Kadının bedenine değil ruhuna bakan erkek var mıdır?

böyleleri var mı acaba ne düşünüyorsunuz türk halkı olarak nerdeyiz

0|0
12|39

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğin cüzdanına değil kişiliğine bakan kadın ile aynı statüdedir

4|8
    0|0
    • :) süper yorum dostum... +1 :)

• budur işte:))

• erdem senin gibi mallar olduğu sürece türk kızları herzaman herşeyi erkekten bekliycek biliyorsun dimi.

Erkekler Ne Diyor 38

• Türk halkı olarak bayanların sanki çok matah ruhu var da bizim bakmamız eksik...

Bakalım bakalım ne varmış ruhunuzda...

Evet içlerinde "tek tük" güzel ruha sahip olan insanlar var. %5-10. (Ben gördüm! Valla bak! Ahh keşke sevdikleri olmasalardı Ayrı konu.) Ama ya onların dışındakiler?

Onlar alabildiğine kaprisli, nazlı, tripli, sorunlu varlıklardır. Yalan zaten içtikleri su gibidir. Ayrıca dengesizdirler;

-Türk kızlarını ne kadar çok sever, söylediklerini ne kadar eksiksiz yaparsan senden o kadar çok soğur. Seni o kadar çok "sevmezler". Onlar kendilerine yüz vermeyen, aşağılayan, basit gören, boşa hava yapan erkeklere "taparcasına" aşık olurlar. Onlar için elde ettikleri ve onları seven değil, elde edemedikleri ve onları sevmeyen erkekler makbuldür.

-Yabancı bayanlar ise tam tersi. Ne kadar çok sevgi verirsen seni o kadar çok severler. Yüz vermeyenden soğur ve bırakırlar...

-Türk kızlarının aniden yüzü düşer, trip yapar.. "Ne yaptım" diye sor "yok bişey!". Adamın burnundan getirirler, hayatı zehir ederler.

-Yabancılar sorun ne ise ortaya yatırır, karşı tarafın hatalarını söyle ve "insan gibi konuşur, tartışır".

Bak bunlar asla ve katta inkar edemeyeceğiniz sadece ve sadece 2 olgu. Bunlardan onlarca var.. Uzamasın diye kısa kestik sadece. Bu ve benzeri karşılaştırmaları daha önce çok defa tekrarlamıştık burada.

İşin kötüsü Türk kızları bu hatalarını kabul edip kendini düzelteceğine bunları inkar eder ve üste çıkmaya çalışır. Yazık onlara. Üzülüyoruz onlar için...

Çıkan sonuç; Türk kızı mı? Ne ruhu arkadaşım? Hangi ruh? Hepsi kötü. Arada kötünün iyileri var sadece. Pek de farklı değil yani onlarda kötülerden. Yani ruhsal yanları "malesef" 5 para etmiyor Türk bayanların... O yüzden beden güzelliği varsa bakarsın. Yoksa neyine bakacaksın?

0|2
    0|0
    • Çıkan sonuç sonuçluktan çıkmış!

• Çıkan sonuç kısmını değerlendirdim ki ben. "Hepsi kötü, arada da kötünün iyileri var, ruhsal yanları 5 para etmiyor" diyor orada. Her neyse..

• Orada "istisna" lar kapsanmıyor. %5 de istisnadır işte... :)

• Ben kadının bedeninden çok, sempatik oluşundan etkilenirim, güzel kadın isteseydim Rusyaya gidip orada yaşardım ama aynı dilde doğmadığın kişilerle aynı duyguları yaşamak çok da kolay bir şey değil. Kadının karakterine bakarım, insanlara davranışına, gülüşüne, yeteneklerine... Sesi güzel olanlar çok etkiler beni, zeki kadınlar da etkiler. Ama şunu da belirtmeliyim çirkin bulduğum kadın tüm bu özelliklere sahip olsa da hoşlanmam. Zaten güzellik sadece beden ölçüleri değil tüm özelliklerin bir birleşimidir bence bu durumda vücut ölçüleri yerinde olan bir kadını güzel bulmama ihtimalim de var. Çok karışık be :)

0|0
    0|0
  • soru çok alengirli, ruhuna bakmak hımmm bir düşünelim, ilk görüşmenin ardından kızın ailesi ile tanışıp, kayın validenizin, ufaktan tosuncuk olduğunu gördüğünüzde, kız arkadasinizin o ana kadar çok dikkatli bir diyet yaptiginin farkına varabiliyorsunuz, lakin armud dibine düşer, boşa denmemiştir anasina bak kızını al diye, akıllı erkek, eden bulur sözünü yabana atmayandır, onun için evleneceğiniz kadında fiziki özellik tabiki önem arzetmekle birlikte, tapanız sıkıştıgında, arkanızda sevdiğiniz kadını görmek isterseniz, Ruhuna bakın. soruya cevap vermek gerekirse. ve diğer yazdıgım sözlerin önem yok derseniz. evet ruhuna bakan erkek vardır ve olmayada devam etmelidir/edecektir...

0|0
    0|0
  • her erkek ikisine de bakar.

sadece ruha bakıyorsa gitsin yaşlı bi kadınla hatta kadın olması da şart değil erkekle evlensin

sadece bedene bakıyorsa, güzel bi hayat kadını da işini görür

güzel olmayan kadınların işi gerçekten zor (erkeklerin de). ama kendine bakarak görünümünü güzelleştirir, kişiliğini de bozmazsa ideal kadın odur.

0|0
    0|0
  • yukarıda tarif ettiğin erkek modellerine birçok hemcinsin bile klasik,geri kafalı olarak bakıyorlar,ilişkilerin bu yeni modern hali kadını bedenden öte görmeyen erkeklere fırsat oldu adeta,her iki cins içinde geçerli kural yıkılmış,saygıyı hakedeceksin,hakedemiyorsan hakettiğinle idare edeceksin...

0|1
    0|0
  • yüzüne bakılacak kadar güzel olması yeterlidir.ben ruh ikizim olsun isterim ..mesela benim aradığm kriterlerim yoksa işim olmaz,isterse dünya güzeli olsun

0|0
    0|0
  • ruhlar aleminde yaşamıyoruz.

0|0
    2|1
  • Ruhu güzel kadın kaldı mı bu zamanda? Şirretlik, saygısızlık, sevgisizlik, kaba laflar diz boyu.

0|0
    0|0
  • Ben ruhuna bakıyorum bugüne kadar bi faydasını görmedim biri de çıkıp helal olsun falan demedi surudeki karakoyun gibi hissediyorum-.-

0|1
    0|0
  • impossible is nothng...

0|0
    0|0
  • shempatiqboy38 yazmış cevabı...

0|0
    0|0
  • beden önemli elbet ama önem verdiğim yer ruhuna bakarım narınmı inciltile bilirmi felan yanı kısaca ruhunu okşamak gerekir tanıman gerekir ve önem vermen gereken yer orasıdır derim ben

0|0
    0|0
  • Var tabi olmaz mı. Kadına et olarak bakan erkeklerden ne kadar fazla olursa olsun, kadının ruhuna hitap eden erkekler de mevcut. Çok az da olsalar mevcut.

0|0
    0|0
  • kibar ve duygulu bir erkek

bu işi tamamıyla başarandır ...

0|0
    0|0
  • Öyle biri kesinlikle bir ilişkide mutlu olamaz zaten :) Bedne ve ruh bir bütündür ikisinede bakar bi erkek ve ikisi olmadanda olmaz bence

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada tercihimdir.

0|0
    0|0
  • savaşçı ruhlu kadınlar aşık olunacak kadınlardır . :)

0|0
    0|0
  • Buyurun ben geldim, nasıl yardımcı olabilirim? :)

0|0
    0|0
  • Geldim , çok yoruldum nan somaliden geliyom

1|0
    0|0
  • .. iyi ruh+iyi beden= aşk --- iyi ruh + kötü beden =para------kötü ruh+iyibeden=seks

seçim sizin bayanlar bize her yol paris :))

0|0
    0|0
  • kadının ruhuna bakan erkek kadının oyuncagı olur buda degısmez bır gercek.

0|0
    0|0
  • kesşke tüm insanlar kör dogsa idi .o zmn asşk hala yasıyo olurdu ...

1|0
    0|0
  • Bence her ikisi de önemli.

0|0
    0|0
  • Kadınların ruhu oluyor mu, yaa? Hiç farkında değilim.

0|0
    0|0
  • vardir elbet

0|0
    0|0
  • Nasıl inandırabilirim bilmiyorum ama ben sadece ruha bakıyorum artık arkadaş...

0|0
    0|0
  • Elbet vardır ama bizim türk kızları kör oldukları için göremiyorlar

0|1
    0|0
  • Beden genelevdeki kadınlardada var... Evlenikcek kadında bende ruh daha önemlidir.

0|0
    0|0
  • bedenine bakıyorum ... türk halkı olarak nerdeyiz kısmına bu konu cevap veremez

0|0
    0|0
  • Kendine uygun ve olgun birine yanaştıgında ona ruhuna bakma şansı verirsen bakıcaktır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• öyle bir şey yok ilk önce fiziksel görünüş önemlidir kadın içinde erkek içinde illa taş gibi olmasına gerek yok kılığı kıyafeti eli yüzü düzgün olmalı kim hiç beğenmediği birinin ruhunu merak eder ki?

0|2
    0|0
    • bu profil resmine bakarak, ruhunu görebiliyorum. içindeki şeytanı uyardırmışın daha ne olsun.

• "kim hiç beğenmediği birinin ruhunu merak eder ki?"

İşte bu... Olayın özünü yakalamışsın.

Benden sana GURU +1 i.

• teşekkürler.

• "O iyi insanlar, o güzel atlara bindiler çekip gittiler.."

2|0
    0|0
  • yok öyle biri.

0|0
    0|0
  • var tabi olmaz mı ya

arkadaşım var çok samimi çocuk sevgilisini öyle bir seviyorki ben ona dokunamam ki incitemem derdi hep.

0|0
    0|0
  • inanasım gelmiyor...

0|0
    0|0
  • Vardır mutlaka ama yok denecek kadar azdır.

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • valla varsa yolla bana:D

0|0
    0|0
  • Sanırım şişmansın.

0|0
    0|0
  • var sevgilim olur kendisi :D