırçalarım reflü için bir ekmek atarım ağzıma

sonra gider üstümü başımı giyer çıkarım..

0|0
    1|0
    • bir saniye :) reflü dedin! ekmek atarım dedin! ne alaka? reflüye iyi mi geliyor? bende reflü var da? her sabah aç karınla bir tane helicol almak durumundayım:(

• evet sabahları midem yanınca ekmek içi veya soğuk süt epey yatıştırıyor..

• Hemen kalkar kahvaltı ederim dişlerimi fırçalarım ve makyaj (=

0|0
    0|0
    • yuhhh nasıl bi mide var sizde ulenn ben 3 saat sonra ancak bişeyler yiyebiliyorum oda zorla.

• aynen bladır :) göz açılmadan ağız açılmıyor :D :D

• ertelerim bir 5 dk daha 5 dk daha derken bu böyle bir iki olur sonrada kalkar saçımı toplar ,iş için hazırlanırım.

0|0
    1|0
  • bugünde onsuz uyandım derim :'(

0|0
    0|0
  • Kalkar kalkmaz ks ye girerim. Bütün gün de çıkmam :D

0|0
    0|0
  • Tatilde niye alarmı kurdum ben diye düşünür sonra tekrar yatarım sonuçta tatil

0|0
    0|0
  • yataktan kalmak sonra tekrar yatmak sonra kalkamamak yüzümü yıkamak ama hala kendime gelemeyip yine yatmak sonra anıden kalkıp bir daha yatmamaya çalışmak öyle

0|0
    0|0
    • la senin ki de yılan hikayesi gibi olmuş. sabah sabah bu kadar karmaşa. hiç kalkma sen en iyisi :)))

• en iyisi hiç kalkmamak :)

Erkekler Ne Diyor 7

• İLk önce uyku sersemi kalkıp bi alarmı kapatıyormuşum.İkincisinde uyanıyorum.Şöyle yavaşça bir doğrulurum yatakta.Yatakta otururum bir iki dakika kendime gelmeye çalışırım.Sonra yavaş yavaş kalkıp banyoya gidip yüzümü yıkarım.İdrar torbam geceden beridir dolduğu için(uyurken uyanıp tuvalete gitmeye üşenirim genelde) bir güzel tazyikli işerim.Ellerimi 3 defa yıkar.Kahvaltıya geçerim.Sürekli saati kurarım saat 07.50 oldu mu gömleğimi pantolonu mu falan giymeye başlarım.07.55'te de işe doğru yola çıkarım.Şimdilik bu kadar :)

0|0
    0|0
  • İlk alarmı ertelerim , sonrakinde kalkarım :), Otobüse koştur koştur giderim sonrasında işe yetişmek için:)

0|1
    0|0
  • aynaya bakarım. yolumun üzerinde.

0|0
    0|0
  • EVDEN İŞEEE İŞTEN EVE :D ÇOKMU İYİYİM NE :)

0|0
    0|0
  • Benim cevabı görmemişin herhal :D Her zaman ki gibi bir ilk yapıp o faslı önde tuttum tinto :D cakal senii :)

0|0
    0|0
    • gördüm bladır. herkes demedim zaten çoğu kişi dedim. sen çoğu kişinin dışındasın :)

• Duş aş diş iş ama tatildeyim yatış

0|0
    0|0
  • İçimden 10 dakika sonra uyanmak geçer ve geri gömülürüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...