Sevgiliniz en yakın arkadaşınızla samimiyse ne hissedersiniz?

Kardeşiniz kadar yakın gördüğünüz en dostunuzu tanıştırdınız. Ama sevgiliniz sizin samimiyetinizden cesaret alarak en yakın dostunuzla muhabbet ediyor,şakalaşıyor,ve git gide samimileşiyorsa. Tutumunuz ne olur? Ne hissedersiniz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• onun seninle olan ilişkisi nasıl peki? eğer gerçekten ilişkiniz ileriye dönük ciddi bir ilişkiyse, o senin samimiyetine güvendiği için rahattır.. ama yok maksat vakit geçirmek için birşeyler yaşamaksa aranızda, o zaman her yola çıkar derim bu konu ancak genede kimsenin günahını almak istemem..

0|0
    0|0
    • Bende bir sorun yok :) sadeece soru sordum

• Yardımcı olmaya çalıştığın için yinede teşekkürler :)

• rica ederim ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 10

• bence gereksiz bir durum.elbette sevgilimin arkadaşı ondan dolayı kıymetlidir..benim arkadaşlarıma da kız arkadaşımın samimi ve saygılı olmasını isterim.ama gereksiz laubali,şakalaşmalar hele el şakaları tarzında bişey yapmasına müsade etmem.ne öyle bir arkadaşım ne öyle bir sevgilim olur.istedikleri kadar kötülük düşünmeselerde ben kıllanırım..

0|0
    0|0
  • sorun olmaz.. biri sevdiğim biri kankam.. ikisinede kendime de güvenim tam.. he bu durum beni korkutuyorsa bir yerlerde sorun var emektir ki ilk kendi öz güvenimi kontrol ederim...

0|0
    0|0
  • öncelikle kesinlikle değer verdiğim bir kişiyi dostum veya arkadaşlarımla hatta ailemle bile tanıştırmam, tanıştırmıssam dadeğer verdiğim bir kişi değildir yani yaptıkları şakalaşmalar veya yakınlıklar umrumda olmaz, şayet bir hata yapıp da tanıştırmıssam daen ufak bir yakınlık halinde ikisinin de yollarını bir daha aynı yerde kesistirmem

0|0
    0|0
  • 1. Seninki bir taşla iki kuş vurma derdinde :D, derim ben...

2. Veya sen çok kıskanç bir kızsın, ki norlmal davranışlar senin gözüne fazlasıyla batıyor,

3. Oğlan çok iyi, arkadaşın seni kıskanıyor, elinden alma derdinde..

4. En iyi çözümü söylerim ama, savaşmayın sevişin kelmeleriyle özetleyebilirim :D:D:D

0|0
    0|0
  • arkadaşımın azını burnunu kırardım sonra kızında azını burunu kırardım ikisini bı tabuta koyar gömerdim

0|0
    0|0
  • AMAN DİKKAT KUŞ KAFESTEN KAÇIYOR

0|0
    0|0
  • Böyle bir hatayı yapmam.Çünkü kimseyi kardeşim kadar yakın görmem.Herkesin kanında bir miktar i*nelik vardır çünkü ;)

0|0
    0|0
  • yakısmaz okadar samımıyet ben hıc bır arkadsımın sevgılıyle okadar samımı olmam konusmak gulmek aynı ortam da ısek normal ama bundan sonrası delıkanlıyı bozar zaten bır erkegın basına ne gelırse ya dılınden ya ıkınden gelır bunu unutma...

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim kardesimlede samimi olamaz dostumlada arkadaşımlada bende onunkilerle aynı şekilde

0|0
    0|0
  • o kadar samimi olmasına izin vermem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cıvıklığın alemi yok,mesafe kim olursa olsun iyidiri ,bir şekilde fark etmelerini sağlamalısın..

0|1
    0|0
  • Başıma geldi. Sevgilimle konuşup görüşmenizi istemiyorum ben yanında yoksam hiçbir şekilde cevap vermiceksin demiştim, hallolmuştu sonra.

0|1
    0|0
  • birinin benim adima o sifatlari tasimasi icin sonsuz guvenim olmasi gerek zaten mutlu bile olurum iyi anlasmalarina ama ne olursa olsun bi sinir olmali yoksa kimse anlamadan isler cigrindan cikabilir

0|0
    0|0
  • Herkes rütbesini bilecek.Biz rütbemizi bilerek büyüdük.

0|0
    0|0
  • fiziksel temaslı şaka ve samimiyet olmadığı sürece ben çok mutlu olurum... biri sevdiğim adam diğeri kardeşim diyebilecek kadar sevdiğim bir dostum... hayatımda en değer verdiklerim iyi anlaşacak ... harika olur...

0|0
    0|0
  • Ne kadar yakın olursa olsun bir mesafe olmalı.

0|0
    0|0
  • Benzer şeyler hayatımızda çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...